yellowtram (1647) 99.4%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1657 | 7670 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 37 | 44 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1704 | 7726 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2884 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megkaptam az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladótól többször vásároltam több tízezer forint értékben és elégedett is voltam annak ellenére,hogy minden alkalommal plusz csomagolási költséget számolt fel ami az oldalán jelezve nem volt.Viszont az utolsó vásárlás alkalmával közölte ha még egyszer nagy tételt vásárolok ő bizony be nem csomagolja,na itt döntöttem el,hogy soha és semmilyen körülmények között nem vásárolok tőle többé.De akkor már sajnos 3 érvényes licitem volt nála,amit később el is nyertem.Ha ezek után negatívotad viszonzom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladótól többször vásároltam több tízezer forint értékben és elégedett is voltam annak ellenére,hogy minden alkalommal plusz csomagolási költséget számolt fel ami az oldalán jelezve nem volt.Viszont az utolsó vásárlás alkalmával közölte ha még egyszer nagy tételt vásárolok ő bizony be nem csomagolja,na itt döntöttem el,hogy soha és semmilyen körülmények között nem vásárolok tőle többé.De akkor már sajnos 3 érvényes licitem volt nála,amit később el is nyertem.Ha ezek után negatívotad viszonzom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem azt kaptam, amire számítottam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kommunikációval volt probléma, eléggé barátságtalan volt a hölgy, aki telefonon felhívott minket és számonkért bennünket...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyéb okból nem jött létre az átvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tuztunder88 (1) (Vevő)
Semleges
2022.11.08. 18:42:38
3203748323
Alig lehetett kapcsolatba lépni az eladóval, kész labirintus volt. Végül feladtam, nem ért annyit...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó kifogástalan. Sajnos több minden összejött, elnézést kértem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tamasandras (5) (Vevő)
Semleges
2022.09.02. 14:33:24
3184364477
A termék egy kicsit később ért hozzám de az eladó tök korrekt és jófej volt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék fotói az új állapotot mutatták, nem a használtról készültek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gesztenye37 (145) (Vevő)
Semleges
2021.09.02. 10:43:56
3055010753
Nem találják a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gesztenye37 (145) (Vevő)
Semleges
2021.09.02. 10:43:45
3055022465
Nem találják a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gesztenye37 (145) (Vevő)
Semleges
2021.09.02. 10:43:33
3055024691
Nem találják a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gesztenye37 (145) (Vevő)
Semleges
2021.09.02. 10:43:20
3055025672
Nem találják a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kalmanjozsi_t (384) (Vevő)
Semleges
2021.07.29. 05:21:28
3055524659
Adminisztratív problémák miatt elálltam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ProPointer (182) (Vevő)
Semleges
2021.04.10. 18:36:58
3019609532
A termék restaurált volt, ezért nem vettem át.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ok minden rendben voltá
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karpatiszabi (21) (Vevő)
Semleges
2020.11.25. 11:29:30
2970340619
Minden rendben ment bár az eladó nem tájékoztatott / nem tüntette fel hogy a termék sérült, számomra nem probléma viszont jó lett volna előre tudni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem az eladó hibájából meghiusult a tranzakció.A termék sérült volt,melyet az eladó leírt,de nem voltam elég körültekintő,és nem vettem észre a licitáláskor.Az eladó korrekt volt,és megértő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vérnyomásmérő mandzsettája rossz, újat kell venni.Az eladó nem jelezte a hibát, igaz, hogy én sem kérdeztem, de azt feltételeztem, hogy működik. Más tekintetben elégedett voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cathrine12 (650) (Vevő)
Semleges
2019.12.13. 18:32:37
2835616847
