angel787_a (688) 99.71% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 690 | 843 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 699 | 852 adásvétel |
| Az eladóként kapott 272 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem az a méret volt,ami a hirdetésben szerepelt....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cintia0919 (48) (Vevő)
Semleges
2010.06.11. 12:36:12
1061560601
Szállitás,kapcsolattartás szempontjából pozitív,de mégsem tudok pozitívat adni.A képeken egy vajszínű táska van és én barnát kaptam.Ezt azzal magyarázta az eladó,hogy biztos nem jo a monitorom felbontása.Szerintem viszont a fényképezője nem jo....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kitcargmbh (337) (Vevő)
Semleges
2010.02.05. 14:43:48
896356943
Sajnos a cipő nem a leírtaknak megfelelő állapotú! A sarka szét van taposva, az elején a varrás szét van szakadva, a légbetét teljesen kopott, a fűzőt minha a kutya szájából húzták volna ki! Szerintem 1 újszerű cipő nem ilyen!!
Másik fél: Szerintem meg igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tökéletes állapotú cipőt vásároltál,irkálsz itt össze-vissza valótlan dolgokat,azt kaptad a mi a fotókon is jól látható hogy gyönyörű hibátlan a cipellö!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
akos_teszvesz (75) (Vevő)
Semleges
2010.01.09. 13:59:14
865426147
A vásárolt kanapé szakadt volt,melyről az eladó nem tájékoztatott.Igaz ajándékba kaptunk egy vadonatúj Hannah Montana polót,ami nem méretünk.A hibáról tájékoztató mailemre nem reagált,igy akaratomon kívül vettem 5000.-egy polót
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezet,de viszont az állito csatja el van törve,ami nem volt bent a leirásban!
Másik fél: Ez hihetetlen számomra én 100%-os állapotban küldtem neked,van egy technikája hogy kell állítani rajta,csak sajna ezt már nem tudom bizonyítani hogy éppségbe volt még nálam!!!Ez engem nagyon-nagyon bánt egyszerűen kész vagyok...
6320391.Vikk83 (75) (Vevő)
Semleges
2009.08.14. 20:48:50
696033157
Pozitív, h. gyorsan postáz+gondosan becsomagolva, bár 365Ft-ért eljött a 495 helyett. Negatív, h. 2 helyen varráshibás a táska,a pántján pl. nem hiszem el, h. nem vette észre, egy 3 centis részen. Hibásnak kellett volna írni a t.lapon!
Másik fél: Bocsi,de nem voltam biztos a súlyában becsomagolással eggyütt,de ha gondolod utalom neked 130ft-ot!!!!!!!!!!!!!!Eggyáltalán nem varráshibás a táska,attól hogy te úgy látod,no comment...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
