hibjanhajni (180) 99.45% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 181 | 288 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 186 | 293 adásvétel |
| Az eladóként kapott 66 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
poppendorf (184) (Eladó)
Semleges
2014.10.18. 14:57:30
1966967630
Nem tetszett neki a termék,így visszaküldtem az árát!!! De kedves vevő +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A ruha gyönyörű volt, de méretprobléma volt (mivel túl rövid lett-nem volt megadva a hossza!), így nem jött össze az üzlet, sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
benomama (1292) (Vevő)
Semleges
2011.04.19. 07:58:51
1446038736
A leírásban annyi szerepelt, hogy egy mosás ráfér...ez számomra nem azt jelenti, hogy egy büdös, és fehér helyett szürke terméket kapok, aminek a zsebéből még a taknyos zsepkendőket sem szedte ki az eladó. Felfordult a gyomrom.
Az, hogy valamit 1 Ft-ért hirdetek, nem azt jelenti, hogy igénytelen vagyok a vevőimmel szemben.
Másik fél: Sem szürke,sem büdös nem volt a termékem, a sárgás foltot pedig jeleztem a leírásban!A te lassúságodról pedig ne beszéljük!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
luciferjobbkeze (22) (Vevő)
Semleges
2011.04.08. 10:41:09
1446647636
Emailban leírtam hogy milyen címre küldje a terméket és az eladó rossz címre postázott, a terméket vissza küldték az eladónak, de szerencsére a postakocsit utolértük és kis ráfizetéssel sikeresen átvettem a terméket. ezért adok semleges értékelést. De ezt a kellemetlenséget leszámítva POZITIV....
Másik fél: Látszik hogy kezdő vagy!Kösse fel a nadrágját az akitől vásárolni fogsz,ugyanis ennyit senki nem várt volna fizetésre és a körülményeskedésre mint én.Van olyan eladó aki ha 5 napon belül nem rendezed negatívval újrahirdeti a terméket!Úgy látszik ezt nekem is be kellesz vezetnem!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
