szabozsuzska79 (1006) 99.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1010 | 2545 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1022 | 2571 adásvétel |
| Az eladóként kapott 260 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos életem eddigi legrosszabb vétele volt,ugyanis fizettem a nagy semmiért.A mai napig nem kaptam meg a kifizetett árut,nem tudni kinek a hibájából.Ezzel nem akarok senkit megbántani de szerintem senki nem adna pozitiv értékelést egy ilyen esetre. Negativat azért nem adok,mert nem tudom bizonyitani,hogy az elado hibája.Maradok a semlegesnél.Számomra elég magas árat fizettem ezért a "leckéért".Az elado egyébként látszolag segitőkész volt.Mindenkinek ajánlom,hogy legyen körültekintő vásárlásnál
Másik fél: A vevő által kért és fizetett feladási módon, sima elsőbbségivel adtam fel a cipőcskét. Mindig úgy adom fel, ahogy kérik, eddig nem volt gondom ezzel. Nem tudom bizonyítani, de ő sem, hogy nem kapta meg... A Tőlem telhető maximális odafigyeléssel jártam el, én többet sajnos nem tehetek, íme a lecke, egy 2000 Ft-os terméknél nem szabad sajnálni az ajánlott díj 240 Ft-ját. Igazságtalannak érzem a semlegest, hisz azonnal feladtam a csomagot, állandóan tartottam a kapcsolatot, futkorásztam a postára és most pedig rajtam kéri számon? Mit tehetek, mit várna, azt nem írta meg, csak bevágta a semlegest!? Ez nekem viszont negatív!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az aukció tárgya jelmezek és gyermekruhák voltak, pár forintért nyerte meg. Minden terméket ócsárolt, és magánlevélben mocskolódott . Ilyen rosszindulatú és hazug emberrel még nem akadtam össze. Nem adok negatívot, pedig megérdemelné.
Másik fél: Így van, ahogy írod: az aukciók tárgya gyerekruhák voltak, mellesleg újszerűnek is hirdetted őket, nem szakadt, hordhatatlan rongyokként, amiket küldtél. Jelmezről szó sem volt sehol, összekeversz valakivel!!! A postázásról is hazudtál, becsaptál. Az értékelésében sem írsz egy szó igazat sem. Mindvégig a megoldást kerestem, több levelet írtam, kérve, találjunk megoldást, de nem reagáltál semmit... Megsértődtél, inkább negatívokat-semlegeseket adtál, és meghazudtolsz. Nem mondasz igazat, és ez visszaüt ám! Sajnálom, hogy licitáltam nálad... Teszveszes pályafutásom során nem találkoztam ilyen rosszindulatú emberrel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció tárgya jelmezek és gyermekruhák voltak, pár forintért nyerte meg. Minden terméket ócsárolt, és magánlevélben mocskolódott .
Ilyen rosszindulatú és hazug emberrel még nem akadtam össze. Nem adok negatívot, pedig megérdemelné.
Másik fél: Így van, ahogy írod: az aukciók tárgya gyerekruhák voltak, mellesleg újszerűnek is hirdetted őket, nem szakadt, hordhatatlan rongyokként, amiket küldtél. Jelmezről szó sem volt sehol, összekeversz valakivel!!! A postázásról is hazudtál, becsaptál. Az értékelésében sem írsz egy szó igazat sem. Mindvégig a megoldást kerestem, több levelet írtam, kérve, találjunk megoldást, de nem reagáltál semmit... Megsértődtél, inkább negatívokat-semlegeseket adtál, és meghazudtolsz. Nem mondasz igazat, és ez visszaüt ám! Sajnálom, hogy licitáltam nálad... Teszveszes pályafutásom során nem találkoztam ilyen rosszindulatú emberrel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CZsuzsa1 (167) (Eladó)
Semleges
2011.06.22. 18:24:03
1462811455
Az vevő nagyon ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Súlyos családi okokAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Doracska (3893) (Eladó)
Semleges
2011.04.04. 13:25:35
1447034556
Az adásvétel létrejött. A vevő nem volt elégedett a termékkel. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:11:09
146410304
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:10:55
146410508
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:10:39
146410310
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:10:26
146410303
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:10:01
146410285
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:09:47
146410286
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:09:20
146410498
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:09:07
146409692
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:08:46
146410289
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:08:27
146410290
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:08:10
146410293
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:06:27
146410291
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
verpeter_v (98) (Eladó)
Semleges
2010.08.04. 16:06:07
146410299
vagy jót vagy semmit
Másik fél: Ezt nem hiszem el! 1 év 3 hónap (!!!) után adsz nekem értékelést, és az is ilyen? Hát szégyelld magad! Az adásvétel igen is létrejött, csak az fájt Neked, hogy potom pénzért mentek el a termékeid, ezért kértél volna személyes átvételnél is több ezer Ft-ot, "postaköltség" gyanánt, ugye, emlékszel??? Mert én igen! Ráadásul több terméket végképp nem adtál oda! Ezekre adtam én negatívot Neked. A többire, amit odaadtál, de ugye tudjuk, hogy mi után és hogyan, mennyiért, azokra pedig semlegest adtam, mint látható, szépen megindokolva, részletezve. Nem így, amit Te csináltál, bosszúból negatívot és semlegest adni, ennyi idő elteltével, ilyen szöveggel! Remélem mindenkinek meg van a véleménye Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves MEGÉRTŐ ARANYOS ÉS Ő AZ AKI MÉG SOHA!!NEM HIBÁZOTT!!Remek stílusú pompás emberke KÍVÁNOK NEKI KELLEMES KARÁCSONYT ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET!
Másik fél: Másfél hónapot kellett várni erre az értékelésre, pedig rendszeresen beléptél... Én másfél hónap elteltével is emlékszem ám, hogy holott nem én hibáztam, én voltam az, aki kompromisszumot szerettem volna kötni, gyorsan és rugalmasan lerendezni az adás-vételt. Te pedig egy hajszálnyit sem engedtél az elképzelésedből, ami mint ugye kiderült és - a Vatera is megerősített - mindketten tudjuk, nem volt jogos. Sajnálom, hogy így alakult, de azt is, hogy ezek után még TE vagy megsértődve. Az értékeléseink pedig azt hiszem elárulnak mindent... Ja, és én tényleg tiszta szívemből kívánok Neked is és Családodnak is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket, és nagyon Boldog Új Évet!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
koponyanyimonyo (776) (Eladó)
Semleges
2008.11.06. 19:35:59
97024093
POZÍTÍV ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
a vatera nem enged pozitívat adni
Másik fél: Igen, köszönöm, sajna a termék már nem volt meg az eladónak, de korrektül megbeszéltük.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
