littlemani (25) 96.3% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Előre utalással az üzlet rám eső részét elintéztem,a megírt szállítási időt megháromszoroztuk,türelmes ember vagyok,de már nekem is sok volt a várás...Így elálltam az üzlettől,az eladóval tizedikét jelölte meg a visszautalásra,amelyet én el is fogadtam! Ettől függetlenül,a komunikáció szerintem megfelelő,keresi az ember válaszol,nem zárkózik el előle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre...........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó korrekt,de az adás vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.213441.mcikk (96) (Eladó)
Semleges
2011.02.18. 20:10:08
1442921339
A Vatera hulladék szervere miatt rossz árral indult el az aukció. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vatera hulladék szervere miatt rossz árral indult el az aukció. Sajnálom.AKHILLEUX (599) (Vevő)
Semleges
2010.12.10. 14:38:32
1273580804
AZ AUKCIÓ RENDBEN LEZAJLOTT.A POSTAKÖLTSÉG VISZONT ELTÉRT AZ ÁLTALA MEGADOTTÓL.FELVETETTEM,HOGY EZT ILLENE RENDEZNI,DE ERRE MÁR NEM REAGÁLT.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem az aukcióra kiírt módon érkezett a telefon - töltő nem volt hozzá és ezt csak a postázázskor tudtam meg, pedig külön rákérdeztem. Csak azért nem adok negatívot, mert a telo tényleg jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.