vadiva (255) 99.61%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 256 | 326 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 276 | 347 adásvétel |
| Az eladóként kapott 76 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
DTcuccai (219) (Eladó)
Semleges
2017.09.06. 18:55:27
2515204079
A kedves vevőnek nem tetszett az óra miután átvette és elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dobrocsi123 (551) (Eladó)
Semleges
2016.08.14. 10:33:53
2308625255
Nagy szemétség,hogy pozitiv értékelést nem enged a vatera, pedig ez a vevő nagyon megérdemelte volna.Türelmessen várt ,de egyszerüen az ora felszivodott igy nem tudtam átadni.Igy csak itt tudom leirni, az egyik legkorrektebb vevő akivel valaha is találoztam ,csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eltünt az ora,igy nem tudtam átadniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem volt megfelelő a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható Vaterás és csak ajánlani tudom mindenkinek+++++!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csacsi11 (106) (Eladó)
Semleges
2013.07.04. 22:07:44
1765483661
Minden OK! Koszonom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Minden OK! KoszonomAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4138526.ssanita75 (25) (Eladó)
Semleges
2013.02.01. 19:54:59
1701578216
Pozitívot szerettem volna adni,de nem tudtam. Sajnos nem volt jó a méret.Csak ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jelentkezik
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jelentkezikAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
353792.willzsolt (4) (Vevő)
Semleges
2011.04.25. 05:44:15
1450672277
Az eladó korrekt volt, egyéb okok miatt nem jött létre az adás-vétel. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
blondie84_a (2) (Vevő)
Semleges
2011.04.12. 21:39:47
1450673672
A készülék nem felelt meg az elvárásomnak, így elálltam a vételtől, az eladó megértő volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
blondie84_a (2) (Vevő)
Semleges
2011.04.12. 21:38:29
1450670350
A készülék nem kapcsolt be!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az én hibámból nem jött létr
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
EuroscoKft (1898) (Eladó)
Semleges
2011.01.24. 09:12:44
187964292
Az adásvétel technikai okok miatt meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az áru nem volt megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
212479.solyom6 (27) (Vevő)
Semleges
2010.11.10. 21:11:15
186123192
A termék nem felelt meg az én elvárásaimnak, ettől függetlenül korrekt partner és mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
592224.88Agica (898) (Eladó)
Semleges
2010.10.02. 13:34:31
174498803
Sajnos a posta elveszítette a terméket, de végül rendben volt minden. Sajnos a rendszer nem enged pozitív értékelést adni, de mindenkinek ajánlom, kedves, megbízható vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A posta elhagytaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom partnernek, bár az üzlet nem sikerült, rendes vaterás !!!
Másik fél: Köszönöm! Nekem is ez a véleményem Rólad!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1316982.vakmuki (11) (Vevő)
Semleges
2010.08.03. 17:23:46
176450517
A tranzakció lebonyolítása elött a termék már elkelt! Pozitívum, hogy erről értesítés történt.
Másik fél: Minden a vevő állítása szerint történt! Sajnálom, majd egy másik alkalommal. Mindenkinek bátran ajánlom a Vele való üzletet!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos technikai akadályai voltak a tranzakciónak.
Korrekt, jó partner. Bátran ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Kösz, további jó Vaterázást!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem találta az általa eladásra szánt telefont ez közölte és visszautalta a teljes összeget.Korrekt partner ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Köszönöm a megértésed! Részemről POZITIV!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az utalást követöen egy hétbe telt mire postára került a termék,melynek állapota erősen kifogásolható.
Másik fél: A reklamációt nem az értékelő lapon kell az eladóval közölni. Biztos találtunk
volna megoldást.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
