iser88 (146) 98.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 148 | 161 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 27 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 177 | 191 adásvétel |
| Az eladóként kapott 154 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
BudayBea111 (1) (Vevő)
Semleges
2017.12.25. 17:52:02
2561082887
A talalo serulese miatt elmaradt a tranzakcio!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az iróasztal a helyiségbe, sajnos méretei miatt nem fért be.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tulipan32_a (89) (Vevő)
Semleges
2016.07.29. 11:47:12
2280317234
Megjelenés után a terméket azonnal leütöttem, mert megtetszett, de sajnos a másnapi megtekintés után derült ki, hogy az a méretei alapján nekem nem nem fér el és ezért a megvásárlása kizárt. Az eladó kézséges és gyors volt, korrektségét kiemelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos a szállitás miatt nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt együttműködő partner ! Sajnos a készülék technikai hiányossága miatt ami előre nem volt látható a tranzakció nem jött létre .A partnert azonban AJÁNLOM ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék minősége számomra nem felelt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MUINTEZET (5637) (Eladó)
Semleges
2015.03.31. 19:39:48
2038930427
Nem ette át a terméket, ez nem szép dolog egy 1 forintos aukció megnyerése után!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló jelezte hogy nem veszi át aa terméket!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a garnitúra nem fért be a tervezett helyre! Ezért a vásárlás sajnos meghiúsult, de korrekt módon kezelte a helyzetet az eladó, Üdvözlettel: Peggysu
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azt mondta valaki más licitált az ő nevében. A váza újra aukción van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Azt mondta valaki más licitált az ő nevében.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos eladó és az én hibámon kívül nem tudtuk behozni az íróasztalt a lakásba, egyébként minden rendben ment volna
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vevő elmondása szerint más licitált az ő nevével akinek ő korábban megadta a belépési kódját csak már nem tudta,hogy ki az.SAJNÁLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves partner, véletlen leütés történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlen leütésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyurock68 (101) (Vevő)
Semleges
2012.08.17. 18:06:51
1623296636
Nem állt módunkban megnézni a terméket a "leütés" előtt. A termék leírása megfelelt a valóságnak, csak a vevő adottságaihoz mérten volt kissebb a kelleténél. Azt gondolom, erről egyik fél sem tehet, nem a mi hibánk. Ez derülhetett volna ki, ha nem kell látatlanban licitálni. Az eladó készséges, rugalmas, megértő, ezért bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
marika592_a (1) (Vevő)
Semleges
2011.12.31. 13:39:48
1501619444
Korrekt, tisztességes eladó. A tranzakció sajnos szállítási problémák miatt meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a szállításra nem találtunk elfogadható megoldást. De az eladó segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leírással ellentétben a szobor müanyag volt,nem pedig fa.Ez minimum megtévesztés.Csak a Karácsonyra való tekintettel nem követelem vissza a vételárat,ugyanis ajándék céljából vettem és nem lett volna idő másik Szent Kristóf szobrot keresni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
coronka_a (118) (Vevő)
Semleges
2011.12.02. 13:46:34
1501621883
A garnitúrában a fésülködő tükör gyermekméretű volt ezt az eladó is elismerte ezért meghiúsult az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos néhány centi híján nem fért el az asztal a tervezett helyre, máshova pedig nem tudom tenni. Az Eladó abszolút megértő, segítőkész volt, melyet ezúton is köszönök! Mindenkinek ajánlom Őt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött létre az üzlet, mert a szine, anyaga nem volt megfelelő /a fotón egész másnak tünt/. sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1676114.bolhapiac09 (149) (Vevő)
Semleges
2011.08.15. 15:20:12
1470957010
sajnos nem tudtam megoldani a szállitást...majd legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék méretei nem feleltek meg a leírásnak, az asztal magasságánál "csak" 1cm volt az eltérés, azonban az asztal szélességénél 16cm volt a különbség. A leírtakkal ellentétben az asztal egyik redőnye nem működött. Az asztal valójában gyermek íróasztal, a hirdetésben továbbra is női íróasztalként szerepel, most már javított méretekkel. Az eladó a termék szállításának kapcsán nagyon segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ocsibogyo8 (154) (Vevő)
Semleges
2011.01.16. 23:32:38
1436730922
A készlet a valóságban két készlet, így az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sérült volt az áru
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sérült volt az áru
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem a szőnyeg perzsa, hanem a mintázata. Megtévesztő a címke is; ez csak szemrevételezéssel derült ki. Nem az eladó hibája, aki nem jártas ebben a kérdésben, becsapódhat. Az eladó korrekt, segítőkész volt, ettől függetlenül csak ajánlani tudom.
Másik fél: Így volt, nem tudok mit tenni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos szállítási problémák, valamint a szekrények nagy méretéből adódó, elhelyezési problémáim miatt,a mégoly együttműködő és korrekt eladó ellenére sem sikerült az üzlet. Az eladót egyébként ajánlom .
Másik fél: Sajnálom hogy a szekrény a magassága miatt nem megfelelő.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hadrianusaukcio (4643) (Vevő)
Semleges
2009.10.20. 10:45:51
154253611
Az eladó korrektül állt hozzá de végül a szövet nem volt olyan ahogy elképzeltem. Ajánlom !
Másik fél: Az értékelés már megtörtént.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
