Profibolt (1928) 99.33%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1933 | 2122 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 62 | 68 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2008 | 2203 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1723 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mariner001 (73) (Vevő)
Semleges
2023.09.10. 21:25:58
3306337208
Végeredményben minden rendben ment. Az elején volt egy kis fennakadás, mert a rendelésem elveszett a végtelenben, ami megoldódott ugyan, de utána kellett járnom, hogy él-e még a rendelés és valós a hirdetés. Ezután ment minden a maga útján.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megvásárolni kívánt távirányító nem volt elérhető a boltban.Pozitív, hogy telefonon értesített a tényről.De az eladó szerint van hasonló típus ami sajna nem jó az adott készülékhez.Sebaj majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő pozitívat érdemel! A rendszer kétszer fogadta az egy darab rendelést. A vevő rendben fizetett a másik rendelésszám alatt, pozitívat érdemel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő pozitívat érdemel!!!A tranzakció nem jött létre
Másik fél: Nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
boja0709 (1300) (Vevő)
Semleges
2020.10.29. 23:49:41
2970548066
Újnak hirdetett termék között sok nem új volt.
Másik fél: Új volt,csak régóta porosodott,bármikor vissza vásároljuk 14 napon belül.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tangdream79 (21) (Vevő)
Semleges
2020.10.25. 10:10:12
2938765988
Még időben kiderült,hogy nem lenne jó az adott készülékhez
Másik fél: Nem jött létre.
Dezintegracio (160) (Vevő)
Semleges
2020.05.04. 14:49:10
2908077488
A Vatera rendszerének hibájából (10.500 Ft szállítási ktg t akart 0,5kg ra fölszámolni), és az eladó figyelmetlenségéből (írtam neki egy e-mail-t) nem a szállítási, hanem a lakcímemre érkezett a kapott áru. Ezt leszámítva minden rendben volt! Valahogy minden összejött. xD
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dezintegracio (160) (Vevő)
Semleges
2020.05.04. 14:48:24
2908077467
A Vatera rendszerének hibájából (10.500 Ft szállítási ktg t akart 0,5kg ra fölszámolni), és az eladó figyelmetlenségéből (írtam neki egy e-mail-t) nem a szállítási, hanem a lakcímemre érkezett a kapott áru. Ezt leszámítva minden rendben volt! Valahogy minden összejött. xD
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos meg tudok külömböztetni egy eredeti Sony távírányítót egy utángyártott gagyi kínaitól. Valójában negatívot érdemelne de nem érdemes túlkomplikálni. A lényeg a leírás szándékosan ferevezető hogy egy 1000 forintos terméket két és félszeres áron el tudjon adni. Attól hogy a kínai ügyes kezek ráírják hogy Sony attól még nem lesz eredeti Sony.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zolirigoletto (3622) (Eladó)
Semleges
2016.11.10. 14:06:44
2383403570
A vevő figyelmetlen volt és a villámárat véletlenül adta meg, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A meghirdetett termék nem volt már meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Raktárból elfogyott a termék, így az adásvétel nem valósult meg. Kapcsolatfelvétel technikai okok miatt nem meghiúsult, de a telefonos megkeresésem során segítőkészek voltak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10748468.domei55 (0) (Vevő)
Semleges
2016.01.12. 09:28:05
2175294080
Korrekt eladó. Utólagosan elálltam az adás vételtől, amit rugalmasan kezeltek. Bátran ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Alexanderson90 (103) (Vevő)
Semleges
2016.01.11. 18:15:20
2183076410
Sajnos az én hibám miatt nem jött létre az adásvétel mert figyelmetlenül félretájékozódtam . Remélem legközelebb üzletet kötünk így marad a semleges !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bumerang02 (407) (Vevő)
Semleges
2016.01.08. 08:46:20
2155737092
korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bijoustar (712) (Vevő)
Semleges
2015.11.30. 20:23:28
2140712027
SAJNOS A SZÁLLITÁ NEM VOLT MEGOLDHATÓ
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megadott tipusszám ne volt jó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék hibás volt így emiatt nem jött létre az üzlet, de az eladó teljesen korrekt módon viselkedett, és gond nélkül vissza utalta az árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt üzleti partner. Sajnos a készülék nem váltotta be a hozzá fűzött elvárásomat. Az eladó készségesen visszavette a készüléket. A vételár visszautalása rendben megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit nagyobb hűtőre gondoltam, így nem kértem, de az eladó megértő volt, nem volt gond. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azért semleges, mert nem jött létre az adásvétel az én hibámból. Az eladó ettől függetlenül pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nekünk más volt az elképzelés, de ajánlom mert korrekt eladó.
Másik fél: Sajnos nem jött össze,de azért ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, rendes ember, minden rendben történt. Nagyon köszönöm! ++++++++++++++++++++
Másik fél: Minden rendben.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kalika11_a (200) (Vevő)
Semleges
2014.03.31. 09:17:45
1877418878
Elnéztem valamit, sajnos nem erre a termékre volt szükségem. Az eladó nagyon korrekt, megértő volt, ajánlom mindenkinek!
Másik fél: A vevő lemondta.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem erre a nagy bumszli tápra számítottam. Rendeltem már máskor is és akkor nem ezt kaptam.
Másik fél: Mivel ezt rendelte ezért ezt küldtem(nézze meg még egyszer a rendelését). Kétféle 12v tápegységünk van és most a nagyobbat rendelte,de természetesen bármikor kicseréljük, még ha ön hibázott akkor is.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6444234.ritag123 (1) (Vevő)
Semleges
2014.02.24. 07:15:48
1862823197
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
judithka_a (26) (Vevő)
Semleges
2014.01.13. 13:38:09
1846039700
Raktárhiány, adminisztrációs hiba folytán az adásvétel mégsem jött létre. Mindemellett segítőkészek, korrektek voltak, gyors tájékoztatást kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tÉVES LICITRŐL IDŐBEN JELZÉST KAPTAM
Másik fél: Az én hibámból véletlen rossz licitet adtam meg,elnézést kérek a kellemetlenségért.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a képek össze keveredtek.
