schlamadinger_t (513) 97.59% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétel nem jött sajnos létre, mert nem jeleztem, hogy pár forintos vételár estén a buborékos boríték díját - 100,-Ft-ot - felszámolom. Korrigálom az adatlapomon! :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Se nem pozitív, se nem negatív, mert a tranzakció a posta hibájából sajnos nem jött létre :(
Másik fél: Ez inkorrekt volt!!!Hibás,hordhatatlan terméket küldesz,ami nem 1ft volt!!!!4felajánlod,hogy amire licitáltam még(1ft),ingyen elküldöd(nem hiszem,hogy elküldted) és nem ér ide.én semlegest adok(NEM NEGATÍVOT),te meg elnézést sem kérsz
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbica78 (1092) (Vevő)
Semleges
2008.09.08. 19:03:44
426231059
Az eladó korrekt, de sajnos a termék csalódást okozott. Kopott az anyaga, sajnos számomra használhatatlan. Ezért semleges.
Másik fél: 1 tuti nem kopott az anyaga.2 1ftért vetted.3 meg sem próbáltad megbeszélni velem!NEM AJÁNLOM!!SOHA NEM KAPTAM MÉG NEGÁT.... amúgy ez egy jó felső!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
