angolbeteg (425) 99.08% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 429 | 743 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 36 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 448 | 783 adásvétel |
| Az eladóként kapott 10 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nem jött létre a tranzakcio
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kazetta nem került elő, bár az árát kifizettem, nem kaptam meg, de mivel mindössze 50Ft-ról van szó, nem adok negatívot...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó minden indok nélkül néhány nap múlva visszaküldte az általam elküldött vételárat és postaköltséget. Rákérdeztem e-mailben, hogy miért, erre sajnos nem válaszolt. Anyagi kár nem ért, így semlegesre értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó minden indok nélkül néhány nap múlva visszaküldte az általam elküldött vételárat és postaköltséget. Rákérdeztem e-mailben, hogy miért, erre sajnos nem válaszolt. Anyagi kár nem ért, így semlegesre értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó minden indok nélkül néhány nap múlva visszaküldte az általam elküldött vételárat és postaköltséget. Rákérdeztem e-mailben, hogy miért, erre sajnos nem válaszolt. Anyagi kár nem ért, így semlegesre értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó minden indok nélkül néhány nap múlva visszaküldte az általam elküldött vételárat és postaköltséget. Rákérdeztem e-mailben, hogy miért, erre sajnos nem válaszolt. Anyagi kár nem ért, így semlegesre értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó minden indok nélkül néhány nap múlva visszaküldte az általam elküldött vételárat és postaköltséget. Rákérdeztem e-mailben, hogy miért, erre sajnos nem válaszolt. Anyagi kár nem ért, így semlegesre értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó minden indok nélkül néhány nap múlva visszaküldte az általam elküldött vételárat és postaköltséget. Rákérdeztem e-mailben, hogy miért, erre sajnos nem válaszolt. Anyagi kár nem ért, így semlegesre értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó minden indok nélkül néhány nap múlva visszaküldte az általam elküldött vételárat és postaköltséget. Rákérdeztem e-mailben, hogy miért, erre sajnos nem válaszolt. Anyagi kár nem ért, így semlegesre értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon karcos volt az óra számlapja..... sorry
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
410035.szilu87 (106) (Eladó)
Semleges
2010.08.17. 17:55:35
177221634
sajnos én nemtudok pozitivat adni mert nem engedi a vatera, de megbizható korrekt vaterás. talán majd legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Marszupilani (3) (Vevő)
Semleges
2010.07.23. 20:20:32
175046439
Megkaptam az árút, viszont lehetne pontosabban fogalmazni a postázási költséggel kapcsolatban.
Másik fél: Talán meg kellene nézni a leírást és nem az észt osztani 1 értékeléssel a hátad mögött!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
317746.sly027_v (425) (Eladó)
Semleges
2010.07.23. 13:25:32
174922060
A személyes megtekintés után visszalépett, de ettől függetlenül korrekt, pontos partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tommy_Boy_a (140) (Eladó)
Semleges
2010.06.21. 15:12:55
172155463
A pénzt korrekten átutalta igaz nekem kellett megkeresni mellékletként panaszkodott a postai díj miatt hogy magas. Én mindig gondosan becsomagolok mindent (ami nincs ingyen) hogy ne vesszen el, a vevők elég sokáig bontják mint olvasható az értékeléseimnél, de legalább épségben érkezik. Sima levélborítékban küldtem (egy órát) és felajánlottam hogy visszaküldöm a felesleget ami 320ft.(parkolódíj,buborékosbigyó,levélpapír,benzinköltség felszámoltam) Remélem ez volt az első és utolsó vásárlása tőlem
Másik fél: 990 forint egy óra elpostázElmész Te a p....ba
:-) Vásárlás? Tuti,hogy ez volt az első,na meg az utolsó is,kispofám. Le lettél tiltva rólam,mint a pinty. Nem ajánlom ezt a seggfejet senkinek,rabló!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
317746.sly027_v (425) (Vevő)
Semleges
2010.05.19. 20:26:52
169891896
Félrenyomás történt! Korrekt partner!
Másik fél: Akkor mé' nem pozitív? Te adhattál vóna aztat is :-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sajnálom,elfeledkeztem a termékről. Azért ha valóban megpróbálta volna a kapcsolatfelvételt, lehet ,hogy sikerül... Tisztelettel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tranzakció nem jött létre köztünk, ezt az eladóval megbeszéltük. Hátrány nem származott belőle egyikünknek sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbeszéltük az eladóval. hátrány nem ért senkit.
Másik fél: Csak engem....mert semlegeset kaptam. A semmire.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel nem jött létre, mert a termék már nem volt megvásárolható. Az eladó visszautalta a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Miattam hiusult meg az adásvétel
Másik fél: MI A TÖKÖM HIÚSULT MEG te MAJOM?????????? ÉN KIFIZETTEM neked AZ ÓRA ÁRÁT + 1499 FORINT POSTÁT!!!!!!!! IDIÓTA KIS PÖCS vagy...ENNYIT rólad.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
609469.watch66 (1044) (Eladó)
Semleges
2009.11.08. 10:00:04
153111198
Semmilyen formában nem elérhető.
Másik fél: Kedves watch66,v8matic,Mofaking,Eglasong,kapitány67 és még ki tudja hány névvel futó emberke....nem kellett az órád...köszi,tartsd csak meg. Csak válaszolni szerettem volna,így,itt,ilyen formában a semleges értékelésedre.Kösz:a beteg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
689503.Pusi974 (423) (Eladó)
Semleges
2009.10.26. 16:32:29
153257689
A számlap és az óratok méretei nem voltak megfelelőek,ezért az adásvétel meghiúsult...sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
689503.Pusi974 (423) (Eladó)
Semleges
2009.10.25. 11:29:10
153025759
Sajnos nem lett jó...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
689503.Pusi974 (423) (Eladó)
Semleges
2009.10.06. 13:07:46
152147887
A vevő a sima postai kézbesítést kérte,a csomag eltűnt a postán.A postai kártérítésből visszafizettem a közösen megbeszélt összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eltűnt a postán.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
689503.Pusi974 (423) (Eladó)
Semleges
2009.10.06. 13:07:14
151847623
A vevő a sima postai kézbesítést kérte,a csomag eltűnt a postán.A postai kártérítésből visszafizettem a közösen megbeszélt összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eltűnt a postán.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
689503.Pusi974 (423) (Eladó)
Semleges
2009.10.06. 13:06:25
152445723
A vevő a sima postai kézbesítést kérte,a csomag eltűnt a postán.A postai kártérítésből visszafizettem a közösen megbeszélt összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eltűnt a postán.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
689503.Pusi974 (423) (Eladó)
Semleges
2009.10.06. 13:05:44
152149734
A vevő a sima postai kézbesítést kérte,a csomag eltűnt a postán.A postai kártérítésből visszafizettem a közösen megbeszélt összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eltűnt a postán,mivel csak simán kérte.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
317746.sly027_v (425) (Eladó)
Semleges
2009.09.07. 22:19:29
152466693
Sajnos élőben nem nyerte el a kedves vevő tetszését az óra. Megbeszéltük, semmi gond. A sikertelen adásvételtől eltekintve nagyon kedves, szimpatikus ember. Remélem, legközelebb több sikerrel járunk, ahogy korábban is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
689503.Pusi974 (423) (Eladó)
Semleges
2009.08.13. 09:58:09
150562688
Pozitív! A postázás előtt észrevettem,hogy az óra ugyan működik,ketyeg,viszont a perc és az óramutatója nem mozdul...megnézettem,kuplunghibája lett.Így már nem tudtam a vevő rendelkezésére bocsátani.Sajnálom!Természetesen Ő nem tehet a dologról,ez valójában egy pozitív értékelés és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Problémás lett az óra.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
