starless (6669) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 6668 | 14067 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 113 | 129 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 6781 | 14196 adásvétel |
| Az eladóként kapott 9144 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
megtörtént a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A csomagolás lehetett volna kultúráltabb!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon jó termékei vannak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem felelt meg az elvárásaimnak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos túl sok a hibája a gépnek, igy nem eladható!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék sajnos silány utánzat. Jó lett volna, ha ezt a termék ismertetőnél közli az eladó. A szállítással és csomagolással nem volt gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rettentően gagyi termék. Kukában a helye! Kidobott pénz volt. Ennyiért lehet találni a piacon sokkal komolyabbat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többet innen nem rendelek. Rettentő gyenge minőségű termék?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A többszöri megkeresés jelen esetben 1db email... sajnálom, hogy nem a telefont bújom egész nap. A vételárat elutaltam, a csomag fel lett adva és fox postban van. "Nem jött létre " ... Türelem....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
okokkokokooooookkkk
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlásom licittel: 24-07-07.én, a termékért a pénzt utaltan: 24-07-12-én! A semleges mínősítésemért cserébe én is semleges minősítést adok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt jelzése után nem került sor a tranzakcióra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megtelt tárhely miatt nem kaptam e-mailt ez által nem sikerült lebonyolítani a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semleges értékelést adott annak ellenére, hogy az üzlet létrejött. Való igaz, hogy neéhány nap eltelt mire válszolni tudtam, de ez rajtam kívül álló okok miatt történt. Azonnal semlegest adott és beírta, hogy nem kommunikálok, nem jött létre a tranzakció. Ezt később sem javította ki. Szerintem ez a fajta rugalmatlanság nem igazi vateráshoz méltó magatartás. Legszívesebben negatívot adnék, de itt a Karácsony! ;-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kifizetett , át vett csomagban nem az eladó terméke volt, a szállító hibájából! Az eddigi rendeléseim rendben voltak. Ezért nem tudok csak semlegest adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam még meg annak ellenére, hogy a pénzt átutaltam.
Másik fél: bizonyítani tudom igazolással, hogy megkapta és átvette a futártól!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azt kaptam amit kértem, két különböző minta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló üzleti partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
normanka3100 (1) (Vevő)
Semleges
2023.01.21. 10:32:40
3228911069
Kis hiba: a három rögzítőcsavar közül az egyik alumínium anyamenete át volt szakadva, amit a hirdetés nem jelzett - nem feltétlenül kellett ismernie az eladónak, ha nem sajátja volt, hanem közvetített. Egyébként a várakozásomnak megfelelt a használt lézerpointer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A bajonett bőrtokján szakadás van
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A partner majd részletezi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leütési után az eladó közölte hogy a termék mellett megrendelt tétel már nincs meg neki. Mire kerestem mellé egy másik terméket, megkaptam az értékelésem, így nem akartam már tőle semmit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leütési után az eladó közölte hogy a termék már nincs meg neki. Mivel a közös postázás miatt egy másik terméket kerestem mellé, ezért szerettem volna valamit keresni helyette, de megkaptam az értékelésem, így nem akartam már tőle semmit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék közben elfogyott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék közben elfogyott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénzt megkapta. A rendeléseket felcserélte, így rossz terméket küldött el. (Ugyan így másnak is) Kértem, hogy utalja vissza a pénzem. Nem tette. Az eladó írja, hogy előbb küldjem vissza a terméket, majd utána utal.A pénzem is nála meg a terméket is küldjem vissza, hol él ez??? Aztán meg várhattam volna a visszautalást. Garancia nulla. Felajánlottam a cserét egy másik termékére nem érdekelte. A kioktató hangnemű üzeneteit pedig tartsa meg magának. Nekem ez az adásvétel NEGATÍV.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos mágnesezhető a tálca, így lemezjátszó tűerő mérésére alkalmatlan! A leírás téved!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
profizotya (46) (Vevő)
Semleges
2020.06.27. 12:29:29
2920907531
Komolytalan eladó. Nem küldte az utaláshoz szükséges adatokat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció létrejött, az eladó korrekt, gyors. A termék minden elvárásomat alulmúlta! Kínai termékek legalja! Görbe, az anyaga silány, az első használatnál eltörött, ment a kukába!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3333333333333333333333333333
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hosszabb külföldi tartózkodásom miatt sajnálatos módon nem tudtam átvenni a termékeket. Az eladó teljesen korrekt volt, de lejárt a meghatározott idő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hosszabb külföldi tartózkodásom miatt sajnálatos módon nem tudtam átvenni a termékeket. Az eladó teljesen korrekt volt, de lejárt a meghatározott idő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hosszabb külföldi tartózkodásom miatt sajnálatos módon nem tudtam átvenni a termékeket. Az eladó teljesen korrekt volt, de lejárt a meghatározott idő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció személyes okokból nem jött létre. Sem a termék, sem az eladó nem hibáztatható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6229460.sweexs (0) (Vevő)
Semleges
2019.08.10. 10:41:28
2790584390
hjkjikjéél
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
roccoskull (25) (Vevő)
Semleges
2019.08.08. 06:28:13
2794046093
A csomagolást kivéve minden rendben ment. Hiányzott a karton dobozából a szivacs. Ajándék lett volna és így egy kicsit használt feelingje volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kovacsbela916 (1) (Vevő)
Semleges
2019.07.11. 12:54:02
2784101885
Nagyon nyögvenyelősen ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Benyi124 (2802) (Vevő)
Semleges
2019.07.01. 20:50:08
2771404190
Sajnos a lámpa nem működik,jeleztem eladó felé a problémát ő írta hogy küldjem visza és megjavítják.Tehát pozitívan ált a hiba megoldására.Ajánlom az eladót.De úgy gondoltam nem küldöm vissza (+ posta költség utánnajárás...nincs most időm rá) Lesz időm keresek egy szakembert hogy nézze meg itt helyben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden oké
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, majd legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nemtudom értékelni ...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ok minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VIIIHENRIK (47) (Vevő)
Semleges
2019.01.12. 20:04:00
2710133420
Sajnos a termék elfogyott amire beérkezett a rendelés! Korrekt partner!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem történt vásárlás,mivel másik terméket vettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bornihundez (7) (Vevő)
Semleges
2018.11.09. 20:39:31
2692262582
rendben ment, minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos én voltam a balfék. Mellényomtam a billentyűn.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció kicsit lassan ment ami magyarázható lehet a hosszú hétvége miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ulvassakker (5) (Vevő)
Semleges
2018.09.27. 13:04:24
2666504207
1, A termék megfelelő üzemeltetés mellett meghibásodott, ez persze nem az eladó hibája. 2,Túl rövid volt a visszaküldési idő(néhány nap). 3,Vásárlásnál az átutalási határidő 1 hét, "ha nem érkezik be újraindítom".
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
