farkasszilvi (1450) 98.72% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1466 | 3128 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 36 | 47 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 19 | 25 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1521 | 3200 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1366 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
oregpiszke (124) (Vevő)
Semleges
2014.12.04. 19:52:47
2005907927
Az eladó a vásárlás előtti kérdésemre megerősítette,hogy a gép jó üzemképes csak a tinta patron üres.Megérkezés után pedig csak hibakódot ír ki és nem lehet beüzemelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Twightlight77 (912) (Vevő)
Semleges
2013.10.24. 15:46:00
1808692613
Sajnos nem felelt meg a termék, viszont az eladó nagyon kedves segítőkész volt ezért bátran AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
6352300.kaz198 (2) (Vevő)
Semleges
2013.06.30. 09:37:09
1757331347
Sajnos nem volt feltüntetve,hogy az egyik funkciója nem működik a játéknak,és azt plusz költségemre meg kellett csináltatni,így annyi lett az ára a postaköltséggel együtt,mintha vettem volna ujjat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabozorall (49) (Vevő)
Semleges
2013.06.15. 13:13:24
1756996262
Sajnos nem jött létre az "üzlet", de korrekt volt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kép nem antik, hanem egy mai gyenge minőségű, kommersz darab. Eladónak felajánlottam, hgy vegye vissza, de ebben nem volt partner. Eddig jó tapasztalatom volt az eladóval, de ez most csalódás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiskatesz007 (226) (Eladó)
Semleges
2013.03.09. 15:20:54
1714341380
Teljesen korrekt!Figyelmetlen volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Aziza075 (271) (Eladó)
Semleges
2013.02.11. 10:50:01
1702677449
A partner kedves, megbízható!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tranzakció nem jött össze!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
foltos volt a készlet nem a képen feltüntetett minőséget kaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos rajtam kívül álló ok miatt történt a licit, és nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az átvétel nem zajlott le,mert én más színűnek láttam,gondoltam a keretet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bonifac282 (420) (Vevő)
Semleges
2012.06.28. 20:30:13
1592555918
Több darabban eltörve kaptam meg a porcelán tálat. A csomagolás nem megfelelő volt. Túl szorosan,befeszítve rakták a tárgyat a dobozba. Sajnos több levelezés után sem sikerült orvosolni a problémát
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem szecessziós, hanem műanyag alapú, nem forgó tálcáról van szó.Sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket hétvégén eladta a piacon,és még nem vette le a vateráról.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megkérdeztem, hogy falitányér-e ,azt a választ kaptam,hogy igen,de mivel a szállitásnál kiderült,hogy pont ez része hányzik,igy most nem tudom használni. Pedig szeretném, azért vettem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem kaptam meg. Várom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Borzimorzi (93) (Vevő)
Semleges
2012.01.24. 09:58:56
1523410124
Nem történt kapcsolat-felvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék rendben volt, a kapcsoltatfelvétel és a szállítás kissé hosszadalmas volt. Már kezdett izgulni a családom az előre fizetés okán, mire megfjött a termék. De megjött, hibátlanul, ez a lényeg. Szerencsére nem eseményre kellett ajándéknak.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
majorkata87 (35) (Vevő)
Semleges
2011.10.23. 11:03:06
1488137264
Visszavontam az ajánlatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, ajánlani tudom. Az adás-vétel lebonyolítása nem történt meg előre nem látható körülmények folytán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, mint kiderült a termék nem réz, pedig erre direkt rákérdeztem. A vásárlás óta már átélt egy vezetékcserét is, és tetszik is, ezért nem problémázok, de nem az, aminek meghirdette. Az eladó kommunikációja viszont elsőrangú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bociesmano (45) (Vevő)
Semleges
2011.06.04. 14:58:54
1456778160
a postazas egy kicsit hosszadalmas volt, de szerencsere az aru epsegben megerkezett. koszonom:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó gyors és korrekt volt a kapcsolattartás, szállítás szempontjából, viszont a vásárolt áru nem felelt meg a leírásnak, s a probléma orvosolása kapcsán nem bizonyult segítőkésznek az eladó. Mindezért ajánlom,hogy aki tőle vásárol, alaposan nézze meg a termékleírását és kérdezzen rá minden fontos, esetleg "homályosnak" tűnő részletre (méret, állapot stb.), mert későbbi cserére nem biztos, hogy lesz lehetősége.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálatos félreértés miatt hiusult meg az adás-vétel, ezt - én ugy érzem - telefonon tisztáztuk. Ennek ellenére eladó negativval értékelt. Sajnos én ezt nem tehetem, igy csak sejlegeset adhatok. Elvártam volna tőle, hogy semlegessel minősit. Ha egy kicsit leellenőrzött volna, soha még nem volt negativ értékelésem. Nem vagyok egy szélhámos!