Danipityesz (2454) 99.96% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2415 | 10287 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2425 | 10298 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2401 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adás-vétel nem jött létre
Másik fél: Már ne is haragudj 2012.02.12.-én nyertem meg az aukciódat és 2012.02.15.-én már értékeltelek is pozitívan.Ha jól számolom 3 napon belül letudtam az átvételt.Azóta is itt vannak a könyvek a polcomon.De Te 5 és fél év után adsz nekem egy semlegest hogy nem történt meg az adás-vétel.Vettem a fáradtságot és visszakerestelek ezért is tudom a dátumot.De nyilván úgy látod hogy azok a könyvek még a Te polcodon vannak.Hát... mindenesetre nagyon szépen köszönöm az értékelést ennyi év után is....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem tudtam eljutni a termekert
Másik fél: Hát...igazán köszönöm.Te nem jutsz el a termékért miközben több e-mailt is írtam már Neked...És még Te adsz Nekem semleges értékelést illetve jól lehúzol.Csak gratulálni tudok.Neked is BUÉK!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtunk megegyezni se helyszinen se idoponton
Másik fél: Hát igen...A helyszín a megadott lakcím...Az időpont hétköznap az esti órák illetve a hétvége bármikor előre egyeztetés után...ez minden aukciómnál szerepel...Ez tényleg olyan nehéz és bonyolult...No comment...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtunk megegyezni se helyszinen se idoponton
Másik fél: Hát igen...A helyszín a megadott lakcím...Az időpont hétköznap az esti órák illetve a hétvége bármikor előre egyeztetés után...ez minden aukciómnál szerepel...Ez tényleg olyan nehéz és bonyolult...No comment...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7689186.88Dorii (18) (Vevő)
Semleges
2014.01.07. 18:16:10
1821832262
Miattamm nem jott letre az aukcio
Másik fél: Igazán köszönöm az őszinteséget és az értékelést.A vevő 11.16.-án vásárolt.A jelentkezéséig még működött a dolog és ennyi.Többszöri megkeresésre nem
reagál.Csak azt tudnám,minek vásárol az ilyen. Vagyis tudom:hogy belerondítson a másik értékelésébe...Nem ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7126596.Renababa01 (6) (Vevő)
Semleges
2013.09.19. 21:32:28
1799068508
Másik fél: A vevő kérésére kikiáltási árra átállítottam az aukciót.A megbeszélt időben nem jött a termékért.Többszöri levelemre válaszra sem méltat.Ráadásul még Ő osztogatja a semlegest.Nem ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre az aukcio.
Másik fél: A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett válaszra sem méltat,de Ő ad Nekem semlegest.Nem
ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem mondanám a terméket jó állapotúnak.
Másik fél: Köszönöm az értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bicosmanka (40) (Vevő)
Semleges
2013.03.19. 09:48:16
1715758550
Rendben volt minden.
Másik fél: Azt mondja,Ő pozitív értékelést írt,de ez lett belőle...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
