Trappiti (1790) 99.78% felhasználó összefoglaló oldala

99.78% pozitív visszajelzés
(1794 Felhasználó adta)
99.78% pozitív visszajelzés
(1794 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1793 3556 adásvétel
Semleges: 20 adásvétel
Negatív: 0 0 4 4 adásvétel
0 0 1814 3580 adásvétel
Az eladóként kapott 657 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.09.16.
Utolsó belépés: 2019.09.22. 11:52
Inaktív!
66 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

DorkaG_a (178) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.09.18. 21:46:27

Termékkód

1795883678

Elalltam a vasarlastol, nem jott letre az adasvetel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Agic_2008 (149) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.08.25. 09:24:18

Termékkód

1791655838

Nem jött létre az üzlet, mert a nagyszülőktől közben megkapták a játékokat, így a vevő elállt a vásárlástól. A vevő korrekt, pontos, kedves, összességében pozitív!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A nagyszülőktől közben megkapták a játékokat, így a vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Agic_2008 (149) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.08.25. 09:23:22

Termékkód

1791655319

Nem jött létre az üzlet, mert a nagyszülőktől közben megkapták a játékokat, így a vevő elállt a vásárlástól. A vevő korrekt, pontos, kedves, összességében pozitív!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A nagyszülőktől közben megkapták a játékokat, így a vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mola004 (90) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.07.29. 09:21:35

Termékkód

1769473796

el álltam a vásárlástól az én hibámból ezt be is vállaltam sűrű elnézések közepette a vásárolni kivánt áru értéke a töredéke lett volna a feladási költségnek igy visszamondtam ,vállalom

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mola004 (90) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.07.05. 13:40:55

Termékkód

1769474933

Elismertem az eladónak hogy figyelmetlen voltam nem vettem észre hogy simán nem postáz,de az áru feladási költsége 3szor annyiba került volna ajánlottan mint maga a vásárolt áru igy most először visszaléptem a vásárlástól...Sikeres eladást kivántam neki ,és elnézést kértem tőle,hát kaptam egy negativ értékelést,hát elfogadom
Másik fél: A postai szabályok változása miatt nem lehet már ruhát sima postával küldeni, így ez nem rajtam múlt. A postaköltség korrekt volt, a termék még ezzel együtt is bőven megérte volna.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Cicamica113 (213) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.05.27. 11:18:19

Termékkód

1741839737

A termék nem új állapotú volt, ha nem volt megfelelő,akkor lehet írni,akár vissza is vettem volna a felsőt.Néma gyereknek anyja sem érti a szavát!!!!! Fizetéssel nem sürgettem senkit,voltam olyan pofátlan,hogy a május 6.-án leütött termék árának utalására 20.-án rákérdeztem.(Egyszer.)Szánom-bánom,legközelebb karácsonyig várok!
Másik fél: Új állapotúként hirdetted a terméket, ehhez képest egy meglehetősen használt darab. Május 6. és 20. között semmilyen formában nem jelentkeztél annak ellenére hogy kértem az adatokat már a termék leütésekor. Hiába küld az automata számlaszámot ha nem írod meg időben a postaköltséget a két termékre, addig nem tudok utalni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Cicamica113 (213) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.05.27. 11:17:05

Termékkód

1741839797

A termék nem újnak volt hirdetve! Ha nem volt megfelelő,akkor lehet írni,akár vissza is vettem volna a felsőt.Néma gyereknek anyja sem érti a szavát!!!!! Fizetéssel nem sürgettem senkit,voltam olyan pofátlan,hogy a május 6.-án leütött termék árának utalására 20.-án rákérdeztem.(Egyszer.)Szánom-bánom,legközelebb karácsonyig várok!
Másik fél: Keveset használt nálam azt jelenti, hogy kevés alkalommal volt hordva, mosva. Kevés használattól egy póló nem válik ilyenné mint ez amit küldtél. Ez egy agyonhasznált darab, sajnálom hogy nem gyanakodtam jobban, nem kellett volna megvennem, De látom, nem én vagyok az első akinek hasonló problémája van a termékeiddel. Május 6. és 20. között semmilyen formában nem jelentkeztél annak ellenére hogy kértem az adatokat már a termék leütésekor. Hiába küld az automata számlaszámot ha nem írod meg időben a postaköltséget a két termékre, addig nem tudok utalni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

-Edina- (17) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.09. 14:28:37

Termékkód

1735111358

Az eladó a következőt írta: "Nagyon szép állapotú..." Ezzel szemben igen bolyhos,és az elején halványan foltos terméket kaptam. Nem ezt vártam.:(
Másik fél: A póló a leírásnak és a nagy felbontású képeknek megfelelő állapotban volt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

PILVAX66 (518) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.05.06. 18:06:20

Termékkód

1743865361

Bocs, nem enged a rendszer pozitívat adni, remélem, még találkozunk! :-)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

