nemekr (133) 97.16% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 137 | 152 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 157 | 172 adásvétel |
| Az eladóként kapott 106 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
benceskriszta_v (68) (Eladó)
Semleges
2014.05.11. 09:06:12
1870331399
Másik fél: Már eladta a telefont,nagyon rosszul esett,mert örültem volna a telónak.
A vevő félreértésből ütötte le az árut, amelyet később nem kért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyes problémák merültek fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a személyes átvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött létre a személyes átvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék rendben van, a szállítás került sok időbe.
Másik fél: Neharagudj,de nem voltam otthon.Ezt jeleztem is neked emailban,hogy csak 1hét múlva érek haza.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
roooz123 (360) (Eladó)
Semleges
2012.11.30. 07:07:44
1671315776
Minden ok, utólag derült ki, hogy ez a fajta vár már megvan a vevőnek, a leütés pillanatában másik várra gondolt. Majd legközelebb...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tubizoli (679) (Eladó)
Semleges
2012.11.29. 19:39:00
1676432372
Részemről pozitíív, de a rendszer nem engedi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő ajándékba kapott hasonló babakocsitAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő közben kapott egy ugyan ilyet ajándékba.a vevőt ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő közben kapott egy ugyan ilyetAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás- vétel nem jött létre az eladó által. Jelezte problémáit, korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzletere önhibáján kívül nem került sor,ezt jelezte.Korekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: baleset miatt nem tudta átvenniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem szeretnék negativat adni, mert ez az én hibám is volt!
De az elado elfelejtette a cimbe is beirni hogy " HIBÁS " és én annak tudatában licitáltam hogy a termék kiválo állapotnak örvend, majd licitálás után derült fény arra hogy a termék valojában hibás! és ezért én nem tartottam rá igényt, elnézést kérek!!!
Másik fél: Ilyen emberrel én még nem üzleteltem. Egyfolytában hazudott 2 hétig,elősször azt mondta rossz helyre
utalta a pénzt,azután azt mondta már elutalta. Néztem az értékeléseit és ezt már mással is
megcsinálta.Ez pofátlanság!Senkinek nem ajánlom és én letiltom az
aukcióimról! Negatív,negatív!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hát ez az égő nem az az égő, ami az aukcióban szerepelt, a teljesítménye silány. Mikor próbáltam az eladóval ezzel kapcsolatban beszélni, ő nem válaszolt....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
daniella08 (18) (Eladó)
Semleges
2012.01.25. 23:12:24
1536743399
Minden rendben ment csak a méret nem volt jó!!!! sajnos!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méret nem volt jó!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlen licit, aminek törlése azonnal megtörtént. A rendszer nem értem miért nem jelezte. Egyébként korrekt beszélgetés történt közöttünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7058816.Wolfsaxi (1) (Vevő)
Semleges
2008.11.18. 23:58:16
475703510
Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Amikor ott voltam ő nem volt,vagy nem tudta átadni. 4 naipig vártam. aztán én nem voltam ott, és nem fogok 150 km ert utazni egy olyan navigáció miatt, amit ugyanennyiért boltban megkapok. Köszönöm a negatívot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
