flamingostoresc (4355) 99.77%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 4105 | 6380 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 65 | 73 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 4180 | 6464 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2813 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szerviz nem vállalta külön alkatrészbeépitését ép ezért sajnálom a vásárlás meg hiusulását .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt raktáron......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt raktáron......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MobilguruGSM (24) (Vevő)
Semleges
2021.04.30. 10:39:36
3030748199
Köszönöm szépen!
Másik fél: Nem tudom mi mire fel kaptunk semlegest, nekünk kéne panaszkodni a rettenet túlbonyolított átvétel végett...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet nem jött létre. !! A pénzt vissza utalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a vásárolt termék hibás volt, ezt az eladó a feladás előtt észrevette. Az általam utalt pénzt azonnal visszautalta és tájékoztatott is. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó feladta a terméket de a posta "jóvoltából" nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A készlet kifogyott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hardcustoms (8) (Vevő)
Semleges
2020.11.22. 20:58:42
2977363016
Az eladónak nem volt színben megfelelő terméke, ami csak a csomagolásnál derült ki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött össze a tranzakció, nem tudta szállítani az árut az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bayazit_a (111) (Vevő)
Semleges
2020.11.06. 07:19:55
2950336091
Nem jött létre a vétel, a hirdető tévesen hirdetette a terméket ami nem állt rendelkezésére.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Wallenberg (1186) (Vevő)
Semleges
2020.11.05. 12:33:10
2972115035
Nem volt készleten a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MCMXCII73 (751) (Vevő)
Semleges
2020.09.11. 08:28:18
2923295951
Nem írták bele a termék leírásába hogy ez egy utángyártoot panel ami nem illeszkedik a majd a helyére és a fényereje is gyenge.Mivel korrekt módon felajánlották hogy küldjem vissza a terméket és visszafizetik az árát ezért nem negatív.
Másik fél: A gyári kijelzőkhöz odaírjuk az OEM helyére, hogy gyári. Nem nehéz kideríteni az interneten, hogy mennyiért adják a gyárit, és mennyiért az utángyártottat. Országosan akárkitől vennétek, ugyanez a típus lenne. Csevegő van a vaterán, ha valaki utánanézés után sem biztos benne, akkor nyugodtan kérdezzen. A gyári 20-25, az utángyártott 10 körül van. Mi sem adjuk 10 körül a gyárit, mivel elérhetetlen dolog ennyiért, de még 17ért is
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék adatlapján 2 munka napon belüli feladás szerepelt,ezt 4 nap alatt teljesítette az eladó,azután még 1hetet vártam az elsőbbségi levél megérkezésére(ez már a posta hibája). A hosszasan elhúzódó kézbesítés alatt,mikor rákérdeztem a helyzetre,az eladó lekezelő stílusban akart engem hülyének beállítani...
Másik fél: A csütörtökön fizetett terméket 3. munkanapon adtuk fel. A mi hibánk, sajnáljuk és elnézést érte. Városban a korona mizéria miatt nem minden nap postázunk jelenleg. Lekezelőek nem voltunk, jeleztük mikor és miben, hogyan adtuk fel. Elsőbbségi postakész lévén 1-2 napon belül ott kell hogy legyen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
solaris1969 (62) (Vevő)
Semleges
2020.02.17. 20:57:39
2844945617
Sajnos az én hibám miatt nem jött létre a tranzakció.Nem tudtam munkaidőben elmenni érte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semlegest adtam...
Másik fél: Köszönjük szépen...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semlegest adtam...
Másik fél: Köszönjük szépen...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Félreértésből történő leütés
Másik fél: Megbeszéltük, rendeztük más aukció során.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
0 kommunikáció
Másik fél: Vatera üzenetben nem szokás elérhetőséget cserélni, mivel szabályzat ellenes...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedvesek voltak de volt gy nagy hiba az eladás során. Ígéretük szerint nem küldték időben a terméket, vaterán keresztül nem kaptam választ. Ezért is vettem meg máshol a terméket. Emailen keresztül válaszoltak és bocsánatkérve mondták 1 hetet csúsztak a feladással, pedig már közölték velem múlt héten, hogy fel lett adva az árú.
Másik fél: Megírtuk a tervezett napon a feladás időpontját, viszont ténylegesen pár nappal később még azon a héten sikerült feladni. Az ügyfél nem volt megértő, nem hibáztatom érte... kértem várjunk 1-2 napot, mert meg fog érkezni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
febertzoltan (138) (Vevő)
Semleges
2019.10.10. 12:07:14
2806660943
A vásárlás nem valósult meg. Utalás megtörtént, de a ma napig nem érkezett meg a megrendelt termék! Érdeklődés után sem orvosolta az eladó a dolgot!
Másik fél: Sima levél, elsőbbségi levél választható opció nálunk és a postán is, viszont nyomkövető kód nélküli (ajánlás nélküli) levelekre a posta nem ad semminemű garanciát, így mi sem. A vásárlási értesítőnkben kérünk mindenkit arra, csak saját felelősségre válassza a sima leveles, elsőbbségi leveles opciót. Hivatalos leveleket is csak ajánlottan szokás feladni, nem véletlenül.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló kummunikáció,gyors ügyintézés,kínai gagyi. Az eladónak igaza van, ennyi pénzért.... Én kérek elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Javasolnám a termék leírásának módosítását (
"utángyártott hátlap fém metál akkufedél piros acélpiros") a következő okok miatt:
1. a termék nem fém, hanem műanyag. Emiatt pl. a termék ára is elfogadhatatlan.
