timcsike77_2008 (3267) 99.97% felhasználó összefoglaló oldala

99.97% pozitív visszajelzés
(3266 Felhasználó adta)
99.97% pozitív visszajelzés
(3266 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 2 3222 7596 adásvétel
Semleges: 35 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 2 3256 7632 adásvétel
Az eladóként kapott 3366 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.07.11.
Utolsó belépés: 2026.06.22. 09:06
Teljes jogú felhasználó!
237 felhasználó kedvenc eladója
Válaszadási idő és arány: 2 óra; 100%

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Client:a81545 (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2023.05.18. 18:56:45

Termékkód

3263265503

Sajnos ez nem új,és annak lett hirdetve. Csalódtam. A felsőből hiányzik a bélés,csak azért nem küldtem vissza,hogy ne kerüljön több költségbe
Másik fél: Én is csalódott vagyok , hogy akad még olyan partner aki 2023-ban alkalmatlan az internetes kommunikációra. Ha jelezte volna a problémát, nagyon szívesen küldtem volna plusz betétet ingyen. Bár a képeken egyértelű, hogy a termék egy sima háromszög bikini minden betét nélkül. Otlet termékek a fő profil , tehát nem kéne hülyeségeket leírni. Attól , hogy próbálják, leesik a címke tárolásnál még új a termék. Azt gondolom más áll a hátérben , A tapasztalat az mutatja, hogy akinek valóban problémája van egy termékkel az összegtől függetlenül jelentkezik . Mindig igyekszem a mindenki gondját megoldani , csak jelezni kellene.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Muncsika (154) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2022.10.21. 07:55:42

Termékkód

3204001577

Gyors, pontos, megbízható. Mindenkinek ajánlom.
Másik fél: Gondolom véletlenül elütés a semleges. Vagy ha nem akkor kérlek legközelebb nyugodtan jelezd a problémát, egy Mail formájában. Kérlek máskor figyelj oda , mert mások ezért tilthatnak.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

petoegabor (17) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2022.07.26. 18:00:06

Termékkód

3172811567

Gyors, segítkész, kedves.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

hajnica11_t (1335) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2021.04.07. 06:33:56

Termékkód

3013494554

Az adásvétel nem jött létre, az eladó nagyon kedves és készséges mindetől függetlenül.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ZAJECCCC (353) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2021.01.31. 23:02:38

Termékkód

2994958853

Nem működik a lencse leesik.Kuka.
Másik fél: Nos nem tudok a vevővel vitatkozni, mert csak az értékelésből derült ki számomra, hogy problémája volt a termékkel.A terméket kishibásan működőképesen árultam.Mindenesetre egy kicsit furcsa nekem , hogy mindezt egy hónap után kell , így meg tudnom. A vevőnek 14 napja lett volna , hogy jelezze a problémáját, és hogy visszaküldje. És igen a vásárlási értesítőmben benne van ez is. Néha el kéne olvasni a dolgokat, de ha neki jobb így , ám legyen.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

olvasobarat (1496) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2019.06.13. 22:30:55

Termékkód

2776224965

Kedves, gyors, pontos és precíz partner, akit jő szívvel ajánlok mindenkinek!
Másik fél: Ne haragudj, ha mindennel elégedett voltál akkor miért kapok semleges értékelést????? Bízom benne , hogy csak félre értés a dolog.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

holiday23 (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2018.07.26. 12:43:51

Termékkód

2645468144

Sajnos az újként hírdetett kabát foltosan érkezett meg!!Biztos nem volt új,ez azért megtévesztés rendesen!!
Másik fél: Csak egy kérdés, ha kedves vevő szerint nem új a termék, mert foltos. Akkor ugyan miért nem jelezte, és miért nem küldte vissza? Vagy annyira mégsem ? Köszönöm értékelésed.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

cycas80 (405) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2017.08.14. 10:34:41

Termékkód

2504469113

Nagyon kedves, korrekt, kommunikatív eladó! Sajnos méretprobléma miatt nem jött össze az adásvétel!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

cycas80 (405) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2017.08.14. 10:34:12

Termékkód

2502287741

Nagyon kedves, korrekt, kommunikatív eladó! Sajnos méretprobléma miatt nem jött össze az adásvétel!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lolkabolka999 (109) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2017.04.06. 22:13:39

