gyogyt70 (2592) 99.77% felhasználó összefoglaló oldala

99.77% pozitív visszajelzés
(2598 Felhasználó adta)
99.77% pozitív visszajelzés
(2598 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 2597 14414 adásvétel
Semleges: 54 adásvétel
Negatív: 0 0 6 30 adásvétel
0 0 2651 14498 adásvétel
Az eladóként kapott 466 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.06.30.
Utolsó belépés: 2026.06.21. 15:27
Teljes jogú felhasználó!
32 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

csomajanos (73) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2025.03.29. 18:09:09

Termékkód

3451607702

Valami hiba folytán többször is hibát jelzett a megrendelésnél, és többször is leadásra kerül ugyan az a megrendelés.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hiba volt a megrendelésnél, duplikálódott
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

csomajanos (73) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2025.03.29. 18:07:45

Termékkód

3451607687

Valami hiba folytán többször is hibát jelzett a megrendelésnél, és többször is leadásra kerül ugyan az a megrendelés.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hiba volt a megrendelésnél, duplikálórott
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Aeternum (339) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2020.08.14. 13:59:18

Termékkód

2937588878

Elkelt máshol, pont előtte, nem tudtam levenni. Én hibámból hiúsult meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elkelt máshol pont előtte, sajnos nem volt időm levenni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

asvanycenter (82) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2019.01.02. 10:39:03

Termékkód

2711241368

A vásárlás nem teljesült.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

interluxus (151) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.06.06. 00:02:05

Termékkód

2239357271

ELFELEJTETTE,HOGY ÖN NEM VÁLASZOLT HOGY MŰKÖDIK-E A HŰTŐ AZ AUKCIÓ ALATT.(EZ NEM PROBLÉMA?)
Másik fél: Mivel sajnos az egész aukció alatt külföldre vezényeltek, tényleg nem törődtem a vaterával. DE !!!! Te az aukció alatt SE kérdezted, és a megnyert aukció után sem, hogy működőképes-e. Egyébként az volt, és beadtuk egy használt vendéglátói felszereléseket árusító üzletbe, ahol több, mint két és félszeres áron BEVETTÉK !!!! (majd árréssel eladják), csak nem akartam vele tökölni, és úgy voltam vele, hátha segítek valakin... Rajtad SOHA többet !!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Restaurator88 (16) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.05.09. 16:01:33

Termékkód

2239307930

nem adta el villám áron
Másik fél: Több tételt indítottam egyszerre, és figyelmetlenül, hibásan adtam meg a villámárat, a vevő megértő volt, egy semlegest kaptam (jogosan) a hibámért. Ő nem tehet az adás-vétel meghiúsulásáról, de a rendszer nem engedi pozitívan értékelni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Andanaida10 (3) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.10.31. 07:50:38

Termékkód

2135311070

Kedves, korrekt vásárló jelölt.
Másik fél: Sajnos a vaterán előre feltett kérdésemet félreértette. Nekem 2 db kellett volna, Neki meg csak egy volt, így az adás-vétel nem jött létre. De kedves segítőkész vaterást ismertem meg személyében.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

suckelte (15) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.09.23. 13:37:29

Termékkód

2115282935

A vevő a megbeszéltek ellenére nem jelent meg az áru átadásakor.
Másik fél: Nem értem, át vettem, kifizettem... Mit kellet volna még tennem??? Olcsón vettem??? Tényleg, de ez a vatera, így működik, ha valaki 1 Ft-os terméket tesz fel, akkor nem biztos, hogy több ezerért adja el....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1723476.kissferi23 (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.08.21. 08:42:56

Termékkód

2105127068


Másik fél: Ha megnézitek az értékeléseit, akkor valószínűleg sejtitek, hogy miért nem jött össze az adásvétel...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

rypdal (5821) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.05.24. 12:31:11

Termékkód

2073827420

korrekt partner, majd talán máskor összejön.Sajnos tovább nem várhatok.
Másik fél: Nem örültem, mert nem válaszoltál a vásárlást követően megírt levelemre. Ezt a kést így feleannyiért nyertem volna mint az eddigieket, érdekes módon nem is volt türelem... sőt ! Ja elvesztettél egy vevőt !!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: korrekt partner, majd talán máskor összejön.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

jovasar1 (1642) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.04.21. 23:16:26

