Platon113 (2090) 99.9%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2085 | 5990 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 41 | 46 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2128 | 6039 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2255 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, korrekt,megbízható vaterás ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az adás-v?tel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árut átvettem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tranzakció az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kerepesievike (12) (Vevő)
Semleges
2022.10.28. 18:38:47
3182410337
Beteg voltam, örültem hogy éltem, de gondolom 1 forint az nagyon kellett volna az eladónak......főleg a nagatív volt neki a fontos...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méretnek 13-14 éves kor volt feltüntetve és sajnos nem kérdeztem rá a pontos méretre cm-ben, így kicsi lett a pulóver (max 10 éves gyerekre lenne jó)
Másik fél: Úgy gondolom ezzel az értékeléssel önmagát értékelte ráadásul 2 héttel a lezárás, postázás után. Az aukciómnál fel van tüntetve, hogy kérésre mérek. A póló gyári mérete be volt fotózva. A Champion mérettáblája elérhető bárlkinek, ahol is az L-es méret 14-16 évesnek van feltüntetve. http://team.champion.com/size-chart.html Részemről időben a fotón lévő pólót küldtem, a kért szállítási móddal.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
h-krisztina (702) (Vevő)
Semleges
2021.11.14. 14:02:03
3073132754
Az eladóval minden rendben és gyorsan zajlott, csak a gondom az, hogy az újnak hirdetett rúzs használt volt (lefotóztam) és így kukában landolt.
Másik fél: Örülök, hogy 2 hónap után eszébe jutott értékelni az 1 Ft-os licitet. Szívesen visszautaltam volna az 1 Ft-ot, ha jelzi, hogy ki kellett dobnia. Köszönöm, de fotóm nekem is több van a termékről! Soha nem használta senki. A fotókon megörökített állapotban lett postázva. Elnézést a kellemetlenségért!
18356992.csirkearoma2 (10) (Vevő)
Semleges
2021.11.02. 19:36:06
3085236647
A tartály lyukas, ezt bizony jelezni kellett volna a terméklapon.
Másik fél: 1. A termékeimnél külön kérem, hogy kérdezzenek. Semmilyen kérdés, kérés nem érkezett. 2. Személyes átvétel volt, amit azért fontos megemlíteni! Pont az a lényege, hogy megnézheti, kipróbálhatja. 3. Látható hibája, ha lett volna jelzem. Ha mégis van lehet szólni (e-mail, telefon) és visszaadom a 100 Ft-ot, amit fizetett érte. Nem tette, helyette 20 nap után értékeli le az átadást?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudzunk megegyezni a találkozó helyben
Másik fél: Természetesen, mert le van írva a termékeknél, hogy nálam konkrét címen lehet átvenni. Nem tudom és nem is szeretném bejárni a várost. A szállítási feltételekről minden esetben vásárlás előtt érdemes tájékozódni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kellett csomagolni, személyesen vettem át. Az eladó kommunikációja türelmetlen és barátságtalan volt.
Másik fél: Nem tudom kivel kever össze.Ön nem tudta elolvasni a 2 soros e-mailt és nem sikerült eltalálnia egyből. Nem tudta, hogy mennyiért nyerte meg az 1 db kabátot. Mivel azon a héten 100 termékem talált gazdára, nem tudtam fejből -ki kellett keresnem. Dolgozom és épp késésben voltam az egyik megbeszélésről, előtte meg volt egy balesetem, amit említettem is a hívásakor, így csak megköszöntem, hogy licitált és megkérdeztem, hogy kér-e szatyrot. Még 1x köszönöm a licitálást! Meg kellett volna hívnom kávézni?!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1 Ft lett volna az áru,de mégsem tartottam rá igényt, és közös megegyezéssel elálltam a vételtől. Az eladó korrekt volt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a kért dioptria nem volt készleten.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó hibáján kívül sajnos a méret nem stimmelt, ezért hiúsult meg az adásvétel. KORREKT ELADÓ, MINDENKINEK AJÁNLOM !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
13296870.Ferenc382 (75) (Vevő)
Semleges
2019.04.21. 17:41:25
2739609386
Külföldi utazás miatt a húsvét előtti hetekben nem voltam telefon és internet közelében. Eladó erről nem tudott, az általa írt válasz igaz. Ennek ellenére csak e-mailben próbált elérni, telefonon nem. Hazaérkezésem után küldött válaszlevelemre nem reagált, pedig a terméket ismételten eladásra bocsátotta. A meghiúsult termékvásárlásból származó következményeket vállalom.
