BaranyiZs68 (177) 98.36% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Véletlenül kétszer ütötte le a terméket,de csak 1 db.-ot szeretett volna.Sajnos csak semlegest adhatok ebben az esetben,de nagyon korrekt vásárló,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tigrisszinrelep (837) (Eladó)
Semleges
2012.01.08. 06:22:14
1520216558
Nem tudom, hogy mi történt. Nem várok tovább!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
istvan985 (264) (Eladó)
Semleges
2011.01.27. 15:22:57
1436136659
Korrekt vaterás, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő időben jelezte, hogy nem kívánja megvenni a terméket.
Másik fél: sajnos a méretet elnéztem,de az eladó nagyon korrekt volt velem!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő ezt a terméket már nem kérte,de semmi gond nem történt.
Másik fél: Köszönöm az eladónak a kedvességét!A megvásárolt termékek jók lettek és javában viseli a kisfiam!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