Termékkód

2058686765

Sajnálom talán legközelebb,köszönöm.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vasedeny (2029) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.01.22. 14:09:34

Termékkód

2025527765

A termék elfogyott,és nem beszerezhető jelenleg.
Másik fél: Kedves Vatera! Megint kapok egy semlegest, mert az eladó kifogyott a készletből. Igen belátom hibáztam, meg kellett volna kérdeznem, hogy "figyi !!! azéééévanfennavaterán a cuccod, mert van is vagy csak úgy ???" Hibát hibára halmozok!! Én kérek elnézést, nekem kellemetlen!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék elfogyott,és nem beszerezhető jelenleg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tferenc647 (25) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.07.09. 12:47:53

Termékkód

1869637922

Nem állítom, hogy a kapcsolatfelvétel lehetetlen, mert nem kerestem többször a vevőt és nem könyörögtem neki, de magától nem jelentkezett!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett.
Felhasználó

zarzso (290) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.02.03. 21:57:55

Termékkód

1858484900

A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt
Másik fél: Sajnos a személyes átvételnél kiderült, hogy nem ilyen projectorra gondoltam. Az eladó rugalmas, megértő volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Stuntforever (258) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.02.01. 21:30:04

Termékkód

1836197801

Az eladó kb. 2 hét után sem tudta hogy mennyi pénzt utaljak a könyv postaköltségére. Olvasni szerettem volna nem pedig a levelére várni.
Másik fél: Kedves István! Válaszlevelemben , direkt pirossal kiemelve írtam a postaköltséget (710,-Ft), ebből eddig vásárlóim nagy része viszonylag jól be tudta határolni, hogy mennyit utaljon. Sajnálom, hogy Neked nem sikerült. Legközelebb (másnál, merthogy én tiltólistára tettelek) remélem már Neked is menni fog a piros vastagon szedett rész is . Köszönöm, hogy rugalmatlanságoddal rontottad értékeléseim átlagát. Erre az évre kívánom, ez legyen a legnagyobb örömöd.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Mixericus (141) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.01.22. 18:07:08

Termékkód

1844197109

A vevő eljött, de nem nézte meg az aukció paramétereit, hogy sérültként árultam a terméket, és ez átvételnél derült ki számára, ezért elállt a vásárlástól.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

limlomkincs (344) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.12.17. 00:33:05

Termékkód

1823784620

Az adásvételt egyenlőre még nem tudtuk nyélbe ütni, de remélem ami késik nem múlik. Értékelésem vatera által szabott határidő miatt semleges!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb ok miatt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

xmarcell (34) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.11.26. 09:58:26

Termékkód

1827171758

A Vevőnek nem volt végül szüksége a termékre, ezt telefonon egyeztettük. Ajánlom!
Másik fél: E-mail-ben elküldtem értékelésedről a véleményem, itt nem ismétlem meg, de ahogy ott is jeleztem, nem lesz köztünk több üzlet.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vevőnek nem volt végül szüksége a termékre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

helcsi28 (55) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.10.04. 08:35:08

Termékkód

1764144032

Külföldre költözés miatt nem jött létre az átadás.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Külföldre költözés
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

toncsio (1028) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.08.11. 21:00:41

Termékkód

1767293102

Sajnos egyéb okok miatt nem tudtam átadni a székeket a Vevő nagyon megértő volt!Csak is ajánlani tudom!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hibámból meghiúsult az ádaás
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

77kackac (3230) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.07.18. 11:10:12

Termékkód

1768104554

Pozitívat adnék csak a rendszer nem engedi
Másik fél: A rendszer engedi, csak meg akarod spórolni a jutalékot. Sokadszor vásároltam Tőled, de utoljára. Mindig bosszant a pitiáner hozzáállás. A továbbiakban ne keress a vevőid között. (Inkább kifizettem volna a vatera-jutalékot is helyetted. Te már vagy az ötödik-hatodik vagy aki rendben átvett termékre semlegest ad).

