dobaianita (384) 91.74% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 422 | 528 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 48 | 50 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 38 | 41 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 508 | 619 adásvétel |
| Az eladóként kapott 131 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
hosjanos67 (379) (Eladó)
Semleges
2013.10.18. 07:22:55
1816786481
Véletlenül ütötte le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: véletlenül ütötte le.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jenna2009 (1633) (Eladó)
Semleges
2013.10.14. 08:35:55
1814258804
Nem kérte a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Jelezte,hogy nem kéri a teréketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andrean13 (120) (Eladó)
Semleges
2013.10.13. 21:36:41
1800545726
Sajnos anyagi okokból nem tudta megvenni a terméket,de ezt jelezte felém,ezért korrektnek tartom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vages001 (582) (Eladó)
Semleges
2013.10.13. 10:48:30
1807343891
SEMMI GOND, MAJD LEGKÖZELEBB
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: NEM KÉRI A TERMÉKETAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Anyagi okokra hivatkozva,nem kívánta megvenni a terméket. Csak azért nem adok negatívat mert legalább jelezt hogy nem tud fizetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okokra hivatkozott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
trigemini_t (808) (Eladó)
Semleges
2013.10.11. 21:52:32
1811481284
Leütötte, aztán mivel nem adtam oda a többi terméket neki féláron,erre sem volt már pénze. Az értékelései szerint nem ez volt az első ilyen esete hogy a leütött terméket pénzhiány miatt nem kéri.. Akkor minek üti le??????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szilvi1112 (736) (Eladó)
Semleges
2013.09.18. 17:11:48
1795045808
Sajnos nem jött össze az adás-vétel,anyagi okok miatt.Gyorsan jelezte,így nem probláma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vissza lépett a vevő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ruhavadasz02 (1902) (Eladó)
Semleges
2013.09.13. 21:41:04
1794492635
Nem volt megfelelő a méret....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méretbeni problémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
semmi gond... :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: semmi gondAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elállt a vásárlási szándékától.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt vásárlási szándékátólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bogyesz18 (91) (Eladó)
Semleges
2013.09.04. 17:30:06
1773898616
nem történt adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner sajnos félrenézte a terméket, és nem erre a termékre volt szüksége. A problémát azonnal jelezte is részünkre. Pontos, gyors, megbízható partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elnézte a partner a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rattanhalom (2582) (Eladó)
Semleges
2013.08.28. 22:03:34
1793949038
Anyagi okok miatt nem jött létre, korrekt volt a vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Havas8Jon (1540) (Eladó)
Semleges
2013.08.13. 20:39:25
1774167812
Leveleimre választ nem kaptam,vételártat sem,tovább nem tudok várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő többszöri megkeresésemre sem reagált, a hozzáállást nem minősíteném, mert nincs az a probléma amit ne lehetne megbeszélni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pinkfog (1531) (Eladó)
Semleges
2013.01.13. 10:50:27
1672510004
A vevő nagyon korrekt volt, jelzett, hogy nem tudja átvenni anyagi okok miatt a terméket. Bár ahogy látom, ez nem először fordul elő, lehetne óvatosabban licitálni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1942015.Lulu90_a (348) (Eladó)
Semleges
2013.01.09. 08:25:51
1687336541
Az adás-vétel nem jött létre félreértés miatt.Ha a rendszer engedné pozitívat adnék!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
skodalatos1 (5311) (Eladó)
Semleges
2013.01.07. 18:30:48
1676402552
Lassan fizető, abszolút nem kommunikáló Vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4402198.AnimationWorld (2) (Eladó)
Semleges
2013.01.03. 16:20:46
1670365250
A licitálást követően jelezte, hogy később fog tudni fizetni! Amikor pénze lett fizetett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leütött terméket nem kérte, hivatkozott anyagi helyzetére "nincs pénzem"!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nálam maradt!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő mégsem kérte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Geri1986 (2112) (Eladó)
Semleges
2012.11.30. 16:18:16
1667663540
A vevő meggondolta magát, nem kérte a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
19905123.farkasapu (199) (Eladó)
Semleges
2012.11.26. 17:38:05
1669207517
A vevő fizetésképtelenség miatt elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő fizetésképtelenségre hivatkozva elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
valley711 (971) (Eladó)
Semleges
2012.11.24. 05:18:58
1671940544
