Jeemy1 (200) 98.08% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem vettem észre a kapcsolat kereső emailt. Kérlek legközelebb ha nem válaszolok csörgess meg telefonon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vettem észre az email-jétAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A Vevő pontos és megbízható.
Teljeskörű szakmai felvilágosításunk ellenére, egyébb, rajta kívülálló okokra hivatkizva nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Az üzlet azért nem jött létre mert a NAGY SZAKMAI FELKÉSZÜLTSÉG ellenére a termék ismertetőben hamis információ volt. 1. a Wifi-ben, 2 a készülék gyárilag nem tartalmaz ujlenyomat olvasót, de a hírdetésben ez szerepelt. A gépet megvettem az 1 év garanci miatt, de a hamis információ miatt kérdéses lett a vállalt garancia teljesítése.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vevő kicsinek találta a széket, de egyébként, nagyon korrekt, megbízható partner, ha engedné a rendszer pozitívat adnék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: vevő kicsinek találta a széket,Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
talicskas (96) (Eladó)
Semleges
2012.07.26. 21:46:40
1622280092
A partner előbb ütötte le a szolgáltatásomat, mint ami terméket megvásárlás után szállíttatni szeretett volna. Amire én aznap és másnap rászerveztem. Telefonon megbeszéltük a félreértést. A semleges azért helyénvaló, mert előfordul, hogy a levelezésben az ember félreért valamit! Kívánok jó, figyelmes Vaterázást mindenkinek...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A leütött szállítás a még meg nem vásárolt termék miatt meghiusult!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
talicskas (96) (Eladó)
Semleges
2012.07.25. 19:06:31
1622250050
Levelezésünk alkalmával a Vásárló másik aukciómat ütötte le véletlenül! A helyes leütést módosította!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő tévedésből ütötte le!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szolnoki19 (50) (Eladó)
Semleges
2011.09.19. 09:47:05
1475509466
Pontosan gyorsan postáztam az árút.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aruhazinfo (6437) (Eladó)
Semleges
2011.03.31. 17:28:58
1449406576
teljesen korrekt vaterás a szabályzót javítnom nem kellett, mert működött. A hiba máshol lehet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nekem a távirányító teljesen normálisan működött, a gépének lehet valami baja.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
