Gadri0907 (279) 95.74%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 292 | 413 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 30 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 328 | 460 adásvétel |
| Az eladóként kapott 324 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
bkcsilla (236) (Eladó)
Semleges
2014.04.02. 09:45:22
1862109722
Nem lett jó a méret, ezért nem valósult meg az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Angelus82 (771) (Vevő)
Semleges
2014.03.08. 14:44:35
1863665210
Az új termékként vásárolt ing,egy mosott használt termék volt,az eladó váltig állítja hogy az új volt bár utána írta hogy kimosta és szekrénybe tárolta,rafinált eladási módszerei vannak,csodálom hogy nem tiltották még le,én tanultam soha többé nem vásárolok nála !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
morecheaper (175) (Eladó)
Semleges
2014.02.23. 08:33:47
1837248719
a vásárlóval közös megegyezés alapján elálltunk az üzlettől, mivel a megbeszélt határidőig nem tudtuk lebonyolítani az adás vételt. korrekt módon rendeztük!kedves, kommunikatív partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: külföldre utazásvinczemill (168) (Vevő)
Semleges
2014.01.29. 20:27:51
1849425362
........................................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
magicsabi88 (94) (Vevő)
Semleges
2014.01.22. 09:53:18
1842322712
:)))))))))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a mérete nem volt jó, de rendkívül korrekt segítőkész eladó,én nagyon szívesen vásárolok tőle!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
morecheaper (175) (Eladó)
Semleges
2013.12.31. 09:15:52
1821250820
Volt egy kis félreértés a termékkel kapcsolatban, de megbeszéltük, korrekt módon elváltunk egymástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PITYKE1975 (118) (Vevő)
Semleges
2013.12.12. 16:44:05
1819756541
Erőszakos tukmálós eladó .
Elvette a kedvem a vásárlástól.
Másik fél: Miután 1 hónapot vártam arra,hogy kifizesse a megvásárolt terméket,de végül nem fizette ki,ezért kapott tőlem egy jól megérdemelt NEGATÍV értékelést.
De ezek után ő még bosszúból azt írja, hogy én vagyok erőszakos tukmálós eladó és hogy elvettem a kedvét a vásárlástól..Nevetséges és szánalmas!
NEM ajánlom senkinek,mert MEGBÍZHATATLAN ember!
Tessék megnézni PITYKE1975 felhasználó értékeléseit,van már neki 26 negatív és 17 semleges,és ezek közül a legtöbb azért,mert nem fizetett a megvásárolt termékekért. Nekem sem fizetett, pedig több email-t írtam neki,többször is felszólítottam a fizetésre,de mindig
csak haladékot kért,és végül nem fizetett.
NEM ajánlom senkinek,mert MEGBÍZHATATLAN ember!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnalom, hogy nem sikerült összehoznunk ezt a talalkat, de ugyanaakkor meg tudom erteni a partnert.. Ettöl függetlenül a partner kedves es rendes volt. Megegyeztünk ebben a semleges ertekelesben, es abban, hogy a következö vasarlasnal ad nekem egy kis engedmenyt, ezzel kompenzalva a mostani sikertelen adasvetelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méretprobléma miatt egy másik terméket vásároltam meg. Mivel nem ez a termék volt a választott termék és az eladó megértő és kedves volt ezért az értékelésem SEMLEGES! Viszont már nem ez az első alkalom hogy tőle vásároltam! Ajánlott vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adásvétel méretprobléma miatt az én figyelmetlenségem végett! Az eladó nagyon kedves és megértő volt, legközelebb jobban figyelek a megadott méretekre a termékleírásban! Nem ez volt az első rendelésem az eladótól, de nem is az utolsó! Erősen ajánlom mindenkinek!!! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fullosrucik (565) (Eladó)
Semleges
2013.12.01. 16:33:07
1822140353
