gabelem35ev (233) 97.55% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
..........
Másik fél: Nem jött létre a vásárlás!!Az eladó irreálisan magas postköltséget kért érte.Igy akarja a a Vaterának fizetendő díjakat kifizetettni a vevővel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kommunikációjával van némi probléma!
1, folyamatosan kiabál (BERAGAD A CAPSLOCK) 2, ha valamit nem értünk, meg kell kérdezni, nem utólag lehúzni az eladót. 3, díjszabást tudok a netről letölteni, de patika mérleged nem
Másik fél: A termék súlya alapján nem került 1000.- a postaköltség.Levélben megkérdeztem nem lesz egy kicsit sok,azt a választ kaptam ennyit küldjél ennyi lesz. Ne rajtam keresse meg a termék dijat. Arcátlan és rossz indulatú.Senkinek sem ajánlom. Becsap a postaköltséggel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett.
Másik fél: 11.5.én zárult. a licit és 11.6.án már semleges értkelést adott azzal,hogy nem jelentkeztem.A kiirásán pedig mást ir. Nem tartja be a szavát.
Közleményben tüntesd fel a felhasználó neved, és esetleg a termék nevét is.
Ha kérdésed van írj, a lehető leg hamarabb válaszolok, vagy hívj telefonon.
Egy hetet várok ha nem jelentkezel sajnos negatívot kell adnom a jutalék miatt.
Megbizhatatlan mert nem tetszett hogy alcson adta el a terméket. .má nem 1.-ért árulja 800.- ért.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem jelentkezett.
Másik fél: Az eladó a aukciú befejezése után nem várta meg az általa feltüntetett 1 hetes határidőt.24 órán belül negativ értékelést adott. Szerintem keveselte a pénzt amit kapott az áruért.Rögtön vissza tette fix árra. Gerinctelen eladó.SENKINEK NEM AJÁNLOM!
Soha nem üzletelnék többet. vele.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett.
Másik fél: Az eladó a aukciú befejezése után nem várta meg az általa feltüntetett 1 hetes határidőt.24 órán belül negativ értékelést adott. Szerintem keveselte a pénzt amit kapott az áruért.Rögtön vissza tette fix árra. Gerinctelen eladó.SENKINEK NEM AJÁNLOM!
Soha nem üzletelnék többet. vele.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő 2 termékre licitált,a pénz átutalásra került.Az adásvétel mégsem jött létre az én hibámból,mert az egyik terméket leejtettem és eltörött.A vevő igy a másik terméket sem kérte.Kedves, megértő vevő bárkinek szívböl ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó hibájából.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az adásvétel,leejtettem a terméket és eltörött.A vevő ezt a tényt megértéssel elfogadta,egyébként gyors,rugalmas üzletpartner bárkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lejtettem a terméket és eltörött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
290258.Szencso (186) (Eladó)
Semleges
2010.08.25. 15:14:13
175281530
Nem a megbeszéltek szerint történt, csak emiatt semleges!
Másik fél: A vétel megtörtént az meghirdetett összeget kifizettem. Nem értem az eladó miért irta ezt.Semmilyen kifogással nem élt akkor mikor a kályha kifizetése és elhozatala történt.Telefonon történt az egyeztetés hol és mikor lehet átvenni az árut és fizetni és elszállitani. NEM ÉRTEM????????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lakatoslaszloleon (112) (Eladó)
Semleges
2010.07.29. 21:43:01
172015664
Nem jött létre sajna...
Másik fél: Sajnos az eladó hetekig nem adott válasz leveleimre. igy nem tartottam megbizhatónak.5 levelet küldtem.Végül adott egy számlaszámot de nem indokolta meg miért nem jelentkezett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
siposandi73 (377) (Eladó)
Semleges
2010.04.08. 20:06:27
161992836
MEGBESZÉLTÜK HOGY UTAL DE A MÁI NAPIG NEM JÖTT MEG A PÉNZ.
SAJNÁLOM!
Másik fél: sajnos egyéb okok miatt nem jött létre az üzlet
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
siposandi73 (377) (Eladó)
Semleges
2010.04.08. 20:05:28
162866844
MEGBESZÉLTÜK HOGY UTAL DE A MÁI NAPIG NEM ÉRKEZETT MEG A PÉNZ. SAJNÁLOM.
Másik fél: sajnos egyéb okok miatt nem jött létre az üzlet
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Értékelhetetlen. Többször is meg kerestem, egyszer sikerült beszélnünk, megkért, hogy e-mailezzünk. Megírtam neki, hogy Bp-en lehet átvenni vagy postázom, amire az volt a válasza, hogy a shell kúton neki megfelelne... arra már nem válaszolt, hogy melyik shell kúton..
Másik fél: sajnos nem jött létra az adásvétel
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leütéstől számítva kb. egy hónappal utalta a pénzt.
Másik fél: Előzetes levelezés alapján meglett irva utalás ideje.
Az eladó nem tiltakozott ellene.Viszont Ő sem postázta időben.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
POZITÍV-ot adnék, mert (majdnem) minden rendben ment. Az adás-vétel során egy ponton elakadtunk, ott is csak a stílus volt az ami nem tetszett és emiatt semlegesen értékelem a tranzakciót. Megbeszéltük a dolgot, nincs harag :). Megbízható, korrekt partner, mindenkinek AJÁNLOM! +++
Másik fél: köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A VEVŐ VÉLETLENŰL LICITÁLT EZT JELEZTE IS TELEFONON ,EZÉRT ÚJRA INDÍTOM A TERMÉKET.ÜDV:MESZES1
Másik fél: Bocs a kellemetlenségekért .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