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

77kackac (3230) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.07.18. 11:08:26

Termékkód

1767042032

Sajnálom,hogy nem POZITÍV
Másik fél: Én is sajnálom, és főleg NEM ÉRTEM!!!! Bár az a gyanúm, hogy csak meg akarod spórolni a jutalékot. Sokadszor vásároltam Tőled, de utoljára. Mindig bosszant a pitiáner hozzáállás. A továbbiakban ne keress a vevőid között. (Inkább kifizettem volna a vatera-jutalékot is helyetted. Te már vagy az ötödik-hatodik vagy aki rendben átvett termékre semlegest ad).

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

interconti58 (65) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.25. 17:45:26

Termékkód

1751390423

Nagyon rugalmas,gyors mindenkinek csak ajánlani tudom!Sajnos az üzlet nem jött össze mert nem volt jó a méret.
Másik fél: Sajnos nem volt jó a méret, pedig a vevő azonnal jelentkezett és érte is jött. Bár minden vevő ilyen gyors lenne!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kelp001 (363) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.05.14. 14:09:39

Termékkód

1728632747

Talán legközelebb. Most nem jött össze.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

somka82 (805) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.05.13. 19:28:09

Termékkód

1741858076

Bocs de csak ezt tudom adni!
Másik fél: A terméket kifizettem, Te postáztad, én megkaptam és használom, leértékeltem pozitívra (mivel minden rendben vele). Mit kellett volna még tennem, hogy én is pozitív értékelést kapjak???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

samsungstore_a (38) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.04.15. 08:32:48

Termékkód

1724818814

Mindenkinek ajánlom bizalommal kedves vásárló csak pozitív+++++++++++
Másik fél: Akkor miért semleges? Mert türelmesen vártam 2 hetet? Mert a megbeszélt postai díj 2.000,- Ft-tal több lett és én miután feladtad a legkisebb reklamáció nélkül elfogadtam és kifizettem? Kissé értetlenül állok (ülök - merthogy épp választ gépelek a pofátlan semlegesedre) az esettel szemben. Miért fogok ki én folyamatosan ilyen degeneráltakat?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

4418600.egerhelo (37) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.02.04. 08:26:00

Termékkód

1684729448

Nem kaptam választ.
Másik fél: Kedves egerhelo! Megvételkor jelezted, hogy postán kéred a termékeket. Becsomagoltam a karácsonyi díszeket egyesével, hogy ne sérüljenek. Másnap megírtad, hogy mégiscsak személyesen vennéd át Pesten. Erre én telefonon megszerveztem, hogy vidékről gyorsan felhozzák Pestre, hogy karácsony előtt át tud venni. Kicsomagoltam, hogy ellenőrizhesd a termékeket. Estére újra írtál, hogy mégse jó a személyes, mert nem ér rá az ismerősöd. Persze, semmi gond Gézuka újra csomagol(persze azonnal, mert már mindjárt itt a karácsony és a kedves vevő időben megkaphassa. Az le van sz@rva, hogy karácsony előtt nekem is lenne más dolgom is). Majd újra ír a Kedves Vevő (mármint TE),hogy mégiscsak személyesen kéne.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

motorosviki (42) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.01.21. 22:28:03

Termékkód

1682162486

Sajnálom az utazásom ideje alatt nem tudtam figyelemmel kísérni az aukciót és elkelt a termék máshol és nem tudtam az aukciót idejében törölni. Sajnálom.
Másik fél: Túléltem, károm nem származott, azonnal jelezte az eladó, hogy a termék már elkelt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos elkelt a termék csak az aukcio nem került törlésre
Felhasználó

kantar85 (156) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.29. 15:28:12

Termékkód

1650301265

Az én hibámból nem jött létre az adásvétel!!!Az eladóval minden ok!!
Másik fél: Oké, semmi gond.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

