Cucubaba (595) 98.37% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 605 | 2244 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 13 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 637 | 2285 adásvétel |
| Az eladóként kapott 911 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az egyben csomagolt áruk közül törött darabok voltak.
Ennek a kocsinak is volt egy apró sérülése, ami miatt az egyik forgózsámolyból egy 3-4 mm-es darab hiányzott. ezért az egyik tengely időnként kiesett, de ezt egy bronz rugólemez beépítésével sikerült javítani. Az előző értékeléskben is előforduló csomagolási gondok miatt nem javaslom partnernek.
Másik fél: Egyszerűen HAZUDIK!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
seresarpad (1164) (Vevő)
Semleges
2018.12.21. 13:34:36
2709021104
A mozdony valóban korának megfelelő állapotú volt, de amikor kivettem a csomagolásból és felemeltem, az alváz leesett a kaszniról, megvizsgálva a mozdonyt, a kasznit tartó 4 fül közül 2 le van törve .Ezt illett volna megemlíteni a leírásban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TÚL SOK MUNKÁJUK LEHET ?!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint 10 nap alatt érkezett meg, és a termékleírással szemben nem működött hibátlanul.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csiganyikolaj (32) (Vevő)
Semleges
2017.12.24. 15:59:40
2566052975
Csomagkuldes nagyon lassu amugy mindenn rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálatos módon az eladó által használt "esztétikai hibák" kifejezés nem azonos a "törött" jelzővel. G.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orchideak55 (116) (Vevő)
Semleges
2017.12.05. 16:45:27
2564918351
Az én hibámból , figyelmetlenségem miatt fix áron lett leütve! Kislányom tanulja a vaterázást. Köszönöm a megértését az eladónak! Tökéletes vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék így volt hírdetve, hogy "Szép állapotú, tökéletesen üzemel" Sajnos egyik sem felel meg a valóságnak! Szép állapotú? Hát a jobb hátsó ütközőt visszaragasztották és látszik, hogy ki tört belőle egy darab, illetve hiányzik az egyik mozdonysúly hiányzik. Tökéletesen üzemel? Hát nem csak maximális feszűltségnél reagál akkor is akadozva tisztítás után is sőt a motortól égett szagot érzek. Sajnálom, de erre nem tudok pozitív értékelést adni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A modell futása = 0 Alkatrész pótlást igényelt, de így sem lett tökéletes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A modell futása= 0 Alkatrész cserét igényelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csakanzy_t (20) (Vevő)
Semleges
2016.02.28. 20:44:03
2181972455
Hibás volt a termék, sokáig tartott a csere.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csakanzy_t (20) (Vevő)
Semleges
2016.02.28. 20:43:04
2180575775
Hibás volt az áru, sokáig tartott a csere, a másik sem volt sokkal jobb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szivmancs10 (969) (Vevő)
Semleges
2015.11.22. 16:28:23
2141555186
Sajnos a játékot nem tudjuk használni,mert egyik motor sem működött.Amúgy kedves volt az eladó,de így sajna kuka az egész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos ezt benéztem, ez egy mérettel nagyobb mint amire szükségem lenne.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel nem jött létre. De ettől függetlenül nagyon korrekt és megértő, segítőkész. Csak pozitív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a lelicitált mozdony csomagolás közben "eltört".Mivel igényt tartottam a termékre 1hetet kellett várnom a beszerzésére.Postázást külön nem vállalta nekem kellett bemennem a munkahelyére... Ez így sajna semleges .....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
janosvitez64 (1013) (Vevő)
Semleges
2015.06.04. 00:05:12
2073590798
Sajnos nem a leütött kocsit kaptam meg a 4 meghírdetett közül ,nekem kellett utána menni a csere miatt..--(((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék a leírtaknak megfelelő állapotban érkezett meg egy pici csúszással a fizetés után..,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabofanni95 (11) (Vevő)
Semleges
2013.10.25. 14:33:24
1787396819
Sajnos nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval.Nem válaszolt az email-okra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ekereskedek (4299) (Eladó)
Semleges
2013.10.10. 09:59:37
1780777325
pozitiv vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ekereskedek (4299) (Eladó)
Semleges
2013.10.10. 09:59:21
1780777322
pozitiv vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem figyeltem a lakás méreteire és nem férnek el. Sajnos Nem tudtam megvenni pedig nagyon szép ipmozáns darabok. Eladó nagyon korekt és igazi gáláns ember csak ajánlani tudom. Maximális ajánlásom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem figyeltem a lakás méreteire és nem férnek el. Sajnos Nem tudtam megvenni pedig nagyon szép ipmozáns darabok. Eladó nagyon korekt és igazi gáláns ember csak ajánlani tudom. Maximális ajánlásom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem figyeltem a lakás méreteire és nem férnek el. Sajnos Nem tudtam megvenni pedig nagyon szép ipmozáns darabok. Eladó nagyon korekt és igazi gáláns ember csak ajánlani tudom. Maximális ajánlásom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem figyeltem a lakás méreteire és nem férnek el. Sajnos Nem tudtam megvenni pedig nagyon szép ipmozáns darabok. Eladó nagyon korekt és igazi gáláns ember csak ajánlani tudom. Maximális ajánlásom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mandala730 (91) (Eladó)
Semleges
2012.10.02. 12:57:07
1646697488
A vevő leütötte a terméket, elküldtük a bankszámlaszámot, és a pénz beérkezése helyett négy nap múlva egy e-mail-t kaptunk, hogy mégsem tart igényt a LEGO-ra. Nem adok negatív értékelést, nem szeretek másokat lehúzni, csak ha más üzletel vele, jó ha tudja, hogy előfordult már ilyen eset is. Nem túl korrekt viselkedés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő írt egy e-mail-t, hogy bár leütötte a terméket, mégsem fizeti kell, nincs rá szüksége.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
budha28 (5037) (Eladó)
Semleges
2011.11.11. 20:03:03
1477422906
Nem jött össze!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött összeAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Terepasztalkeszites (354) (Eladó)
Semleges
2010.11.19. 23:11:43
185797311
A méretet véletlenül elnézte, részemről semmi gond, többszöri vásárlóm, ilyen előfordul. Remélem, lesz még szerencsénk egymáshoz, mint eddig is! Sajna a Vatera idétlen, buta rendszere nem enged ilyenkor pozitív értékelést adni! (NO COMMENT!) FULL MAXI ajánlásom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A méretet véletlenül elnézte, részemről semmi gond, többszöri vásárlóm, ilyen előfordul. Remélem, lesz még szerencsénk egymáshoz, mint eddig is!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
