kissk1970 (1004) 99.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1008 | 1157 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1035 | 1185 adásvétel |
| Az eladóként kapott 718 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Létre nem jött adásvétel miatti automatikus visszajelzés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nincs mit értékelni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: feltört fiókAz értéke miatt normál levélként kértem az árut, ami sajnos nem érkezett meg. Az eladó jóhiszeműsége felől ugyanakkor nincs kétségem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben lezajlott, bár nem értem, hogy miért kaptam semleges értékelést azért, mert a TVesz 2 nap elteltével sem küldött visszajelzést igy nem tudtam az eladót elérni. Sürgősen szükségem volt a termékre igy újból licitáltam arra gondolva, az első nem ért célba. Közben kérdést küldtem az eladóhoz, aki válaszában ígérete, hogy rövidesen email-ben megkeres. Sorry, ha ez semleges értékelésre volt elég. Szerintem teljesen korrektül jártam el és nem érte az eladót anyagi hátrány.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött össze, de korrekt eladónak tartom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel gyorsan precízen történt, a megbeszéltek szerint, de a fénymásolatok kívánni valót hagynak maguk után. Nagy része kapkodva ferdén lett másolva, ami nagyon zavaró. Ettől eltekintve használhatók.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem lett rá szükség,elnézést
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kártya az eladó elmondása szerint hibátlan, enne ellenére nem sikerült működésre bírni...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2010.05.15. 17:01:16
165270362
A VEVŐ NEM HIBÁS! Elnézést , véletlenül nem jó árut küldtünk, visszautaltunk
Másik fél: Előfordul ilyen, én nem haragszom. Legközelebb majd sikerül! Korrekt bánásmódot kaptam, köszönet érte.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Superaron (1198) (Vevő)
Semleges
2010.05.01. 09:02:33
169012930
Sajnos nem volt a termék jó a laptopomba de, kedves ,megértő vaterás..Ajánlom mindenkinek...
Másik fél: :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ilyen állopatban lévő ruháknál, oda szokták írni, hogy csak játszani jó már.
Így egyből a kukában landolt az együttes sajnos.
:-(
Jó tanulópénz volt nekem, hogy legközelebb jobban figyeljek oda ha aránytalanul olcsó árut találok.
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos 2x nyomtam a megrendelésre.
Másik fél: Igen így volt, de ez bárkivel előfordulhat. Semmi gond. Ettől még becsületes és korrekt vásárló.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megegyeztünk egy fix árban,és azt megvette,a tranzakció csak egyszer jött létre.Korrekt ügyintézés,ajánlott vaterás!!!
Másik fél: Az eladó leírása szerint történt minden. Korrekt eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bestgps_v (277) (Eladó)
Semleges
2008.12.08. 09:12:03
110531096
A vevő figyelmetlen volt és a villámárat véletlenül adta meg, a terméket nem kívánta átvenni. Rögtön elnézést kért. ezért Ajánlom
Másik fél: Így igaz, ezúton is szeretnék elnézést kérni. Legközelebb jobban figyelek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
