soundlightmusicstore (957) 99.28%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 964 | 991 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 983 | 1010 adásvétel |
| Az eladóként kapott 809 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem tudtam elérni az eladót. Írtam e-mailt, telefonáltam. Feladtam. Sajnálom, mert kellettek volna a gitártartók.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az eladó külföldre utazott, nem reagált az emailemre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kapcsolatfelvétel nem sikerült sehogy sem. Az eladó eltűnt. 3 hete be sem lépett a Vaterára. Mivel kb 1000 pozitívja volt eddig, és nem volt negatív, így gondolom valami komoly dolog jöhetett közbe. Remélem jól van. Részemről semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Granarom75 (829) (Vevő)
Semleges
2013.03.03. 14:15:02
1712453471
Nem jött létre sajnos a kapcsolat!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Puppyrulez (20) (Vevő)
Semleges
2013.02.12. 16:46:17
1698611066
Többször is írtam mailt. Nem válaszolt. Sikertelen adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt,de barátságtalan partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék sérülten érkezett, jelenleg csak úgy használható, ha összegányolom... És kb. 2 hónap múlva kapok hozzá alkatrészt. De az eladó megígérte, hogy amint kap alkatrészt azonnal küldi. Egyébként az állvány ezen hibáját eltekintve jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
forzamilan88 (0) (Vevő)
Semleges
2012.01.27. 10:23:32
1523030093
A gitár húrjai rossz minőségűek, mindenképpen cserélni kell őket. Ezt leszámítva elégedett vagyok, az eladó kedves, a gitár jó áron van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A személyes találkozóra megbeszélt időpontban nem sikerült elérnem az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött létre a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék hamar elérkezett hozzám. Köszi
Másik fél: Köszönöm szépen a vásárlást!
Üdv.: soundlightmusicstore
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Betegségek miatt hiúsult meg az adásvétel.
Másik fél: Nagyon sajnálom! És azt is, hogy az utolsó sms-emmel sem tudtam kiengesztelni a vásárlót. Az ajánlatom még áll. Üdv.:
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
