marton237 (104) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Attól, hogy 1,-ft még törődni kéne vele ha leütöd, mert igényt tartanál rá!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Valamiért nem sikerült tető alá hozni a személyes átvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem nagyon ment az 1 Ft-os termék gyors átvétele (2,5 hetet vartam) és mire eljött érte egy megbízott sem elnezést nem kért, sem jelképes dolgot, mondjuk egy tábla csokit nem hozott, hogy bocsika. Nem, sajnálom, ez csak semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem nagyon ment az 1 Ft-os termék gyors átvétele (2,5 hetet vartam) és mire eljött érte egy megbízott sem elnezést nem kért, sem jelképes dolgot, mondjuk egy tábla csokit nem hozott, hogy bocsika. Nem, sajnálom, ez csak semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Benyi124 (2802) (Eladó)
Semleges
2014.02.17. 18:48:36
1858613276
Korlátozva vagyok belépésnél.Értékelnem kell.Utalás nem történt.Levelekre nem kapok választ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