uzvez49 (342) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.27. 09:05:26

Termékkód

1649757950

Okt.18 óta a csomagolással kapcsolatos e-mailemre nem válaszolt, így részemről az üzlet tárgytalan.
Másik fél: Az október 18-i leveledre a következőt válaszoltam: (idézet levelemből) "A postaköltségek:  sima csomagként: 1.115,-Ft  törékeny csomagként: 2.055,-Ft (ezt az árat telefonon kérdeztem meg a postán) Te döntsd el, hogy kéred. Természetesen a sima csomagot is nagyon jól becsomagolom és kibélelem, de felelősséget a törékeny küldeményért vállalok!" - Erre Te a következőt válaszoltad: (idézet a leveledből) " Sima csomagként is megfelel. A pénzt a megadott számlára ebéd után utalom. Köszönettel: István" Most akkor miről beszélsz, hogy nem válaszoltam??? Sajnálom, ha nem akarsz, vagy nem tudsz fizetni, nem vádaskodni kell, hanem elnézést kérni, amiért kellemetlenséget és anyagi kárt okoztál.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

uzvez49 (342) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.27. 09:04:06

Termékkód

1650635855

Két terméket nyertem, okt.18-án kértem e-mailben, hogy egy csomagban szeretném megkapni. A mai napig nem válaszolt, így elállok az üzlettől, sajnálom.
Másik fél: Az október 18-i leveledre a következőt válaszoltam: (idézet levelemből) "A postaköltségek:  sima csomagként: 1.115,-Ft  törékeny csomagként: 2.055,-Ft (ezt az árat telefonon kérdeztem meg a postán) Te döntsd el, hogy kéred. Természetesen a sima csomagot is nagyon jól becsomagolom és kibélelem, de felelősséget a törékeny küldeményért vállalok!" - Erre Te a következőt válaszoltad: (idézet a leveledből) " Sima csomagként is megfelel. A pénzt a megadott számlára ebéd után utalom. Köszönettel: István" Most akkor miről beszélsz, hogy nem válaszoltam??? Sajnálom, ha nem akarsz, vagy nem tudsz fizetni, nem vádaskodni kell, hanem elnézést kérni, amiért kellemetlenséget és anyagi kárt okoztál.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

2749808.netstore1_a (239) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.10.23. 20:59:29

Termékkód

1613877629

Sajnos nem jött össze.
Másik fél: Kedves netstore! Válaszom ugyan az,mint Szentesicsillukának! Megkérdezhetem, hogy mi nem jött össze és hogy miért kaptam semlegest? Ugyanis én a pénzt átutaltam, Te a terméket postáztad, én a terméket megkaptam az értékelésemet ennek fényében (természetesen pozitívan) leadtam Te meg adsz egy semlegest. Ha megnézed negatív és semleges értékeléseimet, szinte csak ilyen "agyament" indokokkal adták. Mire jó ez? Ha nem volt pénzed a vatera-jutalékra azt is átvállaltam volna, de néma gyereknek tudod az édesanyja... (ismét találtam egy eladót, akitől soha többet nem vásárolok). Ja és ezen a napon még 9 olyan embernek adtál semlegest ugyanezzel az "indokkal", akitől Te poz-t kaptál. Nem gyanús???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött össze.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szentesicsilluka (74) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.09.15. 14:09:41

Termékkód

1626176633

Nem jött össze..
Másik fél: Kedves Csilla! Megkérdezhetem, hogy 1. Mi nem jött össze? 2. Miért kaptam semlegest? Ugyanis én a pénzt átutaltam, Te a terméket postáztad, én a terméket megkaptam az értékelésemet ennek fényében (természetesen pozitívan) leadtam Te meg írsz egy negatív értékelést számomra érthetetlen módon. Ha megnézed negatív és semleges értékeléseimet, szint csak ilyen "agyament" indokokkal adták. Mire jő ez? Ha nem volt pénzed a vatera-jutalékra azt is átvállaltam volna, de néma gyereknek tudod az édesanyja... (ismét találtam egy eladót, akitől soha többet nem vásárolok)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vicaferi2 (873) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.09.02. 16:11:49

