ajandek24 (305) 96.63%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 315 | 344 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 25 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 347 | 381 adásvétel |
| Az eladóként kapott 158 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Pozitívan tudom értékelni a partner megértését,mivel nem elég körültekintően rendeltem meg az árut.Köszönöm!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én személy szerint kicsit csalódott vagyok,nem azt kaptam ami a leírásban szerepelt!Ezt a részt nem ártana pontosítania az eladónak!
Másik fél: A leírásban szereplő terméket küldtük. A hölgy először egy kör alakú tortához küldött képet, majd megkért, hogy küld egy újabb képet, és inkább e szerint készítsük el a tortalapot. Mi az új képet is kör alakban készítettük el, azonban az A4-es lapon maximum egy 21 cm átmérőjű, kör alakú grafika fér el. Miután megérkezett a csomag, közölte a kedves megrendelő, hogy téglalap alakú tortára szeretné felhelyezni a terméket, és a küldött változat nem megfelelő. Mi felajánlottuk, hogy díjmentesen elkészítjük az új változatot (holott nem a mi hibánkból készült el a nem jó méretű termék), de sajnos a vásárló kifutott az időből, így már nem tartott igényt ingyenesen sem az új változatra. Sajnáljuk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bakosattila91 (4) (Vevő)
Semleges
2012.06.11. 11:30:48
172501076
nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A rendelt termék szép, kifogástalan.Viszont nehezen jutott csak el hozzám, pedig régóta megvásároltam már és pár napot igértek csak.Szerencsére telefonon rendeztük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket késve kaptam meg,így nem tudtam karácsonyra odaadni a szeretteimnek.Sajnos a kommunikáció is akadozott az eladó részéről,viszont maga a termék szép és jó minőségű.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem érkezett meg Karácsonyig a megrendelt termék aztán már én mondtam le!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az Eladó garantálta hogy készen lesznek a naptárak Karácsonyra, hát nem így lett amivel engem még nem is hozott volna ki a sodromból ami már igen hogy nem jelezte. Végül is ma megkaptam az árut szép lett! Atért nem negatív mert megérkezett az áru és +++hogy átvállalta a postaköltséget, de azért nem pzitív mert egy kicsit elkésett!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A naptárak szépek, jó minőségűek, a kivitelelzésük csupa +++ DE: nem tudok eltekinteni attól a ténytől, hogy a dec.2-án leadott karácsonyi ajándéknak szánt rendelést csak dec.23-án délután hozta a futár, amikorra is már szétvetett az ideg:( A pénzt akkor már 2 hete átutaltam, ez sem lehetett indok, hogy miért nem érkeztek meg időben. Telefonos és e-mailes megkeresésemre mindig későn reagáltál, a kapcsolattartáson még volna mit javítani.Viszont a naptárak tényleg igényesek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Artemisz82 (29) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 03:58:15
1352722504
Kezdetben nehéz volt felvenni a kapcsolatot, később elvileg a posta hibájából késve érkezett meg a küldemény, de nagy problémát nem okozott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Timcsi85-T1 (162) (Vevő)
Semleges
2011.01.01. 21:46:28
1317773136
Nagyon szépek lettek az órák!! Amiért semleges az azért mert nagyon sokára lett kész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladóval a kapcsolattartás nehézkes, az adásvétel nem a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Karácsonyi ajándékot rendeltem tőle, ami december 29-re érkezett meg, pedig ígéretet kaptam arra, hogy karácsonyig megérkezik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Majdnem ajándék nélkül maradtunk szenteste,mivel 1 hétig ült a megrendelésen,az utolsó pillanatban adta le a DPD futárszolgálatnak,akik NEM hozták ki 23-án a csomagot.Nagy bosszúságunkra 24-én nekünk kellett a megyeszékhelyre beautózni,mivel ott dobta le az ügyeletre a telephelyükön.Összesen így 3000 ft-unkba került,mire itthon lett az áru.Az óra kicsit gagyi,túlvállalják magukat karácsonykor,bár látom az igyekezetet.Semlegeset adok ezért,a DPD-nek meg jó NAGY negatívat,a posta megbízhatóbb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Majdnem ajándék nélkül maradtunk szenteste,mivel 1 hétig ült a megrendelésen,az utolsó pillanatban adta a DPD futárszolgálatnak,akik NEM hozták ki 23-án a csomagot.Nagy bosszúságunkra 24-én nekünk kellett a megyeszékhelyre beautózni,mivel ott dobta le az ügyeletre a telephelyükön.Összesen így 3000 ft-unkba került,mire itthon lett az áru.Nagyon szép a naptár,bár az óra kicsit gagyi,túlvállalják magukat karácsonykor,bár látom az igyekezetet.Semlegeset adok ezért,a DPD-nek meg jó NAGY negatívat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A naptár olyan volt, amilyennek én szerettem volna, de nem kaptam meg mindent, ami ajándéknak volt beígérve és túlságosan későn érkezett meg a termék. Dec. 2.-án rendeltem meg, 2 héten belül megvolt a jóváhagyás, de a termék dec. 23.-án jött csak meg. Végig arról volt szó, hogy postán lesz feladva, többszöri telefonálás alkalmával is ezt mondták és az utolsó reggel, mikor újfent nem érkezett meg a csomag, akkor derült ki, hogy futár fogja kihozni. A termék kiváló, de körülményes az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katonaolga (115) (Vevő)
Semleges
2010.12.22. 09:20:34
1323894916
Gyönyörű a termék, nagyon nagy sikere van, tényleg csúcsminőség, és nagyon kedvező ez az ár érte. Viszont a lebonyolítás elég lassú, nehézkes, döcögős, folyamatosan noszogatni kell, telefonálgatni. Összességében megérte várni, mert csodaszépek a naptárak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajos nem jelentkeztek, a termékkel!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A naptár rendben megérkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem emlekszemAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
officepeter (564) (Eladó)
Semleges
2008.07.02. 14:48:15
75780308
A vevő elált a vételtől, technikai paraméterek nem megfelelősége miatt.
Másik fél: Rendkívül korrekt parnter, ajánlom mindenkinek. Sajnos a Canon Hungaria Kft.-vel történt műszaki egyeztetés után a technikai paraméterek nem voltak megfelelőek, így a vásárlás nem történt meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
324076.pecsabi_v (75) (Eladó)
Semleges
2007.11.11. 16:02:34
40401951
Sajnos az nyelvverzió nem volt megfelelő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem volt sértetlen csomagolásban. :(Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
