littlemani (25) 96.3% felhasználó összefoglaló oldala

96.3% pozitív visszajelzés
(26 Felhasználó adta)
96.3% pozitív visszajelzés
(26 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 26 27 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 33 34 adásvétel
Lakhely: Kocsord
Regisztráció dátuma: 2008.06.27.
Utolsó belépés: 2013.09.24. 15:11
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

crazy02_a (78) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.26. 11:20:38

Termékkód

1636193297

Előre utalással az üzlet rám eső részét elintéztem,a megírt szállítási időt megháromszoroztuk,türelmes ember vagyok,de már nekem is sok volt a várás...Így elálltam az üzlettől,az eladóval tizedikét jelölte meg a visszautalásra,amelyet én el is fogadtam! Ettől függetlenül,a komunikáció szerintem megfelelő,keresi az ember válaszol,nem zárkózik el előle.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Fulop88 (373) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.02.05. 18:44:31

Termékkód

1536123977

..........

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pudlibt (245) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.12. 21:13:29

Termékkód

1442184602

Az eladó korrekt,de az adás vétel nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

213441.mcikk (96) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.18. 20:10:08

Termékkód

1442921339

A Vatera hulladék szervere miatt rossz árral indult el az aukció. Sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vatera hulladék szervere miatt rossz árral indult el az aukció. Sajnálom.
Felhasználó

AKHILLEUX (599) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.10. 14:38:32

Termékkód

1273580804

AZ AUKCIÓ RENDBEN LEZAJLOTT.A POSTAKÖLTSÉG VISZONT ELTÉRT AZ ÁLTALA MEGADOTTÓL.FELVETETTEM,HOGY EZT ILLENE RENDEZNI,DE ERRE MÁR NEM REAGÁLT.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

imrev1 (698) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.07.19. 17:03:11

Termékkód

676679432

Sajnos nem az aukcióra kiírt módon érkezett a telefon - töltő nem volt hozzá és ezt csak a postázázskor tudtam meg, pedig külön rákérdeztem. Csak azért nem adok negatívot, mert a telo tényleg jó.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.