Termékkód

2457714260

Sajnos mérethiba miatt nem jött létre az adás vétel. Képeken nem látszik a kivágás mérete, ezért nem vettem át. Az eladó megértő volt.
Másik fél: Na úgy látszik az összes problémás vevő vérszemet kapott. Itt ismét csak az alkudozás ment a vevő részéről, de arról szó sem volt, hogy valami nem jól látszik a képeken. és bocsi, de a felső nem kivágott , hanem necces. Lehet nem egy termékről beszélünk!! Ráadásul ezért még én kapok semlegest!! Evvel csak az a gond, hogy az összes normális vevő issza meg a levét . Mert most untam meg , hogy engem akar büntetni az összes inkorrekt partner !!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

missesgross (25) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2017.04.06. 19:44:00

Termékkód

2458454270

Napokig gondolkoztam,hogyan értékeljem.Partner volt,engedett az árból,DE.A termék irdatlan cigi szagú volt,a címkén szereplő ár sem volt egyértelmű,nem idei kollekciós.Jeleztem a problémám,amire egyből ugrott,mert kritika érte.Szerinte vagdalózás,szembesítettem a valósággal.Azért nem negatív,mert megkaptam a terméket,de az eladó arrogáns és lekezelő.Nem kell lenézni a másikat,az árak bruttósítása pedig egyszerű matematika,szóval tudok számolni.Véleményem negatív,semlegest kap közömbösség miatt.
Másik fél: Ismét egy kedves vevő, akit csak az érdekel, hogy mennyit tudok engedni az árból.Reklamál, de avval kezdi, hogy a terméket nem küldi vissza,mert nem éri meg.Igen mivel dohányzom elismertem,hogy előfordulhat,hogy cigi szagú.Majd az ár(annyiért vette meg tőlem amennyi a címkén volt),illetve a fazon(ha valami nem tiszta,lehet kérdezni az áron kívül is),végül pedig a kollekció firtatása volt a téma(2016 tavasza óta hirdetem).Ismét leírom szabad kereskedelem van, tehát mindenki annyiért ad-vesz amennyiért szeretne,illetve amiért megéri neki.14 nap garanciát adok,visszaküldhetted volna, de nem.Az emberi hülyeséggel meg nem tudok mit kezdeni sajnálom.Eggyel bővült a listám.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

alida11 (256) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2017.03.15. 00:12:24

Termékkód

2437639010

Sajnos az adásvétel nem jött létre, de egy igazán kedves, kommunikatív eladót ismertem meg
Másik fél: Sajnálatosan a terméket nem találtam meg. Előfordul 4000 db termék fölött. A partnernek korrekt módon jeleztem, vételárat visszautaltam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Evonka2 (75) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.11.10. 08:03:07

Termékkód

2382801950

Méretprobléma miatt nem jött létre tranzakció! Az eladó kedves kommunikatív és korrekt! Mindenkinek ajánlom őt! Sajnálom hogy ez az egész meghiúsult! :-( Csupa+++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!! :-)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

rozella13 (186) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.08.11. 08:07:07

Termékkód

2299097312

Minden rendben+++++++++
Másik fél: Akkor miért semleges??????

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Temese25 (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.02.07. 11:50:43

Termékkód

2023306556

Gyorsan le lett bonyolítva.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

TangaBoy (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.12.04. 18:39:10

Termékkód

1823400347

megfelelt, de lehetett volna jobb is
Másik fél: Komolyan ilyenkor úúúúúúúúgy, de úúúúúúúúúúgy szeretném tudni mi volt a gond. Főleg azért mert 2 hete személyesen vette át a vevő! Másik kérdés miért nem jelezte!!Az értékelése érdekes és rendkívűl értelmes. Ez nem viszi előrébb a fejlődésem. Csak azt látom, hogy egyre alacsonyabb az a bizonyos kerítés. De tudom, hol a helye az ilyen kezdő vevőnek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mihaly14 (236) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.11.08. 06:27:40

Termékkód

1812458690

Sajos egy ekkora összegű terméket nem ajánlott postával kér az ember, én is csak elsőbbségi levélként kértem, két hete várok rá, de értékelnem kell. Sajnos a posta hibájából nem érkezett meg a rendelt termék, de az eladó kedves, kommunikatív volt végig.
Másik fél: Én elhiszem ,hogy a vevő csalódott! De mikor tanuljuk már meg, hogy a posta nem teljesítését, NEM az eladón kell leverni csillag lehúzással egybekötve???!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

havasik (221) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.11.05. 09:15:41

