fabiando3 (430) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 430 | 481 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 441 | 492 adásvétel |
| Az eladóként kapott 290 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
bebibaba15 (130) (Vevő)
Semleges
2012.08.22. 07:09:10
1630327835
A vásárlás az eladó hibájából nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a jó állapotú bicikliről más fogalmaim vannak, elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az újszerűnek hirdetett kerékpár rendkívül kopott, elhasznált állapotú volt. Az eladó hajlandó lett volna visszavenni, de mivel pont el kellett utaznunk, már nem volt időm visszaküldeni, amikor hazaérkeztünk már túl sok idő telt el a tranzakció óta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A bal pedál lötyögött. Mivel hozzá volt hegesztve a tengelyhez, csak levágni lehetett, úgyhogy egyből középcsapágy generállal és hajtókarcserével kellett kezdeni... Az ilyet azért illene feltüntetni, nem fér bele a "szép állapotú"-ba. Ezért semleges értékelést adok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az N-s oldalon hirdetett transzformátor váltóáramú volt, ami csak a HO méretaránynál létezik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem válaszolt, ami a képeken nem látszott, hogy a váltón törés, hiba van-e. Kézhez vétel után derült ki, hogy az egyik kézi átkapcsoló le van törve, a tekercs burkolatból levágtak, hiányos, hiányzik az alsó burkolat. Az egyik váltó szorul, nem vált át teljesen, kisiklik rajta a mozdony.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"Szép állapotú,azonnal használható. Apróbb használati sérülésekkel." Váltó, fékpofák, bowdenezés, gumi teljesen tönkremenve, a bicaj árát még egyszer rá kellett költeni, hogy egyáltalán guruljon. Más az elképzelésünk az azonnal használható, szép állapotról. Az eladó ettől függetlenül alapvetően szimpatikus, de legközelebb inkább menjen pár kört a termékeivel, mielőtt felszórja a leírást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre,bár az eladó kedves és megbízható(ajánlom mindenkinek),nekem a felkínált áru nem tetszett.
Másik fél: Az adásvétel nem jött létre, a termék nem találkozott a vevő elképzelésével. A vevő nagyon korrekt volt.
Sajnálom, talán majd legközelebb...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
méretprobléma miatt az adásvétel meghiusult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó miatt nem jött létre a tranzakció.
Másik fél: Sajnálom, talán majd legközelebb...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner jelzése a megváltozott állapotról
külön köszönetet érdemel. Ájánlom mindenkinek.
Másik fél: Szerintem ez így volt korrekt részemről.
Az okát úgy hívják, hogy "lelkiismeret".
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