nem kérte a vevő a kabátot, pedig a saját oldalamon rajta van licitet nem törlök!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mégsem kérte a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: leütötte,de nem kérteAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a terméket anyagi problémák miatt nem tudta megvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Pénzügyi problémára hivatkozva még sem tudta megvenni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gerdor55 (1469) (Eladó)
Semleges
2012.10.27. 09:19:12
1656181469
Sajnálom, de meg tudom érteni miért állt el a vásárlástól. Köszönöm, hogy jeleztél.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő jelzett, hogy sajnos nem tudja megvásárolni, ezért elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ok, majd máskor!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kéri a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kéri a terméket!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő anyagi okok miatt elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő anyagi okok miatt elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
erika827 (6215) (Eladó)
Semleges
2012.10.18. 18:37:40
1655113709
Nagyon sajnálom,csak semlegest adhattam!Azért írhattál volna!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló meggondolta magát!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eszterit (279) (Eladó)
Semleges
2012.10.11. 09:35:27
1649152367
A vevő fix áron leütötte a terméket (egy ruhacsomagot) és utána jelezte, hogy még más termékeket is szeretne tőlem vásárolni. Ez azonban nem volt lehetséges, mivel volt már rajtuk licit, és végül más vevő nyerte meg a termékeket. Így viszont azt a terméket sem kérte, amit ő ütött le. E-mailben jelezte a visszamondását.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő mégsem kérte, mert mást is szeretett volna venni, de azokat nem ő nyerte meg.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brozmanzs (317) (Eladó)
Semleges
2012.09.30. 07:39:11
1643905946
Az adás-vételre nem került sor, de a vevő jelezte a problémáját, amit megértettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem valósult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem valósult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az összeget átutaltam, viszont a termék nem érkezett meg. Állítólag a postán elkeveredett, bár hozzáteszem saját felelősségemre kértem sima levélként, így senkit nem hibáztatok. Így nem tudok más értékelést adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször kerestem, hogy a postaköltség különbözetet utalja vissza, de ez a mai napig nem történt meg, e-mailjeimre választ sem kapok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ajánlott csomagom elveszett a posta útvesztőjében, az eladó segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ajánlott csomagom elveszett a posta útvesztőjében, az eladó segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Annak elenére gyors, kedves eladó!!!!! Sajnos pozítivat nem tudok adni. De kívánom hogy sok ++++++++++ kapjál!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nudli111_t (52) (Vevő)
Semleges
2011.03.03. 18:27:45
1441375787
Nem válaszolt az E-mailekre az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó stílusa bicskanyitogató. A 4 alkalmi felső újszerűnek volt hirdetve. 2 alapból kuka. Az egyiket a ragasztó nyoma díszíti már csak, a másikról a flitterek teljesen leszakadtak, ami még fent van, arról a szín lekopott, és a következő mozdulatnál fog leesni. Nálam ez minden csak nem újszerű!!!!!! A cipőre pozitívot adtam, de az első használat után lejött róla a "bőr", pedig nem volt egyszerű eltüntetni belőle a penész szagát, ami grátiszként járt hozzá.............
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiscsirke1 (207) (Vevő)
Semleges
2011.02.01. 07:59:08
1312288459
A méret nem a leirtaknak felelt meg!! De rendes volt, és visszavásárolta!! Ezért megbizható, ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos semlegest tudok adni,mert az általam megvett csizma tetején egy kb.5 cm-es repedés volt.Természetesen jó állapotúnak lett meghirdetve,sőt még rá is kérdeztem,hogy ugye hibátlan e a csizma és a válasza az volt,hogy igen. Így nem lehet hordani és még javítani sem egyszerű,mert annyira széles a repedés.A válasza a reklamációmra az volt,hogy örüljek neki,hogy ilyen jó áron vehettem meg(1500ft+posta),na de kitörölhetem vele a fenekem.Visszavásárlásra nem reagált.Nem ajánlom,mert megbízhatatlan
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyariera (369) (Eladó)
Semleges
2011.01.04. 18:28:01
1348582007
A vevő anyagi okokra hivatkozva azt mondta, hogy nem tudja kifizetni a terméket. Azóta már nagyon sok más, a nálam leütött terméknél drágábbat is vásárolt. Ez semmiképp nem pozitív.
Másik fél: sajnos anyagi okok miatt nem tudtam megvásárolni a terméket. nagyon sajnálom és elnézést. dobaianita
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Velocica81 (50) (Eladó)
Semleges
2010.09.24. 16:56:09
1209629246
A korrektség miatt semleges. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adás vétel nem jött létre.Nagyon kedves kapcsolattartó vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zoradoloresz (214) (Eladó)
Semleges
2009.09.29. 09:50:53
750083418
Nem kéri a terméket, kérte a licit törlését, de mire beléptem, már lezárult az aukció. Egyébként a saját oldalalom is jelzem: ne licitálj meggondolatlanul, licitet nem törlök! Főleg, hogy a terméknél fel van tüntetve a mérete;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.