sodoh26 (993) 99.7% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 993 | 1880 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1015 | 1907 adásvétel |
| Az eladóként kapott 541 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
TruckmanHUN (27) (Vevő)
Semleges
2015.05.16. 11:13:41
2068650311
Elállok a termék megvásárlásától! Nem tartok rá igényt! 3.hete semmi komunikáció! Meghalt volna?! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Majdnem 2 hét telt el a vásárlás óta, a leveleimre nem reagál, nem tudom felvenni vele a kapcsolatot. Részemről ez meghiúsult tranzakció, ezek után nem tartok igényt a szoknyára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
napocska737 (455) (Vevő)
Semleges
2014.09.22. 20:27:21
1951037573
A hibámból nem jött létre.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
napocska737 (455) (Vevő)
Semleges
2014.09.22. 20:27:00
1957319831
A hibámból nem jött létre.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
czkmarcsi (207) (Vevő)
Semleges
2014.09.22. 11:07:52
1951079177
Az adás-vétel nem jött létre, mivel véletlenül újnak volt meghirdetve a termék. Az eladó nagyon kedves és segítőkész volt. Köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PhoenixMom (87) (Eladó)
Semleges
2013.11.03. 17:35:52
1757861315
A vevő kedves,türelmes,kommunikatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudtuk összehozni a személyes találkozást és egy idő után a kommunikáció is megszakadt.A ruhák erősen állott szagúak voltak. A csomagban található felsőn rengeteg folt volt, amit a termék leírása nem tartalmazott, illetve a képeken sem volt látható. Nekem mincs pozitív tapasztalatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csalódtam, mert a csomag egyes tartalma nem felelt meg a leírásnak. Az alig látható folt erősen látható volt,illetve a kissé lejárt nadrág szára inkább rojtosnak mondható. Nem éreztem korrektnek. Sajnos nekem nem volt túl pozitív a tapasztalatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10898325.bako_01 (33) (Vevő)
Semleges
2013.04.23. 20:56:32
1728890237
Nem tudtam fölvenni az eladóval a kapcsolatot,nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyábból meg voltam elégedve a ruhákkal.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tüntette fel a hibákat. Késve küldte el a megrendelt árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A parner gyors, de sajnos kénytelen vagyok semleges minősítést adni, mert az eladó az aukcióban nem említette, hogy a felsőn durva foltok vannak. A hátán két rozsdapötty, az ujján pedig halványabb, de jól látható tintafolt-szerűség, amik mosással, folttisztítással sem jöttek ki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a felső büdös,koszos,konkrétan a zsebe tele homokkal,az ujján olyan folt van,amit nem tudtam kimosni...nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves Tímea! Ilyen koszos,büdös,foltos,szakadt ruhát én nem mernék kiadni a kezemből,és a csomagolásról nem is beszélek...csalódás volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem értem én mért nem tudok pozitívat adni... A tranzakció sajnos nem jött létre az én hibámból, de a vevő nagyon kedves és megértő volt. Nem vettem észre az áru hibáját, de egy életre megtanultam, hogy alaposan meg kell néznem mindent:))) Köszi, és ajánlom mindenkinek!!!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Figyelmetlen voltam és nem írtam le pontosan a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hiányzott a leírásból, hogy a szett egyik darabja több helyen is foltos, ezzel az Eladó is csak a személyes találkozásunknál szembesült. Az Eladó mindemellett nagyon segítőkész, kedves, kompromisszumra és árengedményre hajlandó volt, az adásvétel végül azért nem jött létre, mert én kifejezetten keveset használt terméket kerestem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hiányzott a leírásból, hogy a szett darabjai foltosak, ezzel az Eladó is csak a személyes találkozásunknál szembesült. Az Eladó mindemellett nagyon segítőkész, kedves, kompromisszumra és árengedményre hajlandó volt, az adásvétel végül azért nem jött létre, mert én kifejezetten keveset használt terméket kerestem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az újságpapírba való csomagolás miatt semleges....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elején minden jól indult, aztán írtam Neki,hogy nem tudok elmenni a megbeszélt időben (munkám miatt ),de keressünk egy új időpontot, azóta nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tökéletesen megbízható eladó, az adásvétel miattam hiusult meg sajnos nem jött össze a ruhákra a pénz! Sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tökéletesen megbízható eladó, az adásvétel miattam hiusult meg sajnos nem jött össze a ruhákra a pénz! Sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre. Ő is hibás én is hibás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lengyel_gergo (427) (Eladó)
Semleges
2010.12.23. 13:39:46
1337443689
A vevő sokallotta a postázási időt. A vásárlás előtt tájékozódhatott volna a vásárlás feltételeiről,amelynél szerepel, hogy heten 1-szer postázok.Ha nem fogadja el,nem értem,hogy minek licitál és miért reklamál,amikor meg volt a lehetősége, hogy kérdezzen és még a vásárlás előtt tájékozódjon.
Másik fél: Ne haragudj! Te tudsz olvasni? Az értékelésem Feléd pozitív volt és a szövege pedig: "Rendben volt..."- ezek után nem értem, hogy mi a gondod és, hogy miért osztogatsz a SEMMIÉRT semleges értékelést!? Egyébként pedig légy olyan szíves és olvasd már vissza a levelezésünket és rá fogsz jönni, hogy sehol nem reklamáltam...azt pedig azért lássuk be, hogy a majdnem 2 hetes postázási időt nem nevezhetem "Nagyon gyors."-nak, még akkor sem, ha előre le volt írva, az attól még sok idő, de mivel le volt írva, ezért nem értékeltelek semlegesen vagy negatívan, hanem pozitívat kaptál, Te viszont semlegesen értékeltél engem, mert ilyen nevetséges bosszúcskára vágytál! SZÁNALMAS!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bbernabi (1482) (Vevő)
Semleges
2010.12.14. 10:20:10
1319129255
Nagyon gyors, kedves eladó, de a termék keveset használt, hibátlannak volt hirdetve, amivel nagyon nem értek egyet. Szerintem sokat mosott, beszürkült darab volt. Az eladó szerint még így is megérte az árát. Hát nem tudom, én csalódott vagyok :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