Termékkód

1592822180

Május óta a felszólításomra sem jelentkezett az elnyert tételekért!
Másik fél: Kedves Ferenc! Május 20-án nyertem Tőled 11 tételt összesen 712Ft-ért, majd 29-én egy tételt 1150Ft-ért, összesen 1862Ft értékben. Június elején át is vettem az általad megadott helyszínen a Lehel piac egyik kávézójában (csak zárójelben megjegyzem, hogy beszélgetésünk folyamán többek között arra is rákérdeztél, hogy nem tudnám-e a fiadat alkalmazni, mert jelenleg munkát keres). A bélyegek átvétele után írtam Neked egy levelet, melyben jeleztem, hogy az 1862Ft értékű csomagból egy darab, az 1150Ft-os blokk hiányzott és kértelek ennek pótlására.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vicaferi2 (873) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.09.02. 16:11:15

Termékkód

1592828342

Május óta a felszólításomra sem jelentkezett az elnyert tételekért!
Másik fél: Ez ügyben még kétszer írtam Neked, válaszra sem méltattál, majd Te adsz két tételre semlegest, ebből az egyiket kifizettem és átvettem, a másikat kifizettem, de Te elfelejtetted betenni a csomagba. Szerintem is jogos a semlegesed! Eddig vásároltam Tőled az évek folyamán 40244Ft értékben, gondolom sejted, hogy Tőled ezután ingyen sem kell semmi a tiltott ügyfelek közé tettelek! Olvasva értékeléseidet úgy látom másnak is okoztál hasonló csalódást.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bruklin78 (101) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.10. 14:55:08

Termékkód

1618633238

Mindkét tartónak van baja, olyan,a mit nem tüntetett fel, ezért ide is ezt íz értékelést szánjuk.
Másik fél: A vevő gyorsan, pontosan SZEMÉLYESEN átvette az árut.(tehát ez a része feltétlenül pozitív), viszont az értékeléséből tudtam meg, hogy elégedetlen a kapott termékkel. Magyarázkodni nem szeretnék, mert mindenkinek szíve joga új terméket várni egy használtnak hirdetett (és használtnak megfelelő áron eladott) termékben, de nem értem, miért nem jelezte a nem-tetszését átvételkor, vagy az otthoni alaposabb vizsgálat után. Szívesen visszavettem volna. (egyébként a fényképen is jól látszik az állapot).

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bruklin78 (101) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.10. 14:53:53

Termékkód

1618632956

Sajnálom, hogy a termék hiányos volt és teljes felújításra szorult (nem kaptuk meg az egyik végzárót, s az egyik tartó kopott, rozsdás, abszolút rossz állapotban volt). Tudjuk használni, de nagy csalódás volt.
Másik fél: A vevő gyorsan, pontosan SZEMÉLYESEN átvette az árut.(tehát ez a része feltétlenül pozitív), viszont az értékeléséből tudtam meg, hogy elégedetlen a kapott termékkel. Magyarázkodni nem szeretnék, mert mindenkinek szíve joga új terméket várni egy használtnak hirdetett (és használtnak megfelelő áron eladott) termékben, de nem értem, miért nem jelezte a nem-tetszését átvételkor, vagy az otthoni alaposabb vizsgálat után. Szívesen visszavettem volna. (egyébként a fényképen is jól látszik az állapot).

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1449481.aukciovilag (3359) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.16. 10:13:46

Termékkód

1601318261

véletlen villámárat adott meg
Másik fél: Nincs mit szépíteni. Egy számjeggyel többet írtam, így a villámár fölé ment (pár tízezerrel, amit a rendszer - érthetően - villámárnak érzékelt) (csak csendben jegyzem meg, hogy szerintem laikus szerint, nem lenne nehéz beépíteni a licitbe egy "villámár feletti számot nem engedélyező" blokkot, mert nem életszerű, hogy ha valami mondjuk 20.000,- Ft-ba kerül akkor ha meg akarom venni úgyis 20000-et írok, ha 180.000-et írtam, akkor vélhetően 18.000-et akartam nem pedig a villámár kilencszeresét. Az eladó megértő volt, elfogadta magyarázatomat, maximálisan ajánlom Őt másnak is. +++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szsanyi44 (419) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.06. 10:45:35

Termékkód

1588783391

Szeretném végre megkapni azokat a leveleket, amikre hivatkozik. nem tudom kinek és mit küldött, de nekem egy sem jött a sok említett levélből.... További szép napot és jó vaterázást kívánok Önnek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

poncho_a (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.06.03. 15:31:20

Termékkód

1588782935

Megfelelt minden elvárásomnak!
Másik fél: Jobban örültem volna egy pozitívnak, hisz, mint írtad nem rajtam múlt... De azért, így is oké.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

