petiii123 (828) 99.76% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 830 | 998 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 30 | 30 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 862 | 1030 adásvétel |
| Az eladóként kapott 493 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos rajtunk kívülálló okokból az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó. Ismerteti a terméket részletesen még vásárlás közben-előtt is. Nem jött létre az üzlet, de ++++.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elengedes (482) (Vevő)
Semleges
2022.09.26. 08:36:52
3197588444
Közös megbeszélés alapján elálltunk a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze az eladás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
drgenya001 (215) (Vevő)
Semleges
2018.04.30. 05:25:28
2612148851
Sajnos a vásárlás egyéb okok miatt értelmét vesztette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mosolyka75 (566) (Vevő)
Semleges
2015.06.20. 12:59:40
2085145475
A termék újnak lett hirdetve de nem volt az.
Az eladó korrektül viselkedett a vásárlástól való elállásnál. Csak a jutalék miatt adok semlegest.
Másik fél: A tranzakció nem történt meg, abszolút korrekt partner! Ajánlom! ++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vonschwarz (298) (Eladó)
Semleges
2014.08.13. 06:21:46
1945698788
Nagyon korrekt vásárló!! Abszolut ++++++++++++++
Másik fél: Korrekt.++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a terméket nem tudtam megvenni! Az e-mail címemre nem érkezett vásárlási értesítő!
Másik fél: Itt vaterán is le lehet kérni az adatokat. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem tudtam jelentkezni az eladó semlegest adott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nicamceleron201 (87) (Eladó)
Semleges
2014.04.19. 19:46:19
1881108902
Jó vaterás ++++++++
Másik fél: Pontosan így történt, teljesen korrekt partner. Csak ajánlani tudom! ++++++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ibolya0911 (84) (Vevő)
Semleges
2013.11.14. 12:47:06
1797307571
nem sikerült idő pontott össze eggyeztetni
Másik fél: A Vevővel nem sikerült összegyeztetni elfoglaltsága miatt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner.Ajánlom mindenkinek. Sajnos a tranzakció nem jött létre, nem erre a termékre volt szükségem.
Másik fél: Korrekt partner, sajnos nem jött össze az adásvétel, de abszolút pozitív! +++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható partner. Minden felmerülő kérdésre rövid időn belül válaszolt. Sajnos a tranzakció nem jött létre, mert a termékkel voltak kompatibilitási gondok, de ez nem az eladó hibája. Jár neki a sok ++++++++ . Remélem sikerül a későbbiekben is üzletelnünk.
Másik fél: Korrekt partner, sajnos nem jött össze az adásvétel, de abszolút pozitív! ++++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mester56_t (41) (Vevő)
Semleges
2013.04.10. 21:50:49
1732236887
Korrekt,megértő eladó,maximálisan POZÍTÍV! +++++
Másik fél: Korrekt, kommunikatív partner!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árú állapota nem felelt meg.
Másik fél: Az áru tökéletes állapotban volt, ennek ellenére felajánlottam a segítségem, de ha nem kommunikál velem, úgy nem tudok semmit tenni Önért...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pasadena73 (12) (Vevő)
Semleges
2013.03.19. 18:46:11
1713661472
pozitiv elado
Másik fél: Nem történt meg az adásvétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bigyomanocska (138) (Vevő)
Semleges
2013.02.24. 18:47:01
1713588374
Az eladó nagyon korrekt volt,sajnos az alaplap amit vettem nem indult be,de lerendeztük csak ajánlom !
Másik fél: Technikai okok miatt nem működött a termék, így visszavettem. Korrekt, megbízható partner!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4664812.aranyharcos (4) (Vevő)
Semleges
2013.02.03. 10:37:45
1697563241
nem kérem az árut
Másik fél: 2 emailre nem reagált, 10 nap elteltével értékelésben jelezte a Vevő, hogy nem kéri a terméket.
Kicsit előbb is szólhatott volna, úgy korrekt, vagy licittörlést kér, viszont nem így történt, ezért ez sajnos negatív.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem úgy jöttek össze a dolgok a eladó minden probléma nélkül kezelte a dolgot.ezt köszönöm neki+++
Másik fél: A Vevő korrekt volt, másnap jelezte, hogy mégsem tart igényt a gépre, ettől függetlenül előbb kérdezünk, aztán licitálunk. +++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a terméket visszavette az eladó, mert technikai problémák adódtak vele. Az adásvétel így nem jött létre, bár az eladó maximálisan korrekt, csakis ajánlani tudom.
Másik fél: A termék nem felelt meg a Vevőnek, visszavettem, az adásvétel így nem jött létre. Korrekt partner!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sajnos nem jött létre, de mindent meg tudtunk beszélni.
Másik fél: Vidéki elfoglaltságom miatt nem tudtam átadni a terméket, így az adásvétel nem jött létre. A Vevő korrekt, megértő volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Atkarfalvy (60) (Eladó)
Semleges
2013.01.05. 22:56:48
1695823256
Sajnos a megadott határidőn belül nem tudta átvenni, mivel vidéken tartózkodott, és a termék értéke miatt csak a személyes átvétel volt számára elfogadható, ami teljesen megérthető volt ebben az esetben. Korrekt partner.
Másik fél: Sajnos vidéki elfoglaltság miatt nem sikerült átvenni a terméket, de abszolút korrekt, rugalmas
partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon elromlott az eszköz az átadás előtt, az eladó javíttatással próbálkozott, de a vételár visszautalása mellett döntöttünk. A sikertelenség mellett korrekt az eladó, a megbeszéltek szerint járt el, kapcsolatártásra se lehet panasz.++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
belavitez (368) (Eladó)
Semleges
2012.11.14. 16:43:31
1665702104
Minden rendben zajlott, sajnálom, hogy nem üzemelt a termék, ajánlott Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
raTTing1 (585) (Eladó)
Semleges
2012.08.29. 19:07:17
1630053476
Legközelebb üzletelünk:-) Gyors, kedves, megbizható Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt vevőnek megfelelő mintáju a termék. Sorry, máskor:-)Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan korrekt partner!
Az alaplap sajnos nem működött nálam, többszöri próbálkozással és konfigurációval sem, ezért az üzlet nem jött létre.
Az eladót bátran ajánlom, segítőkész együttműködő partner!
Másik fél: Sajnos nem működött megfelelően a termék, így az üzlet nem jött létre. Korrekt, megbízható partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Műszaki okokból nem felelt meg a termék, de az eladó rendkivül segitőkész volt
Másik fél: Így van, műszaki okokból nem felelt meg a termék a vevőnek, de abszolút korrekt, türelmes partner. Ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Miután kiderült egy apró hiányosság (amiről az eladó nem tudott), abszolút korrekt módon azonnal viszzaadta a vételárat, úgyhogy teljesen megbízható, nagyon ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm megértését mégegyszer.Talán legközelebb összejön kettőnk közt egy üzlet.Sok ++++++++++++ neki
Másik fél: Talán majd legközelebb. Korrekt partner!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos raktár készleten éppen nem volt. Ettől függetlenül csak ajánlani tudjuk. Megbízható vásárló.
Másik fél: Korrekt, megbízható eladó. Sajnos készlethiány miatt nem jött össze a tranzakció.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