Másik fél: Valóban én heteket vártam, és több e-mailt is küldtem. Leértékeltem, mert különben jutalékot kell fizetnem. A negatívot pont azért adtam, mert azt lehet töröltetni, míg a semlegest nem, ha mégis szeretné megvenni. Igen, jelentkezett egy hónappal később! Az e-mailje sajnos spambe ment - citromail!!! Szerintem más sem kereste volna ennyi idő után, így az értékeléséből értesültem az e-mailről.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem adtam negatívot , bár gondolkodtam rajta ! A készülék hibás amit nem jeleztek , az Lcd kijelző nem megy ! Külső monitoron a dvd sok tisztítás által is alig indul képet csak akadozva ad és megáll , holott az user manuált letöltve kiderült divx -es is , fejhibás! A tv mpeg2 de ez lenne a legkisebb gond mert nem tv-zni vettem !Szóval hibásként kellett volna hirdetni ! Nem tudom ajánlani ezért ! Sorry
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zita1974_2010 (181) (Vevő)
Semleges
2018.05.12. 17:07:57
2621318102
Kedves, megbízható szupergyors eladó, mindenkinek ajánlani tudom. +++++
Másik fél: Köszönöm! Csak sajnos sikerült semlegesre nyomni :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A hirdetett termék nem volt az eladónál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
11624606.Batabagyi (2) (Vevő)
Semleges
2018.03.14. 05:58:33
2592951614
Az elado rugalmatlan volt.
Másik fél: Ha nem vállalom a utánvétes feladást és ezt közlöm még leütés előtt, az nem rugalmatlanság. Főleg az értékeléseit megnézve, kifejezetten jó döntés volt. Szomorú, hogy nem tudom töröltetni a minősítését, de ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg az Ön minősítéseit! Magukért beszélnek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre a tranzakció, mivel az ing közben eladásra került. Az eladó jól kommunikált, gyorsan visszautalta az összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az átvétel bonyodalmakba ütközött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kislecso3 (815) (Vevő)
Semleges
2015.11.17. 10:12:35
2150812943
Nem csak bolyhos és kopott a termék, hanem ki is van szakadva az oldalt varrásnál és a far részén, mint a szita. Át lehet látni a nadrágon. Ez ebben a formában használhatatlan sajnos!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezt a tételt nem sikerült átvenni, de ennyi baj legyen a világon :)Kedves, kellemes kommunikatív eladó, ajánlott Vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékért nem jelentkeztem, mert csak 1 Ft-os licit volt, meggondoltam magam, nem szeretnék postaköltséget sem fizetni, így mégsem kérem.
Másik fél: Úgy gondolom, hogy felnőttként az ember el tudja dönteni, hogy mit akar és lehetőleg ezt ne tegye más kárára. Csak, mert 1 Ft-os volt meggondolta magát..., ha 1.000 Ft-os lett volna, akkor másképp dönt?! Ja és arra ad nekem semlegest, hogy ő, hogy járt el.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
moncsika1986 (199) (Vevő)
Semleges
2013.04.18. 17:42:18
1721567471
Nem állt rendelkezésére az áru.
Másik fél: Valóban nem állt rendelkezésére az áru. Ezért is volt zártra téve. Kedves, korrekt vevő, meg tudtuk beszélni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A adásvételtől eláálltam, mert megrendelték nekem ugyazokat,már megis kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A adásvételtől eláálltam, mert megrendelték nekem ugyazokat,már megis kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pornstar69_a (33) (Vevő)
Semleges
2012.08.07. 04:58:31
1575585560
Nem sikerült a kapcsolatfelvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Miattam hiúsult meg az adás-vétel, de az eladó nagyon korrekt partner volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
.................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1980457.surmo50 (13) (Vevő)
Semleges
2011.11.06. 15:26:43
1483686638
Az adásvétel nem jött létre az én hibámból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt,gyors,megbízható..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre
Másik fél: Közel egy hónapig vártam, de nem utalta a vételárat. Többször írtam, hogy még mindig nem érkezett meg az utalása, erre még ő utasítgatott, hogy nézzek utána, mert ő utalt. Persze nem tette sem akkor sem a mai napig. Csak rabolja mások idejét!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rencsibaby007 (61) (Vevő)
Semleges
2011.08.19. 18:16:51
1467799039
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NEM ÉRTETTE MEG A HELYZETEMET. EZÉRT SEMLEGES.
