Lili551 (452) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 449 | 604 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 451 | 607 adásvétel |
| Az eladóként kapott 270 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
andreea77_a (439) (Vevő)
Semleges
2013.03.14. 10:08:55
1717441937
A vétel árat elküldtem, viszont a terméket nem kaptam meg. A postán nincs, utánakérdeztem. Az eladó mondása szerint, mindenki akinek az nap postázott, meg kapta, csak érdekeség a dologban hogy én nem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andreea77_a (439) (Vevő)
Semleges
2013.03.14. 10:08:36
1717441925
A vétel árat elküldtem, viszont a terméket nem kaptam meg. A postán nincs, utánakérdeztem. Az eladó mondása szerint, mindenki akinek az nap postázott, meg kapta, csak érdekeség a dologban hogy én nem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a tranzakció nem jött létre.
Másik fél: Azért azt is oda írhattad volna, hogy a Te hibádból nem jött létre, mert leütötted a külön a részedre feltett csomagot és utána nem kérted.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