Igazából negatívot érdemelnél Gadri0907 ! Arrogáns és sunyi ember vagy.Először a pk-be kötöttél bele ami feladáskor bebizonyosodott hogy reális,miután ez kiderült követelted a személyes átvételt!Amire nem tudok biztosítani lehetőséget és ez korrekten fel van tüntetve a terméklapra is!Kérlek ne vásárolj nálunk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ok: 980Ft-os ptkg-t kért az eladó, 675ft-al jött el a termék,valahogy nem jutott eszébe jelezni,hogy visszatérítse a 305Ft-t!Egy sima barna borítékban küldött el egy kabátot, ami természetesen a súly miatt kiszakadt több helyen,se leragasztva,se becsomagolva!!Leírásban írta,hogy a pénz beérkezését követően másnap postáz, 1 hétre rá postázott!De senki ne reklamáljon,mert írta reklamációt nem fogad el,ezzel nem lehet védekezni!Én most jogosan reklamálok!Így nem lehet postázni!!Korrektség sehol :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méretprobléma miatt az adasvetel sikertelen volt. Viszont megertö, es keszseges partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méretprobléma miatt az adasvetel sikertelen volt. Viszont megertö, es keszseges partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méretprobléma miatt a tranzakció sikertelen volt. Viszont tökéletes partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt és pontos partner! Személyesen derült ki, hogy az alufelni túl széles az adott autóra, és eléri a sárvédő peremét. Ettől eltekintve korrekt, illedelmes vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Személyes találkozáskor, a könnyűfém felnit az autóra szerelve kiderült, hogy beleér a sárvédőívbe. Korrekt partner!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mérethiba miatt (37,5-38) a cipőt nem vásároltam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó kommunikatív volt, ám a termék erősen foltos volt, ami a termékleírásban nem szerepelt. Amikor orvosolni szerettem volna a problémát, megírta, hogy még így is jól jártam és használjak vanish szappant. (Sajnos a foltok még azzal sem tüntek el:-(. ) Így jószívvel senkinek nem tudom ajánlani az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem lett jó a póló mérete, pedig nagyon tetszett... Legközelebb majd jobban odafigyelek a méretekre! Remélem, hogy emiatt nincs harag!:-) Figyelem a termékeidet, és ha úgy van, akkor még fogok tőled vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket nyaralás miatt nem tudom átvenni!
Másik fél: Én megértem, hogy a Vásárló nyaraláson volt, és hogy ezért nem tudott nekem utalni...
De akkor felmerül bennem a kérdés, hogy ha a Vásárló tudta, hogy nem tud utalni, akkor a termék leütése előtt miért kért engedményt a termék árából, és aztán miért ütötte le a terméket??!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kigyosgabor (24) (Vevő)
Semleges
2013.06.07. 21:49:51
1746070025
SAJNOS MIATTAM NEM JÖTT ÖSSZE AZ ADÁS VÉTEL
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
morecheaper (175) (Eladó)
Semleges
2013.05.17. 17:15:19
1750005746
az adás vétel ugyan nem jött létre a munkaidőink miatt sajnos, a vásárló kedves volt,őszinte, és korrekt módon közösen elálltunk az üzlettől. mindenesetre ettől függetlenül úgy gondolom, bátran ajánlhatom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudtuk megoldani a személyes átvételt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kommunikatív! Méreteltérés miatt az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sdrrhzrtzidz6t
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
greycathu (208) (Vevő)
Semleges
2013.04.26. 11:11:49
1731418637
Agyon kopott agyon mosott szintelen ,fakó ezt esetleg itthon tudnám hordani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos az én hibámból az üzlet nem jött létre ! elnézést s sajnálom !!!pedig az eladó rendkívül segítőkész volt ! bocsánat !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel sajnos nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem felelt meg,méret miatt,megértő volt az eladó és visszavette.Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru nem felelt meg a leírásnak, az árát visszakaptam, a terméket visszaküldtem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
