haver84_t (391) 99.24% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 394 | 431 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 413 | 451 adásvétel |
| Az eladóként kapott 432 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem kértem az árut.
Mivel fox automatába.
2500ft kért elöre utalásal.
Amit már sokkalok.
Még utánvéttel sem kerül enyibe.
Másik fél: sajnos komolytalan a vásárló, nem jelentkezik, azt sem tudja mit rendel, nem válaszol a levelekre. senkinek sem ajánlom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyanna100 (35) (Vevő)
Semleges
2021.03.28. 20:08:49
3023803550
az en hibambol nem jott letre az adas vetel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
miklosim17 (44) (Vevő)
Semleges
2020.08.12. 09:50:23
2935925567
Sajnos időben nem tudtuk összeegyeztetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem pont azt kaptuk amire számítottunk,de az eladó sem tudott a termékről ,nem ismerte,a használatát,ahogy mi sem!
Nem volt ott a személyes átvételének :(
Amúgy rendben történt minden,de nem vagyok 100%-ig elégedett.
Mi szerencsére megoldottuk a problémát.
Másik fél: Hihetetlen hogy még vannak ilyen emberek. Személyes átvétel volt megbeszélve, a terméket megnézte és elvitte majd otthon rádöbben hogy neki az mégsem jó, de mint kiderült mégis jó. Fényképek tucatja volt fent a hirdetésben személyesen is megnézték, abszolút nem jogos az értékelése!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
George005_a (522) (Vevő)
Semleges
2019.11.05. 04:26:16
2820259049
Sajnos nem felelt meg. Az eladó nagyon korrekt, és megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tervezo123 (39) (Vevő)
Semleges
2019.09.04. 00:48:18
2806932974
Sajnos levelezésekből kellett rájönni másnak lett eladva ,rám ígértek miután leütöttem.Nem korrekt.Azt mondta a vaterával lett megbeszélve hogy véletlen fix áron tették fel,de sokáig volt a többi is fixen és azóta sem láttam a leütött hirdetéseimet.
Másik fél: Ez nem igaz. A legók még megvannak. jeleztem a leütés után hogy hiba történt az aukció feladása közben. Sajnos ezt egyes emberek zokon veszik és duli fuliznak. Sajnálom hogy nem értesz magyarul, pedig leírtam korrekt módon.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tervezo123 (39) (Vevő)
Semleges
2019.09.04. 00:47:55
2806931999
Sajnos levelezésekből kellett rájönni másnak lett eladva ,rám ígértek miután leütöttem.Nem korrekt.Azt mondta a vaterával lett megbeszélve hogy véletlen fix áron tették fel,de sokáig volt a többi is fixen és azóta sem láttam a leütött hirdetéseimet.
Másik fél: Ez nem igaz. A legók még megvannak. jeleztem a leütés után hogy hiba történt az aukció feladása közben. Sajnos ezt egyes emberek zokon veszik és duli fuliznak. Sajnálom hogy nem értesz magyarul, pedig leírtam korrekt módon.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
btpraktikum (537) (Vevő)
Semleges
2019.09.02. 12:32:30
2800764647
Az eladóval kommunikáltunk, ő postázta a vételár beérkezése előtt az aukció tárgyát!
Amikor a Vaterától értesítést kapott, hogy a küldeményt átvettem, rendőrségi feljelentéssel fenyegetett meg!
Való igaz, hogy az átvétel után történt meg az utalás!
De én nem kértem arra, hogy a jóváírás előtt postázzon!
Az utalás beérkezéséről 3 e-mail üzenetben kértem tőle visszajelzést. egyetlen e-mailre sem válaszolt!
Másik fél: Ez mindent elmond. A vételár előtt postáztam a terméket és ha nem szólok hogy fizesse már ki akkor lehet meg sem történik. Az ember jóindulatú volt vele és visszaélt. És akkor még az ilyen ad semleges értékelést....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
12963066.ad1k4h (0) (Vevő)
Semleges
2019.08.17. 01:43:59
2802127880
A termek mukodik. Nekem nem sikerult a vilagitast megoldani, pedig en megtettem mindent, de legyen ez a kissebb problema. Emailben kommunikaltunk, hianyosan, szavankent valaszolt a feltett kerdeseimre, vagy egyaltalan nem valaszolt a kerdesemre. Kommunikacion sajnos van meg mit csiszolni.
Másik fél: A vevő már azt is tőlem kérdezte hogy a foxpostos futárautó hol és mikor fog megállni tankolni. Persze hogy felesleges levelekre és kérdésekre nem fogok válaszolni. Nem gyerekek vagyunk már. Fizetni is alig akart...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sem a termékkel, sem az eladóval nem volt gond saját gondomból nem kellett a termék elnézést kérek a leütésért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket nem vettem át, mert végül nem volt rá szükség! A partnerrel megbeszéltem, és korrektül állt az ügylethez!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A reményekkel ellentétben csak t430 típusba volt megfelelő a kijelző, a t410 típusba nem. De ennek az eladó utánajárt és jelezte, így mindenképp 5 csillag.
Másik fél: Ezt nem értem, eljöttél megvetted minden jó volt, nem értem mire a semleges.......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Végül nem tartottam igényt a termékre, az eladó azt korrekten visszavedte. Ajánlom
Másik fél: Korrekt a vevő is, megbeszéltük+++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék teljesen korrekt darab. Sajnos a hirdetésben szereplő "kábelek" helyett csak egy vga kábelt kaptam, még tápkábelt sem.
Másik fél: :))))))))) Akkor több ilyen jó üzlet nem lesz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem volt kompatibilis az én laptopommal. Az eladó együttműködő volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel kölcsönös megállapodás alapján nem jött létre.
Másik fél: Az adás-vétel kölcsönös megállapodás alapján nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
985250.Black154 (5) (Vevő)
Semleges
2015.12.12. 10:31:09
2164875308
Az első termék amelyet kaptam, hibás volt de a csere darab 3nap múlva megérkezett. Az elsőt posta fordultával vissza küldtem. Semleges az értékelésem mert korrekten és gyorsan lett kezelve a probléma, viszont a z árra alapból ráment +200Ft a leírtakhoz képest és a hibás eszköz vissza postázása 550Ft volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