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos félreértés történt, egyik családtagom távollétemben használta a cimemet és rendelt eladótól terméket, telefonon - szerintem - rendeztük a félreértést ennek ellenére eladó negativval értékelt engem, valahol megértem, de semlegest adhatott volna. Legszivesebben én is negativval értékelném ezek után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos félreértés történt, mivel eladó ennek ellenére engem negativval értékelt, én is legszivesebben ezt tenném. Igaz, hogy részemről, de nem az én hibámból hiusult meg az adásvétel. Szerintem telefonon tisztáztam magamat de ezt nem vette figyelembe eladó és negativot adott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon egy félreértés történt, melyet telefonon tisztáztunk - szerintem - bár eladó felkeresése alapján, én vidéken voltam és egyik családtag rendelte meg az árut, melyet sajnos nem tudott rendezni, mert feléje is elmaradások voltak, ezt közölte eladóval, ennek ellenére engem - szerintem - jogtalanul negativval értékelt. Ennek alapján én is legszivesebben negativot adnék neki, mert hibámon kivül történt a félreértés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1621440.maszat28_v (12) (Vevő)
Semleges
2011.03.17. 16:30:05
1446593698
A termékleírás hiányos volt.Vásárlás után derült ki hogy papírnyomat.Az eladóval megbeszéltük. Korrekt volt és megértő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1621440.maszat28_v (12) (Vevő)
Semleges
2011.03.17. 16:26:59
1446593723
Hiányos volt a termékleírás.Vásárlás után derült ki hogy papírnyomat.Az eladó megértő,és korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1621440.maszat28_v (12) (Vevő)
Semleges
2011.03.17. 16:22:28
1446579903
Sajnos hiányos volt az eladó leírása a termékről.Vásárlás után derült ki hogy papírnyomat.Korrekt volt az eladó,és megértő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem reagált e-mailban történő jelentkezésemre-így nem realizálódott a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálatos módon nem jött össze az üzlet,de kiváló partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon nem jött össze az üzlet,de kiváló partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos az adás-vétel az Én hibámból nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár az eladó megpróbált mindent,az adás-vétel sajnos nem jött össze hiányosságok miatt.Viszont az eladó nagyon korrekt,sajnálom,hogy nem jött össze.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
RikiMiki33 (1136) (Vevő)
Semleges
2010.10.09. 14:57:42
182024055
Sajnos az ÓNIX nem ónix, hanem ónixmintázatú műgyantagolyó!!! Ettől függetlenül kapcsolattartó, gyors és gondosan csomagoló eladó.Megtartom a terméket, mert ár-érték aránya korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,precíz partner.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vétel nem jött létre az én hibámból
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
takveronika (354) (Vevő)
Semleges
2010.04.20. 20:22:24
168465439
Korrekt, megbízható Vaterás! Gyors kapcsolattartó, megbízható partner! Sok-sok +++++++++ Igazán sajnálom, hogy a rendszer nem teszi lehetővé, hogy pozitív érékelést jelöljek részére. Az ajándékba szánt terméket én mondtam vissza, költözködés miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
takveronika (354) (Vevő)
Semleges
2010.04.20. 20:20:56
168465440
Korrekt, megbízható Vaterás! Gyors kapcsolattartó, megbízható partner!+++++++++ Igazán sajnálom, hogy a rendszer nem teszi lehetővé, hogy pozitív érékelést jelöljek részére. Az ajándékba szánt terméket én mondtam vissza, költözködés miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rolandanyukaja (111) (Eladó)
Semleges
2009.09.29. 18:18:34
152902857
Sajnálom a tévedést elnézést kérek ismét!Köszönöm a megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó figyelmetlensége.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rolandanyukaja (111) (Eladó)
Semleges
2009.09.29. 18:13:12
152902758
Sajnálom a tévedést elnézést kérek ismét!Köszönöm a megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó figyelmetlensége.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rolandanyukaja (111) (Eladó)
Semleges
2009.09.29. 18:08:15
152900790
Sajnálom a tévedést és ismét elnézést kérek!Köszönöm a megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó figyelmetlensége.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rolandanyukaja (111) (Eladó)
Semleges
2009.09.29. 17:57:44
152892736
Sajnálom a tévedést és elnézést kérek ismét!Köszönöm a megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó figyelmetlensége.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ricitelli (695) (Eladó)
Semleges
2009.08.31. 06:33:11
152190306
Sajnos az adásvétel nem tudott létrejönni,mert elkeltek a nyomatok aukcion kívűl,de ezt tudattam a licitálóval időben és lezártam az aukciot.Sajnálom de csak semleges értékelést enged a rendszer.
Másik fél: Az eladó eladta a lenyomatokat,de időben jelezte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ricitelli (695) (Eladó)
Semleges
2009.08.31. 06:31:07
152190201
Sajnos az adásvétel nem tudott létrejönni,mert elkeltek a nyomatok aukcion kívűl,de ezt tudattam a licitálóval időben és lezártam az aukciot.Sajnálom,csak semleges érétkelést enged a rendszer.
Másik fél: Az eladó eladta a lenyomatokat,de időben jelezte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
