Reci81 (344) 99.43%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 346 | 391 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 355 | 400 adásvétel |
| Az eladóként kapott 155 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Ledplaza (2474) (Eladó)
Semleges
2012.12.09. 13:13:19
1683611945
nem kívánta átvenni a terméket!
Másik fél: Ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A KÉPLET EGYSZERŰ:A FÉRJEMNEK ANYÓSOM MEGVETTE A HŐN ÁHÍTOTT KÉSZÜLÉKET,PERSZE NEM SZÓLT.AZ ELADÓ NAGYON KEDVES VOLT,KIDERÜLT NEKIK IS JÓL JÖTT,HOGY ELÁLLTAM A VÁSÁRLÁSTÓL.SZUPER KEDVES ÉS KOMMUNIKATÍV,ÍGY BÁTRAN AJÁNLOM MINDENKINEK!!!REMÉLEM MÉG TALÁLKOZUNK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyemipapa (383) (Eladó)
Semleges
2012.01.20. 08:30:40
1536710114
A vevő véletlenül ütötte le, nem kérte a terméket.
Másik fél: így volt +++++++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
titicacakutya (283) (Eladó)
Semleges
2011.11.05. 14:36:02
1486730930
A rendszer nem engedélyezi, hogy a vevő pozitív értékelést kaphasson. AZONBAN CSAK AJÁNLANI tudom. A kapcsolatfelvétel és a kommunikáció gyorsasága és jó minősége miatt csak is ++++++++ véleménnyel vagyok.
Másik fél: Maximálisan megértő és korrekt partner, csak ajánlom!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem sikerült találkozni, inkább zárjuk le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viki1977ewpaf (497) (Eladó)
Semleges
2011.03.28. 21:38:31
1446809587
A vevő nem kérte a terméket.
Másik fél: Nem kértem, mert összejöttek a dolgaim nem igen volt időm, úgy ahogy korábban terveztem és úgy gondoltam 1 ft-os árunál ez Neked nem probléma, mert esetleg még többért is el tudod adni, de ha tudtam volna, hogy ezért semlegest adsz akkor inkább kértem volna.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
burnusz (2170) (Eladó)
Semleges
2011.02.03. 12:13:30
1434921538
A termék megtekintés után sajnos kicsinek bizonyult.
Másik fél: sajnos nem volt jó méret, egyébként az eladó maximálisan korrekt! ajánlom!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