KevalTrade (291) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.01.03. 18:50:12

Termékkód

1692888566

Sajnos nem jött létre az adásvétel. De korrekt, kedves partnert ismerhettem meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: megesik az ilyen
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Niki108Niki (60) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.01.03. 18:27:26

Termékkód

1694092910

A vevő korrekt volt, kapott egy hasonló terméket a családban, így erre már nem volt szüksége.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő korrekt volt, kapott egy hasonló terméket a családban, így erre már nem volt szüksége.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

fifcsike (734) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.09.17. 15:27:53

Termékkód

1643673860

Sajnos miattam nem jött létre a vásárlás! Elnézést mégegyszer!A vásárló megértően reagált!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos miattam hiúsult meg a vásárlást elnézést kérek utólag is !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Anulu73 (263) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.11. 00:20:07

Termékkód

1600842851

Megbízható,korrekt eladó, mindenkinek szivesen ajánlom!++++++++++++++++++++++
Másik fél: Örülök, hogy tetszett a szandál, és hogy elégedett vagy! Csak azt nem értem, miért kapok semlegest??? Különösen, hogy a részletes értékelésben sem látszik...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Pearly09 (1504) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.05. 21:58:28

Termékkód

1479650866

Először is nem akartam ingyen postát, mivel a két cipő 7600Ft lett volna és 8000Ft-ot utaltam volna, ne állítson valótlant!!! Tisztességgel kértem, el szeretnék állni a vásárlástól mivel az ikreimnek kellett volna a két cipő, és 24 óra alatt valaki más az utolsó 10 másodpercben vitte el a másik cipőt. Sajnálom és kértem a megértését ezt email-ben is megírtam. Ha erre így reagál az leginkább Önt, mint eladót minősíti.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Stephyke (338) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.22. 20:44:49

Termékkód

1471996449

Sajnos nagy lett a kiscipő, így nem vettem át. Nagyon megértő, korrekt partner, csak ajánlani tudom!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

palma77_a (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.13. 21:48:38

Termékkód

1461758186

.............

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tifani09 (528) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.18. 12:04:55

Termékkód

1447007861

Sajnos nem kérném a terméket....miatt. Az eladót szívesen ajánlom/POZÍTÍV!!!/
Másik fél: Nagyon kedves, csak nem értem, akkor mire fel a semleges??? Én úgy érzem nem hibáztam, az adásvétel a Te hibádból nem jött létre. Több mint két hétig türelmesen vártam, és ahelyett hogy jelentkeztél volna pl. e-mailben, egyszercsak jön a semleges értékelés.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsani7702 (1541) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.18. 15:54:55

Termékkód

1283691626

A termékleírásnak megfelelő terméket kaptál,a terméklapon az összes hibája fel volt tüntetve.Ennek ellenére újszerűt vártál.Az olyan vevővel nem tudok mit kezdeni aki nem olvassa el figyelmesen a terméklapot.Ha jó állapotúnak hirdetek vmit az nyilván nem újszerű.Minden le volt írva,ennek ellenére megvetted.Majd jöttél hőbörögve,hogy te ilyet nem adsz a gyerekedre.Akkor MINEK vetted meg???Újat a boltban,legközelebb ok?A pénzed pedig azt hiszem 2-3 napon belül visszakaptad a 2 postával együtt!
Másik fél: Nem újszerűt vártam, hanem "szép állapotú, szuper..." stb. overállt, ahogyan írtad. Ehhez képest ez agyonmosott, elhasználódott, ütött-kopott darab volt. A pénzt valóban visszakaptam, nem is állítottam az ellenkezöjét, emiatt nem negatív. De látom, nem én vagyok az első vevőd hasonló problémával... Legközelebb készíts korrekt leírást, ha nem akarsz kellemetlenséget magadnak, OK?!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

erzsi19 (2035) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.09.09. 20:43:46

Termékkód

1218014070

A megértés legcsekélyebb szikrálya sincs benne nem ajánlom!
Másik fél: Negatívot is adhattam volna,hiszen nem vásárolhattam meg a megnyert terméket.Először azt kérted,mondjak le a melegítőről,aztán közölted,hogy nem tudod odaadni,mert már 2x eladtad,aztán meg arra kértél,hogy ne adjak negatívot.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

17043487.anyucika26_t (-6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.01. 08:20:30

Termékkód

987575353

nem jelölek be negativnak a stilusod miatt semlegest adok mert lekezelö vagy és igy én is választok mást mert bár kötelességem lenne kifizetni azért azért annyira nem fontos hogy az ember kénytelen legyen mindent eltürni!
Másik fél: Talán nem kellett volna össze-vissza licitálgatni! Még annyi tisztesség sem volt benned, hogy időben szólj, hogy nem kéred, megvártad h én telefonálgassak. És utána még a stílusomra fogod???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.