rivcsi (41) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(41 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(41 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 41 64 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 42 66 adásvétel
Az eladóként kapott 12 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Tatabánya
Regisztráció dátuma: 2009.06.22.
Utolsó belépés: 2025.08.08. 04:35
Teljes jogú felhasználó!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

kupozo (620) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.02. 12:48:18

Termékkód

168073115

a szöveged végett! kéthétre küldted a címed én elsőbségivel kértem,de te ajánlva akartad küldeni holott még 100ft-tal többet küldtem neked,mint az esőbségi ára
Másik fél: Szánalmas vagy!!! Még te vagy felháborodva, bosszúból adsz semlegest??? Ezzel is csak saját magadat minősíted! Privát e-mail-ben arra hivatkoztál, hogy baleset ért, most meg én nem küldtem a címem? Legalább egyformán hazudnál!!! Többi lsd. következő értékelés

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kupozo (620) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.02. 12:45:24

Termékkód

168074021

a szöveged végett! kéthétre küldted a címed én elsőbségivel kértem,de te ajánlva akartad küldeni holott még 100ft-tal többet küldtem neked,mint az esőbségi ára
Másik fél: ápr.23-án és 26-án nyerted meg a licitálást. Én kültdtem neked e-mail-t 28-án(mert arra sem voltlál képes, hogy írj),amire 05.04-én válaszoltál, hogy csak postán tudsz fizetni és a címem küldjem el. Ezt én megtettem aznap! Semmi reakció, a pénz csak nem érkezett meg! 05.12-én írtam még egy mail-t, hogy 17-ig tudok csak várni vagy újból felregisztrálom a terméket. Jé és 17-én megkaptam a rózsaszín csekket, igaz 6 Ft-tal kevesebb volt (csekk és e-mail alapján tudom bizonyítani+ feladóvevény). Egy szó sem esett róla, hogy elsőbbségivel kéred, de nem is küldtem volna mivel kevesebbet küldtél!Szerintem te nem 3 hetet vártál a telefonkártyára, pedig megtehettem volna!HAZUDOZÓ ALAK!!! NEM AJÁNLOM

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.