Termékkód

1812460202

1 ft a jutalék amit timcsike77_2008 nem fog feleslegesen kifizetni, inkább egyeztetés helyett így minősít. No comment! A termék egy 15,-ft-os matrica,amit időközben megkaptunk, így nem kértem a postázását. Rákérdeztem, hogy ennek ellenére utaljam-e az árát,de nem jött válasz. Ezek szerint az eladónak természetes lett volna, hogy a nem igényelt termékért fizessek. Erre inkább nem írok semmit. Amúgy pedig nem ártott volna ezt közölni, akkor elutalom. Van akinél a kicsinyességnek nincsenek határai.
Másik fél: Hmm. Valóban lehet, hogy kicsinyes a dolog. De sok kicsi sokra megy. Senkit nem fogok pozítivan értékelni aki nem veszi át az árút.Idézek a leveledből ami meg van mailon. "Mivel nem szeretek és nem is szoktam elállni a vásárlástól, a matrica 15,-ft-os árát szívesen elutalom, de a postaköltséget feleslegesen nem fizetném ki. Gondolom ez neked mindegy, mert így neked sem kell a postáért fizetned" A számlaszámot megkaptad, nem utaltál. Így azt gondolom ez egy bosszúértékelés, mert fáj az igazság.Inkább maradtál volna csöndben, és vállaltad volna, hogy igen hibáztam. Könyörögni meg nem fogok.Nem baj a listám eggyel bővült. És mindenki eldönti akar-e veled üzletelni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

katalinka321 (21) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.09.23. 13:49:59

Termékkód

1797459341

Sajnos nem sikerült az adás-vétel mert visszamondtam :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

katalinka321 (21) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.09.23. 13:49:05

Termékkód

1797455951

Sajnos nem jött létre a tranzakció,mert én visszamondtam az adás-vételt :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Lacipapa666 (163) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.01.24. 11:08:02

Termékkód

1689190859

Sajnos a terméket kilopták a postaládámból mielőtt megkaptam volna, de korrekt megbízható vaterás, ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

leventis (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.12.12. 20:02:32

Termékkód

1683016589

Kedves eladó, de sajnos nem lett jó a méret.
Másik fél: Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy ,megszüntetem a személyes átvétel, és a próba lehetőségét.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

csumitaerika (34) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.29. 16:09:05

Termékkód

1650014732

A nadrág hossza 20 cm-rel rövidebb, mint ami a termékleírásban szerepelt, nem rövidnadrágot szerettem volna venni! Egyébként az adás-vétel rendben zajlott!
Másik fél: Ismét , egy hihetetlenül jól kommunikáló vásárlóval , hozott össze a sors.Egy kicsit nekem sántít a történet. Ha kaptam volna egy ennyire elmért nadrágot, akkor biztos jeleztem volna az eladó felé a hibát, és kértem volna hogy vegye vissza. Nem szoktam ekkorát hibázni, de előfordulhat bármi. Itt szerintem az a történt, hogy a kedves vevő nem olvasta el a terméklapot, és utólag a termék átvételekor jött rá, hogy hibás nadrágot vásárolt. Miután emiatt nem reklamálhatott volna, ezért nem írt mailt, csak ezt a remek értékelést. Köszönöm szépen!!! Az biztos, hogy nálam soha többet nem vásárol.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csloranth (90) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.20. 18:48:41

Termékkód

1623447650

Hibátlan termék, lassú postázás.
Másik fél: Sajnos a kedves vevő pont a nyaralásom alatt ütötte le a terméket. Erről tájékoztatást kapott, sajnos ő erre csak annyit bírt reagálni, hogy nála csak akkor pozítiv az adásvétel ,amennyiben azonnali postázás van. Más kommunikációra nem volt hajlandó. Aki ennyit nem ért meg az sajnos nem ide való. Remélem egyszer kerül hasonló helyzetbe. Mindegy nálam megy a fekete listára.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

teodora23 (55) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.07. 10:20:06

Termékkód

1617503711

A termék büdös volt, pedig új. A mínősége gyenge. A lebonyolítás korrekt.
Másik fél: Tárolt, új no name terméket vett a kedves vevő. Valóban nem volt rózsaillatú, de nem szaglásztam. Ajánlom inkább a boltok látogatását a vevőnek, a tesz és a vatera oldalai helyett.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ditti979 (1688) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.23. 15:50:54

Termékkód

1618462550

nagyon kedves és megértő vásárló, én nem tudtam pontosan ugyanazt a terméket beszerezni amit ő kért.....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék elfogyott
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

carola77_a (665) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.18. 06:35:29

Termékkód

1583617484

Sajnos az alsó és a felső nem illik össze , más az anyaga , más a színe . Ez nem volt feltüntetve ! Így én nem fogom hordani . 4500 ft a semmiért kicsit sok !
Másik fél: Ember vagyok, kedves vevőm hibázhatok. Így lett elhozva nem cserélgettem a szetteket. Sajnálom , hogy így alakult,vissza vettem volna, de néma gyereknek anyja sem .....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gerontius (394) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.27. 11:28:54