2. A termék, amit kaptam, nem piros (metálpiros), hanem magenta. Még a termékhez feltöltött fotóra sem hasonlít a színe. (Ezt fotóval is tudom igazolni, ha érdekel valakit.)
3. Olyan szín, hogy acélpiros nem létezik.
A többi stimmel.
Másik fél: Jó napot kívánok! A termékkel kapcsolatos problémákról itt értesülünk először. Tehát tisztázzuk:
1. A termék egy S3 utángyártott hátlap, 1290.- (mivel a gyári stílusú teljesen műanyag is ennyi, egyátalán nem drága, pláne nem "elfogadhatatlan").
2. A termékről készült a kép,nem magenta, de megkérdezhetünk egy rajztanárt, hátha megadja a színkódját, hogy pontosan kiírhassuk. Az acélpiros jelzőben azért az acél, mivel szálcsíkozott acélos kinézetű, mint a gyári kék és szürke színű előlapja az S3-aknak.
3. A termék színes része fém, alatta fehér műanyag ami felpattan a helyére. (Külső látszat fém, belső látszat műanyag). Bárkinek levideózom, hogy szétbarmolunk egyet. Ne kötekedjünk már kérem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a terméket(üveglap) nemtudta egyik helyi szervíz szolgálat se kicserélni a telefonon,így visszaküldtem, amúgy mint eladó mindenkinek ajánlom, teljesen korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt eladó! sajnos az adásvételt le kellett mondanom mert közben a telefon tönkrement,így szükségtelenné vált az árú.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Le volt törve egy rögzítő róla. És iPhone 4-hez való volt nem pedig 4s-hez!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabortorok (243) (Vevő)
Semleges
2018.12.14. 20:13:16
2709053801
Kedves aladó, félreértés történt, az én hibám.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
blackgirl77 (54) (Vevő)
Semleges
2018.11.28. 00:12:32
2697661475
Nem lett volna jó a termék a telefonomhoz,elnézését kérem az eladónak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmi különös.
Másik fél: Köszönjük szépen a kételkedésre okot adó, tömör értékelést...
A leütött terméket október 26-án feladásra bocsájtottuk, 29-én hétfőn átvették. Azt és olyan minőségben küldtük, ami meg lett vásárolva, kifogástalan termék még mindig.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos duplán ütöttem le a terméket, és kettőre nincs szükségem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Duplán rendeltem véletlenül, bocsi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kommunikáció hibátlan,gyorsan megjött az áru,azonban a csomagolás erősen kívánnivalót hagy maga után. Ezen kívül tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nazoltan23 (339) (Vevő)
Semleges
2018.09.05. 19:55:37
2659329305
Sajnos gyári hibásak voltak a kábelek! Az eladó gyorsan és korrektül rendezte az ügyet! *****
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
troylee01 (268) (Vevő)
Semleges
2018.07.04. 14:27:50
2642392997
Korrekt megbízható vaterás. Méretbeli problémák miatt nem lett jó a rendelt termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem volt semmi komolyabb fennakadás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Idő közben elkelt az árú, így nem jött létre tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jól néztem ki a terméket, így vissza kellett küldenem, de az eladó mindenben tökéletesen gyors es korrekt volt! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azt kaptam amit rendeltem,megfelelő csomagolásba.
CSak sajnos ez a hosszú hétvége miatt kicsit tovább tartott de mindennel megvagyok elégedve.
Másik fél: A hosszú hétvége nem a mi hibánk.. Sajnálom ha úgy ítéli meg, hogy ez miatt semleges jár...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát nem extra erős. Nekem gyengének bizonyult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
macskamester (45) (Vevő)
Semleges
2018.03.08. 21:32:20
2588717234
Minden szuper volt, csak éppen nem passzolnak a csavarhúzók a Microsoft Lumia 950 XL telefonhoz, pedig ehhez a típushoz kértem szerszámkészletet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt eladó. Viszont a termék (egy adatkábel) sajnos törötten érkezett a sima borítékban. Valószínű nem az eladó hibája, de sima boríték helyett egy bubis boríték kiküszöbölte volna ezt a hibát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bakiztam ÉN hibámból nem jött létre a vétel.Telefonon rögtön megtudtam vele beszélni a gondom,nagyon korrekt volt, Csak ajánlom bárkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az Én hibámból(szerlő miatt)nem jött össze a vásárlás.Korrekt módon tudomásul vette.Csak ajánlom bárkinek.Köszönöm és elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlás nem jött létre,ÉN hibámból.Eladó rettentő korrekt módon járt el. Mindenkinek csak ajánlom !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hibás terméket kaptam. Visszaküldtem, visszakaptam az árát. Attól függetlenül, hogy nem működött a töltő, minden korrektül, gyorsan zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon kommunikatív és segítőkész,sajnos a termék nem volt kompatibilis az én eszközömmel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet gyorsan,zökkenőmentesen zajlott le.Minden a megbeszéltek szerint.Bátran ajánlom mindenkinek.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