Igy az igényeimnek nem felet meg.
Az urembet csak ajánlani tudom máskor is.
Másik fél: Sajnos nem jött össze.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tápokat nem akarta eladni, két levelemre sem válaszolt.
Másik fél: Levelet nem kaptuk,talán telefonálni kellet volna.üdv
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a tápokat nem akarta eladni, két levelemre sem válaszolt.
Másik fél: Levelet nem kaptuk,talán telefonálni kellet volna.üdv
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az üzlet nem jött létre.
Másik fél: Majd legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Campino66 (1099) (Eladó)
Semleges
2013.01.11. 10:44:16
1696664897
Korrekt megerto vevo, remelem meg talalkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Korrekt megerto vevo, remelem meg talalkozunk!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Campino66 (1099) (Eladó)
Semleges
2013.01.11. 10:43:32
1697618612
Korrekt megerto vevo, remelem meg talalkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Korrekt megerto vevo, remelem meg talalkozunk!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bandita113 (50) (Vevő)
Semleges
2013.01.10. 16:34:07
1689890066
December 20-n megrendelt terméket január 8-n kaptam meg, de január elején én kellett hogy érdeklődjek hogy miért nem érkezett meg az árú. Csak ezután volt elküldve. Nem vagyok megelégedve a partnerrel!!
Másik fél: Sajnos mivel nem kaptuk meg az Emilt a meg rendelésről,így nem is tudtam fel adni a csomagot,csak miután az ügyfél telefonált. Azért remélem hogy a termékkel elégedett.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajna nem volt jó a kazánhoz, amúgy segítőkész vaterás.
Másik fél: Remélem azért kötünk még üzletet valamikor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlenül ütöttem le a terméket,nem akarok ilyen terméket venni,mert nincs rá szükségem.Felhívtam a boltot és elnézést kértem a kellemetlenségekért,nagyon kedvesek,megértőek voltak!Köszönöm,és elnézést,de kezdő vagyok....:-)
Másik fél: Semmi gond,előfordult már velem is =).Korrekt vevő.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az üzlet, mert a tápegységgel nem működött a hangszóró. Az eladónak mindenképpen pozitívat adok, mert nagyon korrekt! Csak ajánlani tudom!!!
Másik fél: Remélem azért még kötünk üzletet valamikor.:=)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tréningre talán jó,, de kutyariasztásra alkalmatlan.
Másik fél: Minden Ok.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
judith365 (118) (Vevő)
Semleges
2012.07.10. 23:19:57
1601783423
Nem jött létre.
Másik fél: A vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az eladásra kínált termék nem működött, az eladó garancia keretén belül visszafizette a vételárat.
Másik fél: Mi is sajnáljuk,a vevő megértő volt,mindenkinek ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jmichelisz (66) (Vevő)
Semleges
2012.05.30. 10:25:49
1583496425
A hiányzó funkció miatt elálltam a vásárlástól.
Másik fél: Sajnos nem jött össze,a vevő korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre, mert az iPad sima Wi-Fi-s volt, nem volt benne 3G, csak véletlenül elírta az eladó.
Másik fél: Bocs,elirtam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1706650.gsmdebrecen (4341) (Eladó)
Semleges
2011.12.30. 23:32:16
1526779562
Mivel a termék leírásban nem szerepelt töltő,ezért én úgy gondolom maximálisan teljesítettem a feltételeket.
Másik fél: Semmi gond,de szerintem ha beleírod hogy töltő nélkül van,akkor nincs semmilyen félre értés.Amúgy a termék kiválóan müködik,csak töltőt kelet hozzá vennem.=)
üdv
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálóm az én hibám volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt elég pontos a leírás a termékről
Másik fél: Tisztelt dundily!
A vaterán ezért van a kérdező sáv,ha valami nem világos tudjunk kérdezni!
Üdvözlettel Profibolt.hu!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a termékleírásban említett: "Memória,proci,whinchester egyenlőre még kérdéses hogy benne van e. " mondatra reagálnék: szerintem az elég alacsonyra kialkudott vételi ár miatt természetesen az említett alkatrészek kikerültek a gépből és az alkatrészek kiszereléséhez szükséges idő miatt nem vehettem át a terméket 3 napon keresztül a terméket a 3 nap után átvettem mert a számomra legfontosabb alaplapi videokártyát tartalmazta még a roncs örültem volna ha az említett alkatrészeket is megkapom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem vált be az ugatásgátló, így 8 napon belül visszavittem az eladónak a terméket, aki minden probléma nélkül visszaadta az áru árát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vaskoistvan (119) (Vevő)
Semleges
2011.02.12. 15:11:55
181069958
Köszönöm és elnézést,hogy nem tudtam lebonyolítani önnel az üzletet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termékleírásban "kapcsolóüzemű, stabilizált tápegység"-ként megjelölt termék se nem stabilizált, se nem kapcsolóüzemű, így nem tudok semlegesnél jobbat adni... Egyébként korrekt, gyors eladó, amikor tájékoztattam a problémáról, felajánlotta, hogy a termék visszaküldése után visszautalja az árát, de egy 1000 Ft-os termék esetén ezt nem tartottam ésszerűnek, mert a postaköltség megegyezett volna a termék árával. Így végül megtartottam, de a kívánt célra nem tudom használni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
