nagykovacsy76 (357) 99.17% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 3 | 3 | 360 | 10668 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 30 adásvétel |
| Összesen: | 3 | 3 | 366 | 10710 adásvétel |
| Az eladóként kapott 746 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
11 megvásárolt tétwelem és 3019 Ft-om bánja ezt a vásárlást. De ami igazán bántó az a mód, az az arogancia ahogy a telefonon történt rákérdezésem /egy hónap után/ azt válaszolta leszarja ezután hogy értékelem ő feladta a posta nem teljesitett. Tartózkodjanak tőle én nem tudom ajánlani senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11 megvásárolt tétwelem és 3019 Ft-om bánja ezt a vásárlást. De ami igazán bántó az a mód, az az arogancia ahogy a telefonon történt rákérdezésem /egy hónap után/ azt válaszolta leszarja ezután hogy értékelem ő feladta a posta nem teljesitett. Tartózkodjanak tőle én nem tudom ajánlani senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11 megvásárolt tétwelem és 3019 Ft-om bánja ezt a vásárlást. De ami igazán bántó az a mód, az az arogancia ahogy a telefonon történt rákérdezésem /egy hónap után/ azt válaszolta leszarja ezután hogy értékelem ő feladta a posta nem teljesitett. Tartózkodjanak tőle én nem tudom ajánlani senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11 megvásárolt tétwelem és 3019 Ft-om bánja ezt a vásárlást. De ami igazán bántó az a mód, az az arogancia ahogy a telefonon történt rákérdezésem /egy hónap után/ azt válaszolta leszarja ezután hogy értékelem ő feladta a posta nem teljesitett. Tartózkodjanak tőle én nem tudom ajánlani senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11 megvásárolt tétwelem és 3019 Ft-om bánja ezt a vásárlást. De ami igazán bántó az a mód, az az arogancia ahogy a telefonon történt rákérdezésem /egy hónap után/ azt válaszolta leszarja ezután hogy értékelem ő feladta a posta nem teljesitett. Tartózkodjanak tőle én nem tudom ajánlani senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11 megvásárolt tétwelem és 3019 Ft-om bánja ezt a vásárlást. De ami igazán bántó az a mód, az az arogancia ahogy a telefonon történt rákérdezésem /egy hónap után/ azt válaszolta leszarja ezután hogy értékelem ő feladta a posta nem teljesitett. Tartózkodjanak tőle én nem tudom ajánlani senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11 megvásárolt tétwelem és 3019 Ft-om bánja ezt a vásárlást. De ami igazán bántó az a mód, az az arogancia ahogy a telefonon történt rákérdezésem /egy hónap után/ azt válaszolta leszarja ezután hogy értékelem ő feladta a posta nem teljesitett. Tartózkodjanak tőle én nem tudom ajánlani senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11 megvásárolt tétwelem és 3019 Ft-om bánja ezt a vásárlást. De ami igazán bántó az a mód, az az arogancia ahogy a telefonon történt rákérdezésem /egy hónap után/ azt válaszolta leszarja ezután hogy értékelem ő feladta a posta nem teljesitett. Tartózkodjanak tőle én nem tudom ajánlani senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11 megvásárolt tétwelem és 3019 Ft-om bánja ezt a vásárlást. De ami igazán bántó az a mód, az az arogancia ahogy a telefonon történt rákérdezésem /egy hónap után/ azt válaszolta leszarja ezután hogy értékelem ő feladta a posta nem teljesitett. Tartózkodjanak tőle én nem tudom ajánlani senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11 megvásárolt tétwelem és 3019 Ft-om bánja ezt a vásárlást. De ami igazán bántó az a mód, az az arogancia ahogy a telefonon történt rákérdezésem /egy hónap után/ azt válaszolta leszarja ezután hogy értékelem ő feladta a posta nem teljesitett. Tartózkodjanak tőle én nem tudom ajánlani senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát ez sajnos nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Készséges, gyors vaterás. Minden rendben zajlott, köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
