pgeri303 (133) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 133 | 144 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 134 | 145 adásvétel |
| Az eladóként kapott 102 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kiscsenge (233) (Vevő)
Semleges
2012.03.09. 09:24:08
1547450393
Az eladó barátságtalan, sértő, piszkálódó stílusban kommunikált. Csúsztatástól sem mentesen. Így ez a
minősítés egy halvány negatívnak felel meg.
Másik fél: Február 21.-én megkapott csomagra írt értékelést ma (Március 9.). Én sértő és piszkálódó? Te nem értetted meg, 2x-ra sem, hogy a másik aukción nem lehet állítani (HDD aukció, de a zárást előre hoztam, mivel mást már akkor nem tehettem), igen azt nem te nyerted meg, tudom ez fáj neked.
Mikor azt kértem írjon értékelést, még ő volt felháborodva, hogy mit követelőzök... Neked barátom üldözési mániád van....
"Ez eddig érthető?"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
