1060007.kruplaker (203) 99.03% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A terméket sajnos más ütötte le a nevemben, mivel nekem nem volt rá szükségem ezért az adásvétel nem jött létre, az eladó elnézését kértem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő maximálisan korrekt, és ha engedne a vatera sikertelen adás-vételkor pozitívat adni,akkor ez csakis az lenne!Postázás előtt ki szerettem volna próbálni a játékot,de sajnos rossz zsinórral próbálkoztam, így használhatatlanná vált,az én hibámból.:-( A vevő nagyon kedves volt és megértő,de érthető hogy így nem kell neki a termék.Mindenkinek ajánlom Őt!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék kipróbáláskor tönkre ment,az én hibámbólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru megérkezett, de a hirdetésben szereplő "azonnal" nem fedte a valóságot.
Másik fél: Kedves József! Jan 22-én ütötte le a terméket. Febr. 3-án érkezett meg a pénz a számlámra, ezután 2 napon belül postáztam, ajánlottan. Nekem nem lenne pofám ennyi ideig tartó utalás után semleges értékelést adni, még így sem, hogy én vagyok az eladó, aki a pénzére várt...
Mással ezt ne tegye kérem, mert nem tisztességes!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Próba nélkül cipőt???
Másik fél: Átolvasás nélkül vásárolni??? Előre leszögeztük, hogy a cipő fizetéstől számított 2 hét alatt érkezik hozzád. Ez az aukció leírásában is szerepelt. Légyszíves legközelebb olvasd át pontosan a leírásokat, vagy kérdezz a fórumon, azért van! Több eladót ne hozz ilyen rossz helyzetbe!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Teljesen korrekt partner,Én követtem el a hibát sajna téves infót adtam a termékröl.Bocsi!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
