szabozsuzska79 (1006) 99.51% felhasználó összefoglaló oldala

99.51% pozitív visszajelzés
(1011 Felhasználó adta)
99.51% pozitív visszajelzés
(1011 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1010 2545 adásvétel
Semleges: 20 adásvétel
Negatív: 0 0 5 6 adásvétel
0 0 1022 2571 adásvétel
Az eladóként kapott 260 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Ajka
Regisztráció dátuma: 2008.05.05.
Utolsó belépés: 2019.09.10. 12:25
Inaktív!
37 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Sziszy2 (63) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.15. 14:09:03

Termékkód

1599320069

Sajnos életem eddigi legrosszabb vétele volt,ugyanis fizettem a nagy semmiért.A mai napig nem kaptam meg a kifizetett árut,nem tudni kinek a hibájából.Ezzel nem akarok senkit megbántani de szerintem senki nem adna pozitiv értékelést egy ilyen esetre. Negativat azért nem adok,mert nem tudom bizonyitani,hogy az elado hibája.Maradok a semlegesnél.Számomra elég magas árat fizettem ezért a "leckéért".Az elado egyébként látszolag segitőkész volt.Mindenkinek ajánlom,hogy legyen körültekintő vásárlásnál
Másik fél: A vevő által kért és fizetett feladási módon, sima elsőbbségivel adtam fel a cipőcskét. Mindig úgy adom fel, ahogy kérik, eddig nem volt gondom ezzel. Nem tudom bizonyítani, de ő sem, hogy nem kapta meg... A Tőlem telhető maximális odafigyeléssel jártam el, én többet sajnos nem tehetek, íme a lecke, egy 2000 Ft-os terméknél nem szabad sajnálni az ajánlott díj 240 Ft-ját. Igazságtalannak érzem a semlegest, hisz azonnal feladtam a csomagot, állandóan tartottam a kapcsolatot, futkorásztam a postára és most pedig rajtam kéri számon? Mit tehetek, mit várna, azt nem írta meg, csak bevágta a semlegest!? Ez nekem viszont negatív!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sono55 (1747) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.27. 21:42:45

Termékkód

1445666680

Az aukció tárgya jelmezek és gyermekruhák voltak, pár forintért nyerte meg. Minden terméket ócsárolt, és magánlevélben mocskolódott . Ilyen rosszindulatú és hazug emberrel még nem akadtam össze. Nem adok negatívot, pedig megérdemelné.
Másik fél: Így van, ahogy írod: az aukciók tárgya gyerekruhák voltak, mellesleg újszerűnek is hirdetted őket, nem szakadt, hordhatatlan rongyokként, amiket küldtél. Jelmezről szó sem volt sehol, összekeversz valakivel!!! A postázásról is hazudtál, becsaptál. Az értékelésében sem írsz egy szó igazat sem. Mindvégig a megoldást kerestem, több levelet írtam, kérve, találjunk megoldást, de nem reagáltál semmit... Megsértődtél, inkább negatívokat-semlegeseket adtál, és meghazudtolsz. Nem mondasz igazat, és ez visszaüt ám! Sajnálom, hogy licitáltam nálad... Teszveszes pályafutásom során nem találkoztam ilyen rosszindulatú emberrel.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sono55 (1747) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.27. 21:41:56

Termékkód

1445666415

Az aukció tárgya jelmezek és gyermekruhák voltak, pár forintért nyerte meg. Minden terméket ócsárolt, és magánlevélben mocskolódott . Ilyen rosszindulatú és hazug emberrel még nem akadtam össze. Nem adok negatívot, pedig megérdemelné.
Másik fél: Így van, ahogy írod: az aukciók tárgya gyerekruhák voltak, mellesleg újszerűnek is hirdetted őket, nem szakadt, hordhatatlan rongyokként, amiket küldtél. Jelmezről szó sem volt sehol, összekeversz valakivel!!! A postázásról is hazudtál, becsaptál. Az értékelésében sem írsz egy szó igazat sem. Mindvégig a megoldást kerestem, több levelet írtam, kérve, találjunk megoldást, de nem reagáltál semmit... Megsértődtél, inkább negatívokat-semlegeseket adtál, és meghazudtolsz. Nem mondasz igazat, és ez visszaüt ám! Sajnálom, hogy licitáltam nálad... Teszveszes pályafutásom során nem találkoztam ilyen rosszindulatú emberrel.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

CZsuzsa1 (167) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.22. 18:24:03

Termékkód

1462811455

Az vevő nagyon ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Súlyos családi okok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Doracska (3893) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.04.04. 13:25:35

Termékkód

1447034556

Az adásvétel létrejött. A vevő nem volt elégedett a termékkel. Sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:11:09

Termékkód

146410304

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:10:55

Termékkód

146410508

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:10:39

Termékkód

146410310

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:10:26

Termékkód

146410303

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:10:01

Termékkód

146410285

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:09:47

Termékkód

146410286

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:09:20

Termékkód

146410498

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:09:07

Termékkód

146409692

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:08:46

Termékkód

146410289

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:08:27

Termékkód

146410290

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:08:10

Termékkód

146410293

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:06:27

Termékkód

146410291

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

verpeter_v (98) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.04. 16:06:07

Termékkód

146410299

vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

hacsek77 (159) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.12.18. 19:14:37

Termékkód

155783038

Nagyon kedves MEGÉRTŐ ARANYOS ÉS Ő AZ AKI MÉG SOHA!!NEM HIBÁZOTT!!Remek stílusú pompás emberke KÍVÁNOK NEKI KELLEMES KARÁCSONYT ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET!
Másik fél: Másfél hónapot kellett várni erre az értékelésre, pedig rendszeresen beléptél... Én másfél hónap elteltével is emlékszem ám, hogy holott nem én hibáztam, én voltam az, aki kompromisszumot szerettem volna kötni, gyorsan és rugalmasan lerendezni az adás-vételt. Te pedig egy hajszálnyit sem engedtél az elképzelésedből, ami mint ugye kiderült és - a Vatera is megerősített - mindketten tudjuk, nem volt jogos. Sajnálom, hogy így alakult, de azt is, hogy ezek után még TE vagy megsértődve. Az értékeléseink pedig azt hiszem elárulnak mindent... Ja, és én tényleg tiszta szívemből kívánok Neked is és Családodnak is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket, és nagyon Boldog Új Évet!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem adtam oda !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

koponyanyimonyo (776) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.11.06. 19:35:59

Termékkód

97024093

POZÍTÍV ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ a vatera nem enged pozitívat adni
Másik fél: Igen, köszönöm, sajna a termék már nem volt meg az eladónak, de korrektül megbeszéltük.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az én hibám: a termék közben elkelt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.