kescash (51) 98.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A Vevő sajnos nem tudta egyéb okokból a terméket átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
attilaeskinga (162) (Eladó)
Semleges
2012.12.16. 12:13:53
1681949036
Sajnos nem tudtunk mindkét fél számára megfelelő helyszínt és időpontot egyeztetni a termék átvételéhez. Egyébként a partner a problémákat figyelembe véve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tudtunk mindkét fél számára megfelelő helyszínt és időpontot egyeztetni a termék átvételéhez.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
piros14_v (149) (Eladó)
Semleges
2012.12.03. 22:07:21
1673415074
Az eladás az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre, a vevő készséges, és megbízható volt. Az összeget természetesen visszautaltam. Még 1szer elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladás az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre, a vevő készséges, és megbízható volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Geergeugi (146) (Eladó)
Semleges
2011.12.29. 09:51:05
1525034597
Az adás-vétel egyéb ok miatt elmaradt,de a vásárló korrekt volt, pozitívat adnék csak nem engedi a rendszer!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel egyéb ok miatt elmaradt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy a kártyát nem vehettem meg, de becsülöm, hogy előre szólt, hogy tönkrement és tényleg nem vert át.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre.
Másik fél: Nem az én hibámból...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rendben mert legaláb elnézést kért!és szolt hogy ez van!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elmondása szerint nem kellet neki mert vett egy másikat!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adás vétel.Technikai okok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az üzenet váltás későn jött össze.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem történt meg hála a vaterának , mert nem küldtek e-mailt hogy én nyertem és az eladó elérhetősége se jutott el hozzám!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálom de ez arendszer nem jo
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szállitásban nemtudtunk megegyezni igy az uzlet meghiusult.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
