sildiko1 (241) 98.39% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 245 | 267 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 256 | 278 adásvétel |
| Az eladóként kapott 131 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Klifimano1 (93) (Eladó)
Semleges
2014.08.13. 18:53:15
1949928068
A Vevő, kedves,de a ruha nem volt jó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret gond vol!Sajnos a cipő kicsi lett, de az eladó nagyon kedves, korrekt volt. Máskor remélem sikerül üzletelnünk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zotya821 (462) (Eladó)
Semleges
2013.11.20. 13:18:51
1826746736
visszalépett a vásárlástól
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: visszalépett a vásárlástólvadmacs18 (440) (Vevő)
Semleges
2012.10.11. 19:53:48
1630653464
Szia! Írtam 2x levelet ( gmail-os e-mail címről). Nem kaptam rá választ. De ettől függetlenül nem szeretnék negatívat adni. További Jó Éjt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Beettiikkee (579) (Eladó)
Semleges
2012.10.08. 10:01:59
1646813864
A vásárló szept. 18.-án leütötte a terméket, okt. 1.-én igérte, hogy utal majd okt. 8.-án küldött egy e-mail, hogy mégsem tart igényt a termékre... Ezt előbb is jelezhette volna...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló meggondolta magát... Előbb is szólhatott volna...A vásárló megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretileg nem megfelelő!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
betti197708 (823) (Vevő)
Semleges
2010.09.25. 14:29:48
1154675034
Valóban igazad van a haladék miatt,de valótlant állítottál mert 1 emailt kaptam töled semmi többet amire válaszóltam! A félrevezetés miatt nekem semleges,nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
