mkriszti68 (224) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
dinnyeee78 (3045) (Eladó)
Semleges
2011.05.13. 20:30:35
1455466428
Sajnos a kártya, amit küldtem, hibás volt. A pénzt postaköltséggel együtt visszafizettem. A partner az adás-vétel folyamán kommunikatív, rugalmas és kedves volt, pozitívat adnék, ha a rendszer engedné.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jadyra_v (871) (Eladó)
Semleges
2010.09.28. 17:17:51
1211846810
Csak azért nem adok negativat mert 1 ft-os termékről van szó.Jelentkezett hogy fizetne én megirtam mennyit utaljon és azóta már a fizetési felszólitásra sem reagál.Kértem hogy ha nem kéri a terméket mondja meg de semmi.Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
