viwyen (207) 97.7% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 212 | 337 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 225 | 350 adásvétel |
| Az eladóként kapott 113 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
?????????????????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hunszilvi (632) (Vevő)
Semleges
2012.06.14. 06:55:27
1582567151
Sajnos nem felelt meg a ruha a leírásnak. Visszaküldtem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
EXGMICHAEL_a (1572) (Vevő)
Semleges
2012.06.12. 21:15:23
1543603433
Nem tudom,hogy mi történt de sajnos nem tudta át adni az eladó a terméket.sajnos nem értem.
Másik fél: Kétszer visszamondtam a találkát mert közbe jött valami...
Mivel egy forintos termékről volt szó tudattam a vevővel hogy csak akkor találkozok vele személyesen ha éppen az adott helyen járok külön csak emiatt nem..
Én sajnos azt nem értem hogy mért nem válaszolt az emailemre amikor írtam több alternatívát is további találkozók lehetőségéről..
Nem mellesleg tudtam volna postázni is a terméket ha a vevőnek olyan sürgős lett volna!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mégsem volt szügségem a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szolzsenyicin (202) (Vevő)
Semleges
2012.02.18. 12:12:09
1543606568
E-mail-ekre nem válaszol,telefont nem veszi fel,sms-re úgyszintén se kép se hang.... nem lehet azt mondani,hogy nem próbáltam meg mindent.Pusztán azért nem negatív,mert egy 1.-Ft-os ingről beszélünk.... sajnálom.
Másik fél: Az aukció létrejött a vevőnek elküldtem az inget...
Valami probléma lehet a levelező rendszerével hiszen többször is küldtem neki emailt..Sms-re pedig nem fogok válaszolni egy 1 forintos aukció esetén...
Sajnálom a semleges értékelést én is úgy érzem hogy mindent megteszek a vevőim elégedettsége érdekében.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos mivel nem kaptam meg a felsőt, nem tudom értékelni:-((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tranzakció nem jött létre egy hiba miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hiba történtAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szandikacska27 (16) (Vevő)
Semleges
2011.11.26. 11:50:44
1487919722
Az én hibámból nem jött létre, de korrekt, megértő eladó. Ajánlom őt+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