5449612.Arpinho (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.29. 23:56:06

Termékkód

1574589137

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Másik fél: A vásárlásodtól számítva eltelt 23 nap. Ez a 30 db "a" betű volt a legértelmesebb kommunikációd azóta. Nem tudom érted-e egyáltalán, hogy ezzel mit szeretnék mondani, de aki érti az tudja, hogy (szerintem) nem érdemes veled üzletelni, aki nem érti, az megérdemli, hogy mégis "belédfusson".

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

58tibi_a (227) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.15. 11:43:21

Termékkód

1542094823

Sajnos balesetem miatt a kommunikációban is korlátozott voltam, igy a terméket nem tudtam átvenni
Másik fél: Jobbulást! Mivel nem ismerem a körülményeket, nem ítélkezem. Újfent jobbulást kívánok!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zokni77 (1671) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.02.01. 07:55:47

Termékkód

1529199854

A felhasználó megértő és 100%-ban közreműködő volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!
Másik fél: Az óra árát a leütés utáni napon átutaltam, majd 3 hét múlva, mivel nem érkezett meg az óra az eladó visszautalta a pénzt. Mivel a problémát kulturáltan orvosolta, sőt egy percig nem volt köztünk semmilyen nézeteltérés, megbeszéltük, hogy pozitívra értékeljük egymást, így először kiakadtam, amikor semleges értékelést kaptam, de utána kipróbáltam, hogy egy tőlem vásárló vaterást megpróbáltam pozitívra értékelni, úgy hogy azt állítottam be, hogy az adásvétel nem történt meg (hogy ne kelljen egy meg nem történt tranzakció után jutalékot fizetnem), és nem tudtam volna csak semleges vagy negatív értékelést adni. Tehát jelenleg a vatera rossz rendszere miatt kaptam egy semlegest. Mit tehetek?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos készlethiány volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Macskakisasszony (115) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.01.29. 18:47:35

Termékkód

1524008654

Sajnos rajtam kivűl álló okok miatt a vásárlás nem történt meg az eladó türelmes és megértő volt ajánlom
Másik fél: Ha rajtad kívülálló (DE TŐLEM FÜGGETLEN) okból nem jött össze a vásárlás (ráadásul utoljára még azt is hazudtad, hogy már átutaltad a pénzt) és itt most bevallod, hogy türelmes és megértő voltam, akkor MIÉRT IS ADSZ TE SEMLEGESET N E K E M ????? Mit kellett volna még tennem, hogy pozitívan értékelj ??? Istenem, miért hiszem azt, hogy csak becsületes emberek élnek a földön, amikor néha unalmamban a negatív értékeléseket olvasgatom, és látom, hogy sajnos Nagy Ferónak van igaza: "Azért szar ez az egész világ, mert Ti emberek szarok vagytok" És szidjuk a kormányt, és fel vagyunk háborodva, hogy Viktor és Gyurcsány kib..-ik velünk, de hát ezt érdemeljük, mi is pont olyanok vagyunk mint Ők.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

valentin37_a (43) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.01.05. 20:23:34

Termékkód

1515991826

A telefonszámom adott és még nem hívtak , a lakcímen még nem kerestek meg .
Másik fél: Kedves valentin37! A termékedet dec.22-én 17:27-kor nyertem meg. Az első levelemet (bocs közben karácsony volt) dec.27-én 14:28 perckor írtam, erre nem válaszoltál. Ezek után ezt a levelet továbbított levélként (hogy lásd 27-én már elküldtem) január 4-én 14:59-kor újra elküldtem Neked. Erre Te azonnal 15:08-kor válaszoltál, megadtad a címedet (tehát nem igaz az az állításod, hogy még nem kerestelek). Bocs hogy nem telefonálgatással szerzem meg a címedet, de mint értékeléseimből láthatod nem egy-két terméket vásároltam már az utóbbi időben sem, ezek megfelelő nyilvántartása csak e-mail alapján lehetséges. Nekem inkább az a gyanúm, hogy nem szeretted volna 100Ft-ért átadni a megnyert terméket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megadtam a vevönek a cimem és még nem jött érte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pancsulika (604) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.06. 17:37:39

