1084120.westside911 (206) 99.52% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az én hibámból nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Saját hibámból kifolyólag nem jött létre a tranzakció! Elnézést kérek a tulajdonostól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megtörtént az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem akartam negatívat adni, bár lehet, hogy inkább azt kellett volna!
A termék hiánytalanul megérkezett, de 1 nap alatt, vagyis másnap reggel a csatja szétesett. Én írtam az eladónak rögtön, hogy találjuk rá valami megoldást, akár egy cserére is, hiszen nem olcsó dologról beszélünk, azóta SEM kaptam választ!!!
Másik fél: Tisztelt Vásárló és MINDEN VATERÁS! ÉN Jan 22-én elküldtem a válasz email-t, amiben ezt irtam:
Szia!Természetesen kicserélem, légyszíves küld vissza! sok ilyen pénztárcát eladtam már,de ilyen még
nem fordult elő!!Elnézésedet kérem a kellemetlenségért, azonnal orvosoljuk!Köszi: Viki Arról,hogy
nem olvasod a leveleidet úgy gondolom, hogy nem én tehetek!Kértem,küld vissza,cserélem!Nem küldted.
NEM SZERENCSÉS HA VALAKI VALÓTLAN DOLGOKAT ÁLLIT! ÜDV
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laszlotibor (61) (Vevő)
Semleges
2010.02.01. 20:21:08
160703153
Az adás-vétel nem jött létre a felektől független körülmények miatt. Az eladó rendkívül korrekten járt el és végül közös megegyezéssel döntöttünk, hogy ellállunk az adás-vételtől. Gyors pontos megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a Magyar Posta bekavart, és így elég későn kaptam meg a küldeményt, dupla postaköltségért.
Másik fél: Nagyon szívesen! Bár nem igazán értem,ha az adás-vétel létrejött ( ÉS PEDIG LÉTREJÖTT ) a posta hibája miatt kapok SEMLEGEST!! Köszi! :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valószínűleg szoftverfrissítés, miatt nem működött megfelelően a kamera, így elálltam a vételtől!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Még folyamatban van a vásárlás
Másik fél: folyamatban van!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem lett jó a méret! Az eladó nagyon kedves és megértő volt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azt se tudja ki kivel van, fenyeget ragalmaz es meg neki all feljebb. Senkinek nem ajanlom.
Másik fél: Csak azt sajnálom,hogy NEM NEGATÍVOT adtam! Az ilyen hítegetőt ki kéne tiltani a Vateráról! Ha nincs pénzed,nem kell vaktában leütögetni a termékeket és nem kell alkudozni!Erre mondják: nagyot akar a szarka,de nem bírja a farka!!!!!
Jó fej akartam lennei a semlegessel,de már nagyon bánom.... SENKI NE ÁLLJON SZÓBA VELE!!!!!!! ÓRIASI NEGATIÍÍÍÍÍÍÍv!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kassaikatalin (177) (Vevő)
Semleges
2009.11.16. 05:57:45
152915919
Sajnos nem sikerült a vásárlás ,remélem a későbbiekben nyélbe tudjuk ütni!Nagyon kedves eladó,-sajnálom!
Másik fél: A karkötő megjött,ha még kell akkor,átvehető!!Sajnos a szállítás csúszott!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
goldwing000 (61) (Vevő)
Semleges
2009.11.08. 15:16:52
152915858
Az adás-vétel folyamatban van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1077347.czivaalexa_v (2) (Vevő)
Semleges
2009.10.30. 13:38:35
153277711
Az adás-vétel miattam nem jött létre, külföldön tartózkodtam.
Másik fél: Sajnálom,talán majd legközelebb!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy tévedés volt.
Másik fél: Az adás-vétel létrejött!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
