1084120.westside911 (206) 99.52% felhasználó összefoglaló oldala

99.52% pozitív visszajelzés
(207 Felhasználó adta)
99.52% pozitív visszajelzés
(207 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 207 220 adásvétel
Semleges: 14 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 222 235 adásvétel
Lakhely: Miskolc
Regisztráció dátuma: 2009.07.25.
Utolsó belépés: 2010.04.21. 23:45
Inaktív!
67 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

kotlarildi (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.01. 12:34:42

Termékkód

156898665

Az én hibámból nem jött létre a tranzakció

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

AtallM (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.09.21. 12:53:10

Termékkód

161096153

Saját hibámból kifolyólag nem jött létre a tranzakció! Elnézést kérek a tulajdonostól!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gracia9_a (0) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.07. 14:47:03

Termékkód

161027407

megtörtént az adás-vétel

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Luxy78 (134) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.02.07. 15:02:06

Termékkód

160234707

Nem akartam negatívat adni, bár lehet, hogy inkább azt kellett volna! A termék hiánytalanul megérkezett, de 1 nap alatt, vagyis másnap reggel a csatja szétesett. Én írtam az eladónak rögtön, hogy találjuk rá valami megoldást, akár egy cserére is, hiszen nem olcsó dologról beszélünk, azóta SEM kaptam választ!!!
Másik fél: Tisztelt Vásárló és MINDEN VATERÁS! ÉN Jan 22-én elküldtem a válasz email-t, amiben ezt irtam: Szia!Természetesen kicserélem, légyszíves küld vissza! sok ilyen pénztárcát eladtam már,de ilyen még nem fordult elő!!Elnézésedet kérem a kellemetlenségért, azonnal orvosoljuk!Köszi: Viki Arról,hogy nem olvasod a leveleidet úgy gondolom, hogy nem én tehetek!Kértem,küld vissza,cserélem!Nem küldted. NEM SZERENCSÉS HA VALAKI VALÓTLAN DOLGOKAT ÁLLIT! ÜDV

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laszlotibor (61) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.02.01. 20:21:08

Termékkód

160703153

Az adás-vétel nem jött létre a felektől független körülmények miatt. Az eladó rendkívül korrekten járt el és végül közös megegyezéssel döntöttünk, hogy ellállunk az adás-vételtől. Gyors pontos megbízható partner, ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

habiba00 (61) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.31. 15:52:55

Termékkód

151057186

Sajnos a Magyar Posta bekavart, és így elég későn kaptam meg a küldeményt, dupla postaköltségért.
Másik fél: Nagyon szívesen! Bár nem igazán értem,ha az adás-vétel létrejött ( ÉS PEDIG LÉTREJÖTT ) a posta hibája miatt kapok SEMLEGEST!! Köszi! :)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Rapperman (136) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.20. 21:51:48

Termékkód

159224179

Valószínűleg szoftverfrissítés, miatt nem működött megfelelően a kamera, így elálltam a vételtől!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kriguy111 (10) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.18. 09:26:10

Termékkód

155026974

Még folyamatban van a vásárlás
Másik fél: folyamatban van!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

MilliLu (13) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.10. 17:07:26

Termékkód

156422786

Sajnos nem lett jó a méret! Az eladó nagyon kedves és megértő volt! Köszönöm!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

paradoxon (85) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.11.17. 16:59:42

Termékkód

155139548

Azt se tudja ki kivel van, fenyeget ragalmaz es meg neki all feljebb. Senkinek nem ajanlom.
Másik fél: Csak azt sajnálom,hogy NEM NEGATÍVOT adtam! Az ilyen hítegetőt ki kéne tiltani a Vateráról! Ha nincs pénzed,nem kell vaktában leütögetni a termékeket és nem kell alkudozni!Erre mondják: nagyot akar a szarka,de nem bírja a farka!!!!! Jó fej akartam lennei a semlegessel,de már nagyon bánom.... SENKI NE ÁLLJON SZÓBA VELE!!!!!!! ÓRIASI NEGATIÍÍÍÍÍÍÍv!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kassaikatalin (177) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.11.16. 05:57:45

Termékkód

152915919

Sajnos nem sikerült a vásárlás ,remélem a későbbiekben nyélbe tudjuk ütni!Nagyon kedves eladó,-sajnálom!
Másik fél: A karkötő megjött,ha még kell akkor,átvehető!!Sajnos a szállítás csúszott!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

goldwing000 (61) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.11.08. 15:16:52

Termékkód

152915858

Az adás-vétel folyamatban van.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1077347.czivaalexa_v (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.10.30. 13:38:35

Termékkód

153277711

Az adás-vétel miattam nem jött létre, külföldön tartózkodtam.
Másik fél: Sajnálom,talán majd legközelebb!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

avaaaa (164) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.10.05. 20:55:14

Termékkód

154035084

Egy tévedés volt.
Másik fél: Az adás-vétel létrejött!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.