A terméket megkaptam, az adás-vétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elnézést, de nem kockáztatom meg, hogy egy pökhendi úr azzal rabolja az időm megint, hogy nem engedi, hogy végezzem a dolgom. lemondok erről a plakettről is, pedig nem véletlenül ütöttem le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon köszönöm +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos figyelmetlen voltam és nem jött létre a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elmaradt az üzlet a szállítási feltételek miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elmaradt az üzlet a szállitás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, pozitívat nem adhatok, hiszen annak feltétele a tranzakció létrejötte, ezért a semleges értékelés. Maga az eladó maximálisan pozitív, gyors, korrekt, ennek értékéből semmit nem von le, hogy végül is az árucikk hibásnak bizonyult, és emiatt nem jött létre az adásvétel. Mindezek ellenére tiszta szívvel ajánlom mindenkinek, magam is szívesen vásárolok tőle a jövőben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nyögvenyelős üzletkötés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékleírásban nem szerepelt, hogy hiányos a termék és a képeken sem egyértelmű, mivel nem kerestem rajtuk hibát. Hibásan nem vettem volna meg, de így megvettem. Ezt követően reklamáltam és visszaküldtem a terméket az eladónak és a mai nappal visszautalta a termék árát és a korábbi postaköltséget. Köszönöm szépen a korrekt hozzáállást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hajnalka75 (90) (Vevő)
Semleges
2019.07.02. 18:28:58
2769992198
Az eladó által leírt okok miatt az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves emberek, de a fényképezőgéphez nem értenek. A gépet szétszedték, csavar hiány, felhúzó kar hiány- exponálni nem lehet, hátsó fal nem csukódik,..stb stb. alkatrész. Más leírva és más személyesen megnézve az áru állapota. Ezért nem vettem át a gépet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
theDEALMAKER (382) (Vevő)
Semleges
2018.12.11. 18:07:40
2699424245
Maximálisan korrektül járt el az eladó, miután a személyes találkozáskor kiderült, hogy a hirdetett gép a nem szakértő szem számára rejtett hibával rendelkezik. Megállapodtunk benne, hogy így nem kell átvennem. Azóta pedig egy másik megnyert aukció után köttetett immáron sikeres üzlet is vele. Mindenkinek ilyen tisztességes partnert kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
client35752217 (99) (Vevő)
Semleges
2018.12.08. 21:05:00
2694714764
Az adás-vétel nem jött létre! Az ÁTADÓ személy (a III. ker.-ben) az árút másnak adta oda, ezért 2x-es NEGATÍV-ot érdemel! (A laptopján ellenőrizhette volna, hogy mit ad ki!!) Yellowtram ha felcímkézte volna az árút, talán nem történik meg az eset. Semlegest adtam, mert felkínált lehetőséget a helyrehozatalra, de nem tudtam élni vele. (Anyagi kár ugyan nem ért, de lelki ....., - IGEN!!)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kinderlady (1784) (Vevő)
Semleges
2018.10.23. 09:21:47
2675899574
Sajnos nem kaptam meg, - kifizetnem sem kellett, mert eltörött. Nagyon sajnáltam, mert szerettem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
beckwook_v (172) (Vevő)
Semleges
2018.10.21. 13:46:41
2672881535
Átvételkor sajnos nem lett kipróbálva, nem működik megfelelően.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Agapornisz32 (26) (Vevő)
Semleges
2018.08.25. 20:09:47
2645492768
Az adás-vétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nofertiti1970 (23) (Vevő)
Semleges
2018.07.09. 11:56:38
2633526452
Én írtam emailt az eladónak, és próbáltam felvenni a kapcsolatot, illetve szerettem volna ki fizetni.Postán kellett volna elküldeni a küldeményt,de nem válaszolt az emailre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kép és a valóság közötti különbség miatt nem vettem át.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Későn vettem észre a tányér elszíneződését. Az eladó korrekt módon fogadta visszalépésemet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Későn vettem észre, hogy a termék hibás volt. Az eladó korrekt módon fogadta a visszalépésemet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ludasmatyika15 (64) (Vevő)
Semleges
2016.04.08. 07:46:29
2220096578
Semleges az egész
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
