nyulketrec (314) 94.1% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem adok negatív értékelést, mert igazából nem történt semmi, az áru nálam maradt, meghirdetem újra. Azért mert fel vagy függesztve, nem tudom az e-mail-ekre miért nem válaszolsz?Azt nem függesztik fel... Ez van, sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem adok negatív értékelést, mert igazából nem történt semmi, az áru nálam maradt, meghirdetem újra. Azért mert fel vagy függesztve, nem tudom az e-mail-ekre miért nem válaszolsz?Azt nem függesztik fel... Ez van, sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.timiek101 (460) (Eladó)
Semleges
2009.12.08. 16:55:34
807191470
sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.donna171 (2679) (Eladó)
Semleges
2009.12.01. 18:50:41
792251566
Régóta várok,nem tudlak elérni,nem válaszolsz.Az első üzletelésünk jobb volt,ezt viszont nem értem.Ujrahirdetem a terméket ha meggondolod magad jelentkezz,szivesen visszavonom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Én is sajnálom hogy nem érkezett meg a nadrág, (100Ft-ért vette)de SIMÁN kérte a postázást....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