Termékkód

1556258519

Az eladó tökéletesen korrekt volt, de a nadrág sajnos - minden előzetes mérés ellenére is - kicsi volt rám. A termékért személyesen mentem az eladóhoz.
Másik fél: Azért azt tegyük hozzá, hogy utólagos méréskor is ugyan az adat szerepelt mint a termék lapon , így nem én hibáztam , még is korrektül álltam a dolgokhoz.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

dodazsa8 (1803) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.26. 19:11:15

Termékkód

1555251530

A termék koszos,piszkos volt,a fenék részen több sárga folt volt,ami mosással orvosolható volt,és nem is lett volna mindez gond,de címkés újnak volt hirdetve..nem értem mért kell kertelni egy termék állapotáról..sajnálom de ez nálam nem pozitív...az eladóval nem volt gondom..
Másik fél: Nem kerteltem a termék állapotáról kedves vevőm! Új címkés ruhát kaptál amit ( ha valaki ismeri a markát tudja hogy tavalyi kollekciós) lassan fél éve tárolok . Ezért felvállalom hogy esetlegesen tárolási elszíneződés előfordulhatott a nadrágon amit nem vettem észre. Ezért elnézést kérek. Viszont ha korrekt módon egy maiban jelzed a problémádat , orvosolni tudtam volna . Sajnos így azt kell gondoljam hogy csak valamiért nem tetszett. Néma gyereknek anyja se érti...... Na sebaj ezért találták ki azt a bizonyos listát.További kellemes aukciózást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ketamin2 (42) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.08. 11:25:07

Termékkód

1527972158

Sajnos nem volt jó a méret :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Angale_a (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.20. 09:47:56

Termékkód

1502410082

Korrekt,kedves, gyors eladó bátran ajánlom!Legszívesebben pozitív értékelést adnék, de sajnos méret probléma lépett fel,így vissza kellett küldenem a terméket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gretus86 (30) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.11. 16:41:47

Termékkód

1511456762

Minden rendben volt, csak a nadrág nem eredeti!
Másik fél: Hmmm, ha valóban így lenne, miért nem jelezted egy mailban. Esetleg még orvosolni is lehetett volna.Még soha nem volt ilyen problémám , és ezt az értékeléseim is mutatják. Kommunikáció-kommunikáció.Sajnálom, de továbbra is fenntartom, hogy valós adatokat közöltem. További jó aukciózást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Sisca22 (37) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.24. 22:56:06

Termékkód

1500993476

Nem lett jó a méret, de vettem egy másik klasz terméket, korrekt eladó!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

17881.CsiniBabaBoutiquee (1585) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.09. 10:32:53

Termékkód

1498087250

A tranzakció az én hibámból nem jött létre eü. okok miatt!Az eladót tiszta szívemből ajánlom,mert kedves és figyelmes,gyorsan reagál a levelekre.sok+++++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Zsuzskapuska (63) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.22. 18:03:53

Termékkód

1437934910

Sajnos az adásvétel nem jött össze, de korrekt eladó, így ajánlom mindenkinek!Köszönöm!++++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.

Vásárlói kérdésekre adott válaszok

Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!

Eladó válaszai

timcsike77_2008 (3267) 99.97%

Dátum

2026.05.27. 21:46:38

Termékkód

3504340361

Kedves Magikacska! Üdv! írom a kért adatokat. Mellbősége alapban 52 cm kényelmesen enged 68 cm-ig. Hossza: 62 cm Szép Estét Timi
Eladó válaszai

timcsike77_2008 (3267) 99.97%

Dátum

2026.04.28. 20:24:03

Termékkód

3500115911

Kedves Edinamartin! A vászon dzsekinél vastagabb , orkános anyaga van vékony anyag béléssel. Inkább ilyen szél dzsekinek mondanám . Hibátlan . Mellbősége: 48 cm Derékbősége: 40 cm Szép Estét Timi
Eladó válaszai

timcsike77_2008 (3267) 99.97%

Dátum

2026.04.26. 12:56:44

Termékkód

3499743119

Kedves Kanita941! Szia! A dzsekiból volt egy XL-es méretem és van egy L-es méretem. Az XL-es lett fotózva , de az alkelt. Már csak az L-es méretű van meg belőle. Remélem érthetően írtem. Szép Napot Timi
Eladó válaszai

timcsike77_2008 (3267) 99.97%

Dátum

2026.04.24. 07:10:53

Termékkód

3499843721

Kedves BudapestZsolti! Ne haragudj, de én nem járok a belvárosba. Ilyenkor érdemes több termékemet összenézni , hogy gazdaságos legyen a szállítási díj. Szép Napot Timi