Csaboca88 (53) 93.44% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mester87 (108) (Eladó)
Semleges
2013.12.17. 15:10:22
1835519042
Nem felelt meg a termék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papaci11 (268) (Eladó)
Semleges
2013.11.16. 13:44:31
1825407356
Minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott ,azonaban a termék hibája miatt a vevő elállt a vásárlástól! Megbízható ,pontos ,korrekt Vaterás! Sajnálom ,hogy nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Grtolo10 (277) (Eladó)
Semleges
2013.02.18. 17:23:13
1710085763
Szívem szerint pozitívval jutalmaznám,mert rendkívül gyorsan reagált és rendezte a fizetést. Bárcsak minden Vaterás ilyen lenne!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az áru állapota megváltozott (teljesen meghibásodott), így a vételárat visszafizetem.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SzepesiZs (234) (Eladó)
Semleges
2012.12.07. 17:21:52
1661986616
Elnézést, sikerült majdnem 3 hónapig a kórház vendégszeretetét élvezni. nem találtam monitorra vonatkozó megrendelést, a kérdéseket még nem tudom megnézni, természtesen amint utolérem magam mindenre válaszolok. az ajánlat még fenn áll. köszönöm megértésedet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szabopeter87 (3200) (Eladó)
Semleges
2011.12.31. 15:00:13
1493794007
A vevő elmondása szerint megbízásból licitált, de nem akarta később átvenni a terméket. Több hetes keresés után szólt, hogy nem kell neki. Ha ez nem is az ő hibája akkor is illett volna szólni. Egyéb probléma nem volt, ha magának vásárol nem gondolom hogy lett volna probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NetFeri (1307) (Eladó)
Semleges
2011.07.06. 19:31:18
1465070532
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vwPoloGTi_a (561) (Eladó)
Semleges
2010.08.25. 18:23:25
177551648
Korrekt üzletfél.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jasmine131_a (280) (Eladó)
Semleges
2010.06.01. 17:24:12
171983990
Kommunikatív, tisztességes vevő.
Másik fél: a leirás nem terjedt ki mindenre, licitálás után mondta hogy már a szerviz is letett a gépről és csak alkatrésznek való.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt és gyors kapcsolatteremtő vásárló.
Sajnálom ,hogy az ő autójára pont nem jó az alkatrész.
IGAZÁBÓL POZITÍVAT ÉRDEMELNE!!!!!
Másik fél: minden rendben az eladóval, csak a termék nem volt jó a kocsimra.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Anthonny_a (124) (Eladó)
Semleges
2010.01.19. 15:51:28
160890864
Valamiért nem tudott utalni az én számlámra és ez volt a sikertelenség oka.
Másik fél: nem tudtam a pénzt elutalni neki mert takarékszövetkezetes volt, de megértő kedves az eladó
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