Másik fél: Lezáratta velem az aukciót,ígérte, hogy rendezi. Közel egy hónapig vártam, de nem utalta a vételárat. Ezen "helyzeten" a nincs mit megérteni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fazekasjanos40 (21) (Vevő)
Semleges
2011.07.19. 10:49:30
189111512
Sokat kellet várni az árúra ezért nem megbízható.
Másik fél: Egy hónapot vártam az utalására. Mivel nem utalt... és utánvétest pedig nem is vállalok. Nem igazán érthető, az értékelése.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból és több termékre tett javaslatomra kicsit késve jött a válasz!Az eladó korrekt volt !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lacrimabilis (56) (Vevő)
Semleges
2011.01.26. 22:03:00
1436297615
Licitáltam a termékre de sajnálatos eset miatt le mondtam a licitet az eladónál is az ügyfélszolgálatnál is.Nem figyelmetlenség volt az oka hanem Édesanyám (93 éves volt)halála miatt döntöttem a licit elállástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az időpontot egyszer mondtam le, az ő általa megadott időpontban pedig nem volt otthon, 20percet vártam hiába. A notesz ajándékba kellett volna, de így mást vettem. Ezért nem kértem, de ezt közöltem is akkor e-mailban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A csomagolással és postázással minden rendben volt, viszont a terméklapon egyáltalán nem volt feltüntetve, hogy ez is foltos...
Másik fél: Mind a két terméknél igaz az, hogy semmilyen kérdést nem tettél fel az állapotukról. Ha visszaküldöd azonnal visszautalom az 1420 Ft-ot.
Ha érdeklődtél volna, akkor valószínű felhívom a figyelmed, hogy ahogy a képen is látszik a 200 Ft-os póló használt és picit foltos is.
A Benetton nadrág újonnan 5000 Ft volt (volt 3* a gyereken), használtként lett meghirdetve, nem pedig újnak.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomagolással és postázással minden rendben volt, viszont a terméklapon egyáltalán nem volt feltüntetve, hogy elég foltos...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem sikerült mert a ruha nagy volt:(de remélem még találkozunk.
Másik fél: A ruha túl nagy volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mire a kapcsolat létrejött, a ruhák kicsik lettek.
Egyébként nagyon kedves, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Ennél nagyobb gond ne is legyen vele, minthogy kinövi a ruhákat. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mire a kapcsolat létrejött, a ruhák kicsik lettek.
Egyébként nagyon kedves, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Ennél nagyobb gond ne is legyen vele, minthogy kinövi a ruhákat. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mire a kapcsolat létrejött, a ruhák kicsik lettek.
Egyébként nagyon kedves, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Ennél nagyobb gond ne is legyen vele, minthogy kinövi a ruhákat. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mire a kapcsolat létrejött, a ruhák kicsik lettek.
Egyébként nagyon kedves, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Ennél nagyobb gond ne is legyen vele, minthogy kinövi a ruhákat. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
piroska28_a (11) (Vevő)
Semleges
2010.06.11. 11:49:58
167220760
Sajnálom hogy igy alakult de közbe szólt sajnos egy nagy kiadás,és ezért nem tudtam teljesiteni az átvételt.
Másik fél: Akkor nem ilyen üzenetet kellett volna küldeni: "Szia azonnal szolok mert már elutaltam csak valamit elszurtak a takarékban se nállad nincs a pénz ezek szerint se nekem nem jött vissza de utánna járnak elöre is köszönöm a törelmedet".
Talán illett volna válaszolni az e-mailekre és megírni, hogy nem is utalt és nem hülyének nézni a másikat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
