antkolo (14) 65.22% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
subaru011_a (298) (Vevő)
Semleges
2009.10.05. 21:46:19
152574215
Másfél hónap alatt,sem telefonon,sem emailban,sem a Vaterán keresztül nem tudtam elérni.A telefonszám már nem létezik,a Vaterán inaktív!Innentől nincs mire várnom,úgy gondolom mindent megtettem,hiába!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szilagyialadar (417) (Vevő)
Semleges
2009.09.24. 09:36:04
152122426
mint ahogy az előzőben...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilagyialadar (417) (Vevő)
Semleges
2009.09.24. 09:34:53
152241063
érdekes,kalandos vásárlás volt.a 2x is megvett árút végül 1 3.áron kaphattam meg...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ezt a szekrényt már megvettem, ott értékeltem. Nem kívánom részletezni még egyszer. Az úr később felhívott és tudomásomra hozta, hogy nem kíván velem többet üzletet kötni. Én sem vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri, mindkettőnk részéről nem fogadott hivások eredményeként - mely részemről nem szándékos volt - sajnos az eladó nem adta át a tálcát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eleltrocenter (281) (Vevő)
Semleges
2009.09.08. 08:52:27
152240387
no comment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket nagyon sürgősen kellett volna elszállítani,a távolság miatt nem lehetett megoldani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
harsanyiildiko (1828) (Eladó)
Semleges
2009.09.03. 17:51:31
152442644
antkolo negatív értékelésemre eldöntötte hogy leüt nálam dolgokat hogy ő is adhasson nekem negatívokat.Hogy hangsúlyt adjon annak hogy ő kemény ellenfél felhívott telefonon és beleordította,idézem szó szerint"Megkereslek te geci és letolom a torkodon a papirusz tekercseket" A vatera inaktiválta de fog ő még itt árulni,ötletesnél ötletesebb neveken.Elszomorít hogy mivé lesznek emberek,hogy a gyűlöltség milyen magaslatokra tud jutni.Tényleg ember embernek farkasa.Isten óvjon benneteket,légy résen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: IDŐKÖZBEN INAKTÍV LETTharsanyiildiko (1828) (Eladó)
Semleges
2009.09.03. 17:50:56
152444668
antkolo negatív értékelésemre eldöntötte hogy leüt nálam dolgokat hogy ő is adhasson nekem negatívokat.Hogy hangsúlyt adjon annak hogy ő kemény ellenfél felhívott telefonon és beleordította,idézem szó szerint"Megkereslek te geci és letolom a torkodon a papirusz tekercseket" A vatera inaktiválta de fog ő még itt árulni,ötletesnél ötletesebb neveken.Elszomorít hogy mivé lesznek emberek,hogy a gyűlöltség milyen magaslatokra tud jutni.Tényleg ember embernek farkasa.Isten óvjon benneteket,légy résen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: IDŐKÖZBEN INAKTÍV LETTdragon008_a (176) (Vevő)
Semleges
2009.08.29. 16:26:28
151690313
Téves információ miatt nem jött létre az üzlet, szerencse, hogy a személyes átvétel mellett döntöttem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adás-vétel létre jött, a leírtak alapján jobbat vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A személyes találkozáskor kölcsönösen elálltunk az üzletkötéstől. Csak a benzinköltséget vesztettem az ügyön.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A személyes megtekintéskor kölcsönösen elálltunk az üzletkötéstől. Csak a benzinköltséget vesztettem az ügyön.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a képkeret törött álapotban volt így nem ált módomban átvenni.Ezt sajnos a fényképről nem lehett megítélni. De a rugalmasságát köszönöm!!!!!! Üdvözlettel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