Termékkód

1460281956

A vásárló,elnézte az aukciót,és véletlenül licitált.
Másik fél: Bocs! +++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló elnézte az aukciót.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

drempee (208) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.01. 09:54:09

Termékkód

1458012637

Az üzlet nem a vevő hibájából hiúsult meg. Remek vaterás, mindenkinek ajánlom, de a szabályzat szerint nem adhatok pozitív értékelést.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő második lehetőség keretében nyerte meg a terméket, mert az első nyertessel nem lehetett felvenni a kapcsolatot. Végül az első vevő jelentkezett, így ő kapta meg a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1094993.ASTRASUNnapelem (666) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.06. 15:00:23

Termékkód

188795915

nem tudom kideríteni, hogy mi történt
Másik fél: Ha nem tudod kideríteni (saját jegyzeteidből) hogy mi történt, akkor írj egy e-mailt és megválaszolom. Egyébként az történt, hogy az eladandó tételt fénykép nélkül sikerült feltenned, én licitáltam rá mivel így is tudtam miről van szó, majd újra feltetted most már képpel és a kép nélküli aukciót lezártad, amit 24 óra múlva így én nyertem. Kérted, hogy tekintsünk el az 1Ft-os vásárlástól, mivel mást azért nem licitált mert utólag megírtad, hogy ne licitáljanak. Én ezt természetesen elfogadtam és nem követeltem a terméket. Ezek után adsz egy semlegest, mert való színű ez az egyszerűbb. Már nem csodálkozom semmin, csak magamat tartom hülyének, hogy nem csak a megszokott eladóktól vásárolok.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudom, hogy miért, nem dolgozik már nálunk a kolléga, aki intézte
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

531130.psztaicsaba (51) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.21. 19:03:11

Termékkód

186967217

Apukámnak vettem volna karácsonyra csak találtam neki másik ajándékot
Másik fél: Ne haragudj Csabikám, az ajándékot 17 nappal ezelőtt nyerted meg, jelezted, hogy jössz érte, utána arra is képtelen voltál, hogy egy e-mailben jelezd, amit értékelésként leírtál. Mint látom ez már a 4. ilyen húzásod a vaterán, ők semlegest adtak én negatívot. Én eladni szerettem volna a terméket, direkt karácsony előtt tettem fel. Ezek után karácsony előtt 2 nappal jelzed, hogy mégse kell. Tudom, hogy álmokat kergetek, amikor olyan vevőkről álmodozok, aki azért licitál, mert szeretné megvenni a terméket. Én úgy érzem nem vagy a vaterára való. Menjél szépen plázába, csak vigyázz, mert ott ha kiválasztod a terméket, ki is kell fizetni!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

karina03_a (2091) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.20. 13:07:28

Termékkód

189656160

Egy állat egy napos csúszás miatt nem pusztulhat el csak akkor ha öreg vagy beteg.Ha szenved az meg annak köszönhető hogy borzalmas körülmények között van tartva.A stílusommal nincs gond csak az igazság fájdalmas!!!!Ezek nem rész igazságok mint írtad.Inkább szégyellhetnéd magad amiért így tartasz állatot!
Másik fél: De igen egy ilyen kistestű állat, még ha egészséges is, elpusztulhat egy nap alatt, ha ilyen tömény cigarettafüstben kell lennie egy napig. Ha ennyit sem értesz az állatokhoz akkor már azt is sajnálom, hogy azt az egy szegénykét elvitted. A tartási körülményeit nem is láthattad, (mert ahhoz időben, a megbeszélt 16 óra előtt, kellett volna érkezned), csak azt láthattad, ahogy a titkárnőm leadta számodra egy dobozban (és Ő úgy gondolta, hogy Te, szavadat betartva, nemsokára érkezel érte). A stílusod nem csak velem szemben kifogásolható szerintem. (De az is lehet, hogy mindenkivel szemben Neked van igazad)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1. oldal / 2 összesen
Oldalszám