cirmi8 (846) 99.76% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 844 | 1610 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 856 | 1622 adásvétel |
| Az eladóként kapott 720 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
lilianakasik (269) (Vevő)
Semleges
2018.09.14. 07:31:48
2641280765
Sajnos több email-t is írtam, amire nem jött válasz. Sajnálom, pedig már vásároltam tőle! Éppen ezért nem adok negatív értékelést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ksziszka78 (455) (Vevő)
Semleges
2016.06.22. 15:47:59
2272152755
későn derült ki a méretprobléma, így nem sikerült az adás-vétel. Az eladó nagyon kedves, megértő volt, abszolút profin kezelte a helyzetet. Bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KappaJTD (1372) (Vevő)
Semleges
2016.03.26. 12:56:14
2207103872
A lemezborító gerince sérült volt, ami nem szerepelt a termékleírásban, ezért nem vettem át. Az eladó maximálisan együttműködő volt, korrekt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
8253886.hlivia002 (22) (Vevő)
Semleges
2014.10.13. 16:07:30
1952917874
100ft-ért negatív????
Gondolom akkor kenyérre kellett volna az ára!!!
Másik fél: Jó hogy te vagy megsértődve. Ha nem volt 100 ft-od hogy kifizesd,akkor inkább neked vannak kenyér gondjaid.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HOTELKENESE (144) (Vevő)
Semleges
2013.10.01. 19:47:12
1806500072
rendben lezajlott ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom.......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Globalseft (6063) (Eladó)
Semleges
2012.02.13. 09:18:25
1534449983
Sajnos hiány volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos hiány volt!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cukorcica1 (81) (Vevő)
Semleges
2011.10.30. 15:50:28
1473957803
Azért adok semlegeset, mert a felső jó állapotban van, de tele van foltokkal, ami nem volt a leírásban! Kinti fényben nagyon látszik, ezért nem tudom hordani!
Másik fél: Nem értem.....koszfolt nem volt rajta az 100%,ezen kívül milyen folt lehetett???? Kb 2-3X volt használva a felső.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tiffike029 (-1) (Vevő)
Semleges
2011.09.13. 18:46:05
1459847492
nem történt meg az adás vétel !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
alkudjunk_t (201) (Vevő)
Semleges
2009.10.29. 20:15:45
767323237
Sajnos többször írtam ,még választ sem kaptam,mikor vehetem át.Ne hari ,de ez az igazság!!!
Másik fél: én sajnos nem kaptam 1levelet sem,nem értem az értékelést,az aukció 4 napja járt le!!!! A termék a rendelkezésedre áll még mindig! Esetleg próbálj meg telefonon elérni ,ha ennyire sürgős.
