BenKir (939) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(939 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(939 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 939 1882 adásvétel
Semleges: 9 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 945 1891 adásvétel
Az eladóként kapott 698 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Göd
Regisztráció dátuma: 2008.05.29.
Utolsó belépés: 2025.11.19. 20:56
Teljes jogú felhasználó!
257 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Czadri11 (290) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2020.04.13. 09:30:49

Termékkód

2887627898

Külső körülmények miatt nem jött létre az adásvétel. Az eladó kedves és rugalmas volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kupormagdi (1092) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.03.18. 06:06:56

Termékkód

2041600436

Az eladó rendkívül kedves, segítőkész, én álltam el a vásárlástól.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Virag0701 (266) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.22. 17:10:43

Termékkód

1712073599

Nagyon kedves,megértő, szimpatikus vevő! Sajnos nem sikerült megrendelni a kért terméket :( Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem sikerült megrendelni a kért terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Virag0701 (266) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.22. 17:10:03

Termékkód

1712073596

Nagyon kedves,megértő, szimpatikus vevő! Sajnos nem sikerült megrendelni a kért terméket :( Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem sikerült megrendelni a kért terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Virag0701 (266) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.22. 17:09:19

Termékkód

1712073590

Nagyon kedves,megértő, szimpatikus vevő! Sajnos nem sikerült megrendelni a kért terméket :( Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem sikerült megrendelni a kért terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Virag0701 (266) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.22. 17:08:27

Termékkód

1712073587

Nagyon kedves,megértő, szimpatikus vevő! Sajnos nem sikerült megrendelni a kért terméket :( Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem sikerült megrendelni a kért terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vikike218 (113) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.09.17. 19:24:06

Termékkód

1630914209

Megértő csak ajánlom!!!
Másik fél: Azt hiszem, nem semlegest érdemeltem volna. Attól, hogy nem jött létre az adás-vétel, Te még pozitívra értékelhettél volna. Ha gonosz lettem volna, én akkor negatívat adtam volna, de megértő voltam, és azért adtam semlegest, mert mivel nem fizetted ki a megnyert terméket, így pozitívat nem lehet adni. És azt hiszem, elég sokat vártam így is az aukció lejárta után.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

touran07 (100) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.09.11. 13:00:37

Termékkód

1631014307

Nem érkezett meg hozzá a visszavonásom!!!Így nem fogadta el hogy eláltam a vételtől!!!
Másik fél: Még én kapok semleges értékelést,ez kicsit furcsa. Szept. 1-től kezdtél a pizsikre licitálni, és még emelted is a licitet. Ha elolvastad volna a SAJÁT OLDALAM-at, akkor láthattad, hogy licitet nem törlök, pláne nem az aukció vége előtt fél órával, amikor is kérted. Megbízhatatlan vásárló vagy.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tigerdark (65) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.11.07. 10:23:02

Termékkód

1479381060

Sajnálom, hogy nem vagy elégedett az áruval. Senkit nem célom megtéveszteni és nem is érzem, hogy így tettem volna. Az állapotát igyekeztem pontosan meghatározni. Az árát pedig úgy gondolom mindenképp megérte. Ettől függetlenül én sem vagyok boldog, nem szeretek csalódást okozni:(
Másik fél: Én mire kaptam a semleges értékelést? Azért, mert az utalási adatok megérkezése után rögtön utaltam? Az adatokat is csak jó sokára küldted el, és az utalás megérkezése után is nagyon sokat kellett várnom a csomag megérkezésére, mert nem adtad fel időben. Te nem voltál korrekt, mert az említett hibákat nem tüntetted fel. E-mailben is jeleztem, arra sem kaptam a mai napig választ.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.