hibjanhajni (180) 99.45% felhasználó összefoglaló oldala

99.45% pozitív visszajelzés
(181 Felhasználó adta)
99.45% pozitív visszajelzés
(181 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 181 288 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 186 293 adásvétel
Az eladóként kapott 66 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Nyíregyháza
Regisztráció dátuma: 2008.06.18.
Utolsó belépés: 2018.12.29. 14:44
Inaktív!
6 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

poppendorf (184) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.10.18. 14:57:30

Termékkód

1966967630

Nem tetszett neki a termék,így visszaküldtem az árát!!! De kedves vevő +++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Liv07 (176) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.19. 14:01:32

Termékkód

1507891334

A ruha gyönyörű volt, de méretprobléma volt (mivel túl rövid lett-nem volt megadva a hossza!), így nem jött össze az üzlet, sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

benomama (1292) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.19. 07:58:51

Termékkód

1446038736

A leírásban annyi szerepelt, hogy egy mosás ráfér...ez számomra nem azt jelenti, hogy egy büdös, és fehér helyett szürke terméket kapok, aminek a zsebéből még a taknyos zsepkendőket sem szedte ki az eladó. Felfordult a gyomrom. Az, hogy valamit 1 Ft-ért hirdetek, nem azt jelenti, hogy igénytelen vagyok a vevőimmel szemben.
Másik fél: Sem szürke,sem büdös nem volt a termékem, a sárgás foltot pedig jeleztem a leírásban!A te lassúságodról pedig ne beszéljük!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

luciferjobbkeze (22) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.08. 10:41:09

Termékkód

1446647636

Emailban leírtam hogy milyen címre küldje a terméket és az eladó rossz címre postázott, a terméket vissza küldték az eladónak, de szerencsére a postakocsit utolértük és kis ráfizetéssel sikeresen átvettem a terméket. ezért adok semleges értékelést. De ezt a kellemetlenséget leszámítva POZITIV....
Másik fél: Látszik hogy kezdő vagy!Kösse fel a nadrágját az akitől vásárolni fogsz,ugyanis ennyit senki nem várt volna fizetésre és a körülményeskedésre mint én.Van olyan eladó aki ha 5 napon belül nem rendezed negatívval újrahirdeti a terméket!Úgy látszik ezt nekem is be kellesz vezetnem!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.