csillagfuvo (828) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 4 | 822 | 2108 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 4 | 828 | 2114 adásvétel |
| Az eladóként kapott 930 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
mixershop_v (917) (Eladó)
Semleges
2020.09.01. 10:24:48
2949940373
elfogyott a termék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elfogyott a termékAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
inlinegirl (116) (Vevő)
Semleges
2018.01.29. 13:00:07
2564618891
a kiságy mérete rosszul volt megadva így sajnos kicsi lett kisfiamnak! Gyors és kedves eladó, megbízható csak máskor figyeljen a pontosságra :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
albatr0sworld (86) (Vevő)
Semleges
2014.10.15. 08:51:56
1974114398
Kérdés nélkül elpostázta egy helytelen címre a csomagot, majd ebből a hibából fakadóan dupla postaköltséggel számolta fel az árut. Emiatt nem fizettem ki és kaptam egy negatívat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
DeboGroup (5704) (Eladó)
Semleges
2012.05.08. 02:42:55
1525834559
Nem kívánom tovább értékelni
Másik fél: Pedig kiváncsi volnék rá!
Először is nem a megfelelő színű terméket küldték, másodszor nem a megbeszélt címre, pedig én időben elutaltam a pénzt. Utána telefonon beszéltem az Önök munkatársával, aki megigérte, hogy kárpotlásul visszaküldi a postaköltséget, ami eddig nem történt meg.
Ezekután kénytelen vagyok panaszt tenni a Vateránál!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kisebb hibával ugyan,de rendben megtörtént az üzlet.Az ár az értékhez mérten nincs arányban. még van mit tanulnia a kollégaúrnak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
podolski666 (145) (Eladó)
Semleges
2009.07.10. 20:05:04
149476838
A posta bénázása miatt semlegest adott, pedig sok időm és energiám ráment. Ha ezt tudom, nem járok ennyit utána. Így nekem Ő is semleges.
Másik fél: Én is a postán dolgozok . Csak azt a csomagot hozza el a posta amit feladnak. Amikor feladta másnapra már ide is ért, könnyü a postát hibáztatni! Üdv: Attila
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
csillagfuvo (828) 100%
2026.06.13. 22:18:56
csillagfuvo (828) 100%
2026.06.09. 11:48:11
csillagfuvo (828) 100%
2026.04.30. 21:07